Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли вийде «Королева бандитів» 2 сезон

Коли вийде «Королева бандитів» 2 сезон

Додано: 28.09.14
Рубрика: Коли вийде
Коли вийде «Королева бандитів» 2 сезон

Коли вийде «Королева бандитів» 2 сезон?
Дата виходу продовження цього російського серіалу хвилює всіх фанатів. Буде знято новий сезон?
Серіал «Королева бандитів» від кінокомпанії
Російське
і режисера Дмитра Кузьмін а став таким же популярним, як і більшість телепродуктів цієї компанії. Високий глядацький інтерес цього телепроекту став заслуженим. Цей професійний телепродукт став вельми популярним у багатьох телеглядачів.
Ця мелодрама розповідає про непросту долю звичайної сільської дівчини по імені Поліна. Одного разу, вся її життя кардинально змінюється. Дівчина потрапляє в самий центр небезпечних подій, з якими їй належить розібратися.
Всі фанати, які з цікавістю смилися перший сезон, що задаються питанням - Буде 2 сезон «Королева бандитів»? Дата виходу нових серій дуже хвилює їх.
Коли вийде «Королева бандитів» 2 сезон

Творці серіалу повідомили радісну новину для своїх глядачів - продовження вийде вже зовсім скоро, зйомки нових серій завершилися і ведуться останні завершальні роботи. Скільки серій буде в 2 сезоні? Творці приготували для глядачів 16 нових серій.
У новому сезоні ми побачимо все тих же акторів: Катерина Кузнєцова,Ганна Казючіц, Ангеліна Притуманова, Роман Полянський, Олена Сафонова та інші.
Що стосується дати виходу продовження, то точної інформації поки не повідомляється. Відомо, що вихід другого сезону заплановано на осінь цього року.
Дата виходу «Королева бандитів» 2 сезон - осінь 2014 року.
А вам сподобався перший сезон? Чи чекаєте ви продовження?