Корисні поради
на всі випадки життя
» » Пішов, щоб повернутися або як прив'язати до себе хлопця через розставання

Пішов, щоб повернутися або як прив'язати до себе хлопця через розставання

Додано: 28.09.14
Пішов, щоб повернутися або як прив'язати до себе хлопця через розставання


На що дівчата тільки не йдуть, щоб чоловіки були біля їхніх ніг. Юні студентки і зрілі жінки худенькі і пампушки, вамп і навіть скромниці - всі з нас коли-небудь замислювалися над тим, як за допомогою психологічних прийомів та інших жіночих штучок міцно прив'язати до себе вподобаного чоловіка. З цієї проблеми проводиться величезна кількість тренінгів і видаються книги, психологи активно роздають нам поради про те як за допомогою тих чи інших прийомів закохати в себе конкретного хлопця.


Одним з цих способів є мистецтво повернення після спланованого розставання. Все просто: потрібно вміло розлучитися з хлопцем так, щоб у нього виникло бажання повернутися. Щоб взяти на озброєння цей хитрий план - читайте нижче.


Як грамотно кинути хлопця, щоб він благав вас повернути відносини?На перший погляд це може здатися дуже жорстоким методом. Маніпулювати почуттями коханого - можливо навіть підло. Але, погодьтеся, якщо ця маніпуляція піде на користь ваших стосунків - то всі методи будуть гарні і цей не виняток. Ну а тепер давайте переходити від розмов до дії.

Отже, для того, щоб підвести хлопця до розставання особливих талантів не потрібно. Відразу обмовимося - ніяких істерик, криків та інших «концертів». Саме правильне - це сказати прямо: «Нам треба розлучитися». Але зробити це потрібно так, щоб у вашому голосі звучала нотка жалю, яка б давала хлопцеві зрозуміти, що ви не хочете цього. На питання: «Чому?» можна навести багато «важких» жіночих аргументів. Наприклад, банальне: « Я не та, що тобі потрібна» або «Ти заслуговуєш іншого ставлення до себе» і т.п. Все справа в тому, що у психології є таке поняття як «Принцип стільця», от уявіть: на стільці стоїть людина, а ви його починаєте відштовхувати, яка буде його реакція? Правильно, чим сильніше будете штовхати його стілець, тим більше він буде намагатися вхопитися за вас. Також і в цьому випадку. До речі, в цей момент важливо самій піти в потрібний час. Тобто, не варто відповідати на поставлені їм запитання, просто постарайтеся показати, як ви засмучені і втекти з місця розмови.

Після цього потрібно вимкнути телефон або змінити сім-карту. Тут важлива витримка, так як не зірватися і не подзвонити першої - дуже важко. Але в цій грі перемагає той, хто вміє чекати. Також намагайтеся не потрапляти йому на очі, уникайте місця, де він може з'явитися. Такого роду підпілля повинно тривати близько трьох-чотирьох днів, після чого включаєте свою сімку і живете колишнім життям. У 90% відсотках випадків кинутий хлопець дзвонить в цей же день і домагається зустрічі. Прийти на це побачення вкрай важливо інакше можна «перегнути палицю». Будьте впевнені, що після цього випадку ваш улюблений буде дорожити вами ще більше, ніж раніше. Секрет простий і легко пояснюється психологами. Вся справа в тому, щоб щось цінувати більше, що це потрібно у нас спочатку відняти. Тому, кинувши хлопця, ви, таким чином, відбираєте у нього і даєте можливість зрозуміти наскільки ви йому цінна.

Пішов, щоб повернутися або як прив'язати до себе хлопця через розставання


Як уникнути помилок?Як ви можете вже зрозуміти, подібні маніпуляції - дуже тонка гра і в ній важливо дотримуватися стратегію. Буде великою помилкою, якщо ви спочатку кинете чоловіка, а після на наступний день будете надзвонювати йому і просити прощення. Він то, можливо, і простить, але в цій грі програла опинитеся ви. Після подібної поведінки ваш улюблений зрозуміє, що у відносинах - він ведучий, а ви - ведена. Повірте, ні до чого хорошого це не призводить. Жінка від природи своєю хитрістю повинна приручати до себе чоловіка і ніяк інакше. Якщо відчуваєте, що не зможете проявити подібного роду витримку - краще відмовтеся від цього способу або ризикуєте зарубати ваші відносини на корені. Краще почитайте рецепти і спечіть йому смачні тістечка, адже не дарма у чоловіків через шлунок шлях до серця пролягає.

Ми сподіваємося, що дана стаття допоможе вам зміцнити ваші відносини і підштовхнути чоловіка до ваших ніг. Вмійте правильно розлучитися, щоб чоловік захотів повернутися. Успішний результат даного методу залежить від вашої мудрості і терпіння. Міцно тримайте серце вашої коханої в свої тендітні ручки, але нехай він про це не здогадується!

Пішов, щоб повернутися або як прив'язати до себе хлопця через розставання