Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чи можна пробити людину за номером машини?

Чи можна пробити людину за номером машини?

Додано: 27.09.14
Рубрика: Авто поради
Чи можна пробити людину за номером машини?


Особистий автомобіль давно перестав бути розкішшю і купити хоча б уживане транспортний засіб може практично кожна людина з середнім достатком. Однак, крім звичайних справ з оформлення власності на автомобіль, занесення його до бази ДАІ, оформлення страховки і техпаспорта, існують й інші труднощі.

Якщо ви купуєте новий автомобіль і не знаєте його власника, потрібно знати, чи все в порядку з купованої машиною. Краще заздалегідь пробити номер машини, щоб не стати жертвою шахраїв і уникнути неприємної розмови з представниками правоохоронних органів.


Навіщо пробивати номер автомобіляМоже здатися, що така надмірна підозрілість. Але все ж, купуючи машину в абсолютно незнайому людину, ви повинні бути впевнені, що попередній власник нормально з нею звертався.

Звичайно, зовнішній стан авто і робота його двигуна багато можуть сказати про те, як попередній власник звертався з нею і не буде проблем обличчясто у вас з її використанням. Але існують й інші вагомі причини, по яких варто пробити номер автомобіля.

Ви повинні бути впевнені в тому, що машина не перебуває в угоні. Всі викрадені транспортні засоби знаходяться в базі ДАІ, і, перевіривши номерні знаки, ви будете впевнені в тому, що законна покупка. В іншому випадку ви можете опинитися в неприємній ситуації і навряд чи зможете довести, що ви не були обізнані про те, що автомобіль знаходиться в угоні. Крім того, за законодавством ви теж будете злочинцем, якщо купите таку машину.


Всі транспортні засоби, які хоча б один раз побували в ДТП, теж вносяться в базу дорожньої поліції. Пробивши номер машини, ви будете впевнені в тому, що за нею не рахується несплачених штрафів. Також це допоможе вам пильніше присмитися до загального стану машини. Можливо, власник приховує якісь пошкодження або зробив лише косметичний ремонт для подальшого продажу авто.


Знаючи номерні знаки машини, ви можете отримати інформацію про її власника. Цей спосіб дуже корисний, якщо ви хочете знайти потрібну людину, але іншої інформації, крім номера машини, у вас немає. Всі власники транспортних засобів, нехай і нещодавно проданих, знаходяться в базі ДАІ.

Чи можна пробити людину за номером машини?


Як можна пробити людину за номером машиниІснує безліч онлайн-сервісів, які дозволяють визначити власника певного транспортного засобу. При оформленні документів на машину, або при реєстрації ДТП, обличчясті дані про людину. Однак, покладатися на чесність власників таких сервісів, принаймні легковажно.

Основні правила використання таких сайтів:

постарайтеся знайти державний сайт ДАІ. Ви будете впевнені в тому, що інформація достовірна.

інші сервіси, які дозволяють пробити інформацію про людину за номером машини, повинні бути безкоштовними. В іншому випадку ви, швидше за все, зіткнетеся з необхідністю оплатити послуги сервісу, але гарантій того, що дані вам все-таки нададуть і вони будуть правильними, немає.

ви завжди можете звернутися за допомогою безпосередньо до співробітників дорожньої поліції. Вам нададуть інформацію про власника автомобіля з номерним знакам. Однак, вам буде необхідно мотивувати свої дії і пояснити, навіщо вам потрібні обличчясті дані іншої людини.


Хоча ця процедура пов'язана з певними труднощами, при купівлі вживаного автомобіля краще врахувати всі можливі деталі, щоб надалі не зіткнутися з неприємностями при оформленні власних документів на право власності.

Чи можна пробити людину за номером машини?