Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як загадати бажання, щоб воно збулося

Як загадати бажання, щоб воно збулося

Додано: 26.09.14
Рубрика: Дім і затишок
Як загадати бажання, щоб воно збулося

Мрії - частина життя кожного з нас. Але далеко не всі знають, як загадати бажання, щоб збулося. Що потрібно зробити для здійснення своєї мрії і як правильно бажати?
Найчастіше бажання загадують напередодні якогось свята (Дня народження, Нового року, Дня закоханих). Існує особливий час, коли будь-які бажання можуть здійснитися, якщо правильно їх загадати.
Як загадати бажання, щоб воно збулося

Як правильно загадати бажання, щоб збулося?


У новорічну ніч виконання бажань стає, як ніколи, реальним. Головне - заздалегідь продумати мрію-затвердження та дотримуватися правила загадування бажань. Як треба загадувати бажання?
Як загадати бажання, щоб воно збулося
Тут і зараз. Якою б не була мрія, сформулюйте її так, щоб вона звучала в стверджувальній формі теперішнього часу. Наприклад: «Я хочу бути худою» краще замінити на «Я струнка» та ін. Запишіть бажане так, ніби воно вже здійснилося.
Забудьте частку «не». Якщо хочете загадати бажання, щоб воно точно збулося, не використовуйте «не» для його формулювання. Бог, Всесвіт і новорічне смо не розуміють заперечень.
Детально опишіть своє бажання. Фрази «хочу поїхати в Італію» або «хочу схуднути» надто розмиті. Задайте кордону. Наприклад: «Я відпочиваю в Італії на узбережжі і насолоджуюся італійським відпусткою, який я проводжу з моїм коханим чоловіком». Коли стосується грошей, краще зрозуміти певну суму (число), а не абстрактне поняття «багато» або «купа». Наприклад: «Мій щомісячний дохід становить від 5 тисяч англійських фунтів».
Будьте впевнені у своєму успіху. Важливо пам'ятати про це в момент, коли будете формулювати бажання і коли загадаєте свою мрію в новорічну ніч. Тільки ваша тверда віра і непохитна впевненість у тому, що мрія збудеться, допоможе реалізувати ваші душевні пориви.
Позитивний настрій. Якщо хочете, щоб мрія збулася, загадайте її в хорошому настрої. Так ви багаторазово збільшите силу своєї думки і незабаром зможете отримати те, що вам дійсно потрібно.
Мрію двох загадуйте разом. Якщо ваша сім'я мріє про щось спільне (про квартирі, дитину, розкішному відпустці та ін), краще загадувати мета удвох. Запропонуйте другій половинці: «Давай загадаємо бажання, яке зможе здійснитися». Загадана в новорічну ніч мрія швидше стане реальністю, якщо думати про це разом з дорогим для серця людиною.


Як загадати бажання, щоб воно збулося

І пам'ятайте: якщо ви загадали свою справжню мрію, вона обов'язково збудеться. Якщо ж ви вибрали бажання, яке хвилює оточуючих, але не відображає ваших душевних мрій, навряд чи воно здійсниться. Менше думайте і керуйтеся голосом свого серця. Тоді кожна ваша мета (і не тільки новорічна) буде здійснюватися легко і з радістю для вас.