Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як визначити діагональ телевізора?

Як визначити діагональ телевізора?

Додано: 28.09.14
Як визначити діагональ телевізора?
Діагональ телевізора є найважливішою характеристикою при його виборі і розміщенні у просторі кімнати. Невелика діагональ може утруднити перегляд зображення за рахунок відсутності можливості розглянути в ньому дрібні деталі, а занадто велика не дасть зору цілісної картини того, що відбувається, так як погляд зможе сконцентруватися тільки на якійсь частині екрана. Саме з цієї причини при виборі телевізора і місця його установки співвідносять діагональ телевізора з відстанню на якому передбачається смитися. Спобличчя визначення діагоналі телевізора
Визначити діагональ телевізора або монітора можна різними способами.

  • Простіше і швидше всього це можна зробити, знаючи точну назву моделі вашого телевізора. Створіть запит в пошуковій системі Яндекс або Google у вигляді повної назви моделі з додатковим ключовим словом «властивості» та відкрийте будь-який сайт з перших результатів пошуку. Діагональ телевізора - це одна з основних технічних характеристик і вона буде обов'язково наведена на відкритому вами сайті.

    Якщо зробити пошук в інтернеті в даний момент немає можливості, або ви не знаєте назву моделі, то можна визначити діагональ телевізора її безпосереднім вимірюванням. Для цього візьміть сантиметр і його допомогою виміряйте відстань між двома протилежними кутами прямокутника, який представляє з себе будь-дисплей. У якості точок відліку беріть саме екран, який починається там, де закінчується обрамляє його рамка. Отриманий результат вимірювання в сантиметрах розділіть на 254 щоб отримати діагональ в дюймах. Найбільш поширені сучасні телевізори з наступними розмірами діагоналі: 19", 22", 26", 32", 40", 42", 46", 55", 60" і 75".

    У разі відсутності сантиметри можна скористатися мотузкою або ниткою довжини. Заміряйте за допомогою неї довжину діагоналі, а потім розтягніть нитку і звичайною лінійкою знайдіть величину відстані між зазначеними точками.


    Можна знайти діагональ побічно, якщо знати довжину прилеглих до одного з кутів сторін прямокутника. Для цього доведеться пригадати шкільний курс геометрії і теорему Піфагора, яка свідчить, що квадрат гіпотенузи прямокутного трикутника дорівнює сумі квадратів катетів. Гіпотенуза в даному випадку буде бути нічим іншим як діагоналлю телевізора, а катетами - сторони прямокутника. Отже, діагональ можна визначити, використовуючи формулу d = ?(a2 + b2), де d - шукана діагональ телевізора, a і b - довжина сторін, що утворює його дисплей прямокутника.


    Використовуючи будь-який з запропонованих способів ви без зусиль визначите діагональ телевізора і знайдете найбільш оптимальне місце для нього у вашій кімнаті з точки зору зручності перегляду.