Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися швидко говорити по-англійськи?

Як навчитися швидко говорити по-англійськи?

Додано: 29.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися швидко говорити по-англійськи?

Навчитися говорити по-англійськи простіше, ніж читати і писати англійською, оскільки вам не потрібно вникати у всі правила і нюанси правопису. Все навчання зводиться до звичайного запам'ятовування на слух слів і речень з допомогою використання мови в повсякденному житті. Зараз ви дізнаєтеся, які спобличчя самі ефективні, а які не варто витрачати час.
[b] Спочатку слід визначити, які риси характеру повинні бути у людини, щоб навчитися розмовній англійській. [/b]
Принципи, на яких побудовано самостійно навчання англійської:
 • [b] Регулярність. [/b] Необхідно не забувати, що до будь-якого навчання слід підходити серйозно, що означає, що вам потрібно визначити зручні дні для занять, а також встановити регулярність (десять раз на місяць або три рази на тиждень або один раз на день). Регулярні заняття дозволять запам'ятати нові слова і словосполучення, при цьому, не забувши старі. Якщо ж ви будете займатися за бажанням і рідко, то ризикуєте витратити час даремно, не навчившись навіть азів.

 • [b] Чесність. [/b] Не кожна людина здатна навчатися самостійно, тому, якщо ви упевнені, що не впораєтеся, то краще найняти репетитора, які дозволить ефективніше та швидше вивчити англійську.

 • [b] Посидючість. [/b] Це одна із самих головних рис характеру, яка потрібна людині, щоб навчитися говорити по-англійськи. Вивчити мову не так просто, як комусь може здатися, адже чого тільки варто запам'ятати переклад слів, не кажучи вже про їх правильній вимові, вживанні і так далі.

 • [b] Мотивація. [/b] Навіть у тих людей, у яких немає позитивних характеристик, що є великий шанс на успіх, якщо вони насправді хочуть навчитися розмовляти іноземною мовою. Велике бажання здатне затьмарити будь-які негативні сторони людини, так як людина, яка прагне, завжди зможете через все переступити, і досягне своїх цілей.

 • [b] Самоконтроль. [/b] Звичайно, для ефективного навчання, необхідно вміти об'єктивно оцінювати досягнення і контролювати себе. Висновки дозволять вирішити, чи можете ви далі рухатися у вивченні мови чи необхідно ще раз повторити пройдений матеріал.

 • Ні в одному з перерахованих пунктів немає згадок про те, що людині потрібно мати якісь здібності або знання по відношенню до мови - це говорить про те, що кожен може навчитися говорити по-англійськи, було б бажання

  8 способів, як навчитися швидко говорити по-англійськи


 • [b] Відвідати англомовну школу. [/b] Найефективніший метод - це безпосереднє спілкування з жителями англомовних країн. Краще поїхати на пару місяців в країну, де всі розмовляють по-англійськи. Ви мимоволі швидко вивчіть цю мову з-за постійного використання. Природно, дане навчання є найдорожчим, але у нього максимальний ефект, оскільки буде невимушеним і природним.

 • [b] Переглядайте фільми лише англійською мовою. [/b] В житті сучасних людей кіно грає велику роль. Важко уявити жінку або чоловіка, які не любили б смитися комедії, жахи і інші жанри кіно. А значить, півтора - або двогодинного перегляду будь кінострічки ви можете отримати користь. Просто сміться фільми з російськими субтитрами й англійською озвучкою, це допоможе на слух сприймати слова і різні вирази, а субтитри допоможуть зрозуміти зміст реплік. З часом вам не знадобляться і субтитри. Так ви зможете поєднувати корисне з приємним.

 • [b] Читайте літературу англійською. [/b] Якщо у вас є базові знання англійської, то вам варто спробувати читати комікси, журнали і книги. Звичайно, вам буде необхідний онлайн-перекладач або англо-російський словник, які можна знайти в Інтернеті. Література зарубіжних авторів допоможе вам навчитися правильно формулювати словосполучення при розмові. Але цей метод не підійде тим, хто особливо нічого не читає російською, оскільки їм буде не цікаво і нудно.

 • [b] Зі знайомими, родичами, друзями спілкуйтеся по-англійськи. [/b] Серед ваших знайомих думаю знайдеться людина, яка добре володіє англійською мовою. Якщо є, то просто домовтеся з ним спілкуватися лише англійською. Спілкування набагато цікавіше звичайного повторення вивчених фраз або аудіювання певного тексту самому собі.

 • [b] Переробіть своє житло в клас для англійської. [/b] Це один з найбільш відомих способів, який радять більшість вчителів на курсах англійської: на кожному предметі повинен висіти стікер з англійською назвою цього предмета. Це цілком ефективно, але допомагає тільки протягом першого тижня. Оскільки на ці стікери перестаєш звертати увагу і тим більше перестаєш вимовляти в слух слова, написані на них. Тому цей метод вважають спірним, але як експеримент, цілком реалістичний, раптом він вам допоможе

 • [b] Слухайте аудіо-книги з навчання англійській. [/b] В наш час існує багато аудіо-книг, які допомагають вивчати розмовну англійську. Аудіо-книга - це запис диктора, який навчає правильному перекладу та вимові окремих слів і фраз. Дані курси досить ефективні і їх вистачить, щоб освоїти правильності вимови звуків і основні фрази. Після прослуховування таких книг, звичайно ж, необхідно подальший розвиток у цьому напрямку.

 • [b] Спілкуйтеся на англійських форумах та в чатах. [/b] Цей метод популярний серед молодих людей, оскільки молодь часто сидить в Інтернеті, і може легко знайти англійські форму і чати. Але важливо в цьому методі те, що з допомогою звичайного віртуального спілкування ви зможете непогано удосконалити пізнання в англійській мові. Для швидкого спілкування вам також може знадобитися швидко друкувати на клавіатурі про що ви зможете прочитати в одній із статей нашого сайту.

 • [b] Думайте по-англійськи. [/b] Наостанок хочу додати, що слід свої думки перекладати на англійську, це дозволить краще засвоювати нові слова, словосполучення і поняття, а це і є найголовнішим завданням у вивченні англійської.

 • Відео уроки