Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зменшити ніс за допомогою макіяжу?

Як зменшити ніс за допомогою макіяжу?

Додано: 26.09.14
Як зменшити ніс за допомогою макіяжу?
Прийнято вважати, що жіноче зачарування багато в чому полягає в мініатюрності рис: невисокий зріст, витончена фігура, акуратний носик Чоловіки, як відомо, люблять очима, і люблять, щоб жіночий образ викликав бажання піклуватися і захищати, як дитину. Ось жінки і намагаються «применшити» свої вроджені дані. І чимало досягли успіху в цьому. Але як бути тим, кого природа наділила не самої гарну зовнішність? По-перше, точно не варто засмучуватися, адже виразні риси запам'ятовуються набагато краще, ніж середньостатистичний «стандарт краси». А по-друге, можна зменшити ніс за допомогою макіяжу. І нехай цей ефект буде лише ілюзією, але ви збережете набагато більше: власну інсмідуальність і шарм. А візуально зменшити ніс зможете в будь-який момент, маючи під рукою трохи декоративній косметиці. Про те наборі засобів і про те, як візуально зменшити ніс макіяжем, ми із задоволенням розповімо. Можливості макіяжу залежно від форми носа
Декоративна косметика в умілих руках здатна не тільки домалювати і прикрасити, але і приховати вади і скорегувати риси обличчя. І при цьому сам макіяж при правильному підборі засобів і їх нанесенні не звертає на себе уваги, а перетворює обличчя як би «розчиняючись» на ньому. Коли мова йде про занадто великому носі, який хочеться зробити візуально менше з допомогою макіяжу, то доречніше говорити не про маскування дрібних недоліків, а про моделюванні обличчя. У професійному середовищі цей комплекс прийомів називається світлотіньовий корекцією. Він дозволяє візуально зменшувати, збільшувати, зменшувати, розширювати обличчя і його частині. І моделювання форми носа займає чималу частку часу в створенні всього макіяжу.

Як правило, кожна жінка в тій або іншій мірі незадоволена своїм носом. Але ми залишимо без уваги надумане самокопання і звернемо увагу на об'єктивні недоліки. Отже, який ніс вимагає візуальної корекції:


довгий ніс;
широкий ніс (широке перенісся);
широкий ніс «картоплею»;
кирпатий, або кирпатий ніс;
горбинка на носі.


Зустрічається ще один варіант, що вимагає корекції з допомогою макіяжу - це несиметричний ніс. Зустрічається таке вкрай рідко, але, тим не менш, цілком піддається моделюванню допомогою декоративної косметики. Причому, незважаючи а зовсім різний вигляд всіх перерахованих форм носа і незалежно від інших рис зовнішності їх власниць, щоб зменшити ніс, використовуються аналогічні прийому макіяжу. Більше того, своїм корінням вони йдуть у техніку театрального гриму, різниця з яким укладається, по суті, лише в застосуванні косметичних засобів різної інтенсивності.

Корекція носа за допомогою макіяжу
На практиці це означає, що зменшення носа за допомогою макіяжу має наукову основу: закони оптики. Вони свідчать, що світлі об'єкти здаються нам більше і ближче, ніж в дійсності, а темні об'єкти здаються менше і далі, ніж насправді. Виходячи з цього, небажані частини носа слід затемнити, а світлими відблисками створити ілюзію більш витончених ліній. Зрозуміло, цього ефекту неможливо досягти без відповідних косметичних продуктів і інструментів. Не вдаючись у подробиці, знадобиться темний коректор, хайлайтер і пензлик або спонж. Вибір конкретного продукту залежить від того, який тип корекції використовується:


Жирна корекція виконується на самому початку макіяжу. Робиться вона косметикою з м'якими, маслянистими текстурами: жирним коректором, рідким консилером, тональним кремом різних відтінків. Для нанесення цих коштів підходять щільні кисті зі штучного ворсу поролонові або спонж. Можна наносити косметику і подушечками пальців. При жирній корекції макіяж виходить більш стійким і інтенсивним, але в літній час від нього краще відмовитися.
Суха корекція виконується в будь-який момент після того, як на шкіру нанесено тональна основа, пудра. Для сухої корекції використовуються компактні бронзатори, хайлайтер або світлі тіні, іноді рум'яна. Ці засоби наносяться м'якими кистями відповідного діаметру. Суха корекція дозволяє зробити завершальні штрихи макіяжу, але вимагає ретельної розтушовування, інакше виглядає нарочито.


Згадайте, як неприродно виглядає театральний або естрадний грим поблизу. Він призначений для того, щоб здалеку створювати ідеальний образ, але складається з дуже жорстких ліній і плям. Не забувайте про це, коли будете моделювати форму носа самостійно: всі ваші мазки повинні бути ідеально розтушовані і плавно переходити з тону в тон. Щоб переконатися, що все зроблено правильно, і ваш макіяж не виглядає «бойової розфарбуванням», наносите косметику в добре освітленій, бажано натуральним світлом, кімнаті.

Як за допомогою макіяжу зробити ніс менше
Як зменшити ніс за допомогою макіяжу?
Отже, до цього моменту ви вже знаєте, який саме недолік форми носа хотіли б приховати, і вибрали косметичні засоби для цього. Озброївшись аналогічним набором, а також кистями і спонжами, ми пропонуємо вам універсальну схему макіяжу, з допомогою якої ви зможете зменшити будь ніс, будь він широким або довгим, кирпатим або «орлиним». Наведені нижче правила справедливі як для жирної, так і для сухої корекції. При бажанні, можете поєднувати обидва типу, спочатку виконавши жирну корекцію, потім - весь макіяж, і завершити його сухий шліфуванням образу:

 • На очищену шкіру нанесіть спеціальну основу для Т-зони. Якщо її немає, то підійде і звичайна основа під макіяж. Але база для Т-зоні (лоб-ніс, підборіддя) володіє властивостями, які враховують особливості шкіри саме цій галузі: вона заповнює пори, матує, абсорбує зайвий себум і забезпечує стійкість макіяжу.
  Коли всі особа буде вкрите тональним кремом, візьміть жирний коректор. Для його нанесення можете використовувати невелику кисть синтетичного складу, форма якої називається «котячий язик», або поролоновий спонж з завужені краєм.
  Щоб візуально зменшити довгий ніс, почніть наносити коректор від його кінчика вгору, до перенісся. Поступово зменшуйте інтенсивність кольору, розтушовуючи коректор. Таким чином, самий кінчик носа повинен бути темнішим, ніж спинка носа і перенісся. Потім візьміть консилер і чистої пензликом або зворотною стороною губки почніть наносити його зверху вниз, так, щоб до середини спинки носа світлий відтінок поступово зійшов на немає і повністю розчинився у темному. Завершити перехід відтінків можна подушечкою пальця.
  Щоб візуально звузити широкий ніс, нанесіть трохи темного коректора на крильяя над ніздрями. Потім від ніздрів до перенісся проведіть дві паралельні лінії, які окреслять спинку носа на ту ширину, яку ви хотіли б бачити. Тепер акуратно розтушуйте обидві лінії в протилежні сторони, щоб вони м'яко «легкли» з боків носа по всій його довжині, без чітких контурів. Светлим консилером заповніть проміжок на спинці носа між темними лініями. Для цього спочатку нанесіть рівну тонку лінію, а потім пом'якшити її тушевкой в обидві сторони.
  Щоб візуально зменшити ніс картоплею, неакуратний на кінчику, поєднавши дві вищевикладені методики. Темним коректором затонируйте надміру виступаючий або нависає кінчик і візуально заузьте перенісся по всій довжині або в тій частині, де вона розширюється донизу. Потім додайте світлий відблиск за допомогою консилера, не доводячи його до кінчика носа приблизно на одну третину всієї довжини спинки носа. Розтушовуючи кордону коректора і консилера, добийтеся плавного переходу, але при цьому не поруште створені контури.
  Щоб приховати горбочок на носі, доведеться дуже обережно нанести темний коректор на опукле місце, і плавно розтягнути колір по сторонах, зводячи її нанівець. З першого разу цей прийом вдається далеко не всім, але після декількох тренувань, ви знайдете відповідну точку і потрібну кількість тонального засобу. Світлий консилер при такій корекції носа не використовується.
  Щоб візуально вирівняти ніс і зробити його менше і акуратніше, темним коректором затонируйте виступаючі частини. Світлим консилером проведіть лінію від перенісся до кінчика носа. Ця лінія повинна бути рівною, ідеально прямій, а не повторювати викривлений силует спинки носа. При такому моделюванні плавний перехід між темним і світлим відтінками особливо важливий, так як грубі лінії не приховають, а ще більше підкреслять вади.
  Після жирної корекції носа змоделюйте овал обличчя і зробіть макіяж очей і губ. Потім при бажанні та/або необхідності закріпіть результат сухий корекцією. Вона виконується за тими ж принципами, що і жирна, але іншими продуктами. Суха косметика легше розтушовується, але нею можна поставити випадкове пляма, яку важко приховати. Тому будьте обережні і починайте корекцію з використання мінімальної кількості бронза тора, що висувається.


  Як зменшити ніс макіяжем і зачіскою
  Ніс не існує на обличчі сам по собі, він гармонує з іншими рисами і загалом. Тому, крім світлотіньовий корекції, можна зробити ніс візуально менше за рахунок балансу рис обличчя. Ось основні правила, згідно з якими ваш ніс буде здаватися менше:


  На гармонійному особі всі риси відповідають один одному за розміром, тому при великому носі очі здаються менше, і навпаки. Щоб візуально зменшити ніс, макіяж очей робіть так, щоб вони здавалися більше. Використовуйте підводку, тіні, нарощені вії.
  Налаштуйте форму брів пропорційно носі. Якщо ніс довгий, не зрушуйте брови один до одного, а якщо широкий - зробіть проміжок між ними вужчий. Тоненькі брови візуально збільшують і без того великий ніс, тому візуально зменшити його допоможуть модні зараз природні широкі брови.
  Пухкі губи привертають увагу до себе і відволікають від носа. Наприклад, якщо ви скористаєтеся прийомами макіяжу губ, що дозволяють візуально збільшити губи, а кінчик довгого носа затемніть. Ширина губ не повинна збігатися з шириною крил носа, якщо він широкий.


  Можна візуально зменшити ніс за допомогою макіяжу, зачіски і навіть одягу. Цьому мистецтву візажисти, перукарі і стилісти вчаться роками, щоб допомагати самим різним людям скорегувати недоліки зовнішності. На щастя, вам потрібно вивчити тільки ті правила, які допоможуть вам обличчясто зробити так, щоб ніс здавався менше. Найголовніше, щоб це додало вам впевненості в собі, а навколишні напевно це оцінять, і розмір носа вже не буде грати в цьому ролі.