Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися англійської мови з нуля?

Як навчитися англійської мови з нуля?

Додано: 29.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися англійської мови з нуля?

Отже, ви вирішили вивчити англійську. Де? Як? Що потрібно знати і що робити перед тим, як почати навчання? Про це УчиЭто вам розповість в цій статті.
По-перше, спробуємо визначити, [b] навіщо вчити англійську [/b] - тому що багато хто говорить по-англійськи, або тому, що ці зайнялася подружка Катя, або тому, що на курсах є багато цікавих людей, якими можна познайомитися?
Відповідь на це питання допоможе вам чітко зрозуміти, скільки сил і часу необхідно витрачати на нове захоплення. Адже заради життєво важливої справи можна витрачати по кілька годин на день, а для нових знайомств - вистачить парочки раз на тиждень сходити.
Крім цього, розуміння того, навіщо вам потрібні курси англійської, допоможе визначитися власне з курсами, які вам потрібні. Наприклад, людина не вміє читати по-англійськи, хоче навчитися читати книги і не ставить собі за мету навчитися розмовляти - рішення буде одне: можна займати самостійно за підручником або на звичайному курсі англійської. Інша людина, не вміє сказати ні слова по-англійськи, мріє навчитися говорити - тоді рішення буде інше: шукати місце, де навчають говорити - курси розмовної англійської.
Навчання читанню - це одне з найбільш легких занять, коли намагаєшся освоїти нову мову - якщо вмієш користуватися словником, буде досить просто переглянути переклад того чи іншого іноземного слова. Природно, необхідно вчити граматику, а також пам'ятати, що в текстах зустрічається сленг та ідіоми.
Як навчитися англійської мови з нуля?

Одна дівчина, яка прийшла на курси англійської розповідала, читати на англійській мові вона навчилася зі словником сама. Але потім зрозуміла, що читати вона ще більш-менш вміє, а от коли чує ті ж слова від начальства, нічого не розуміє.
Тому, навчитися розмовляти - це зовсім інше. Скільки людей навчаються іноземним мовам, але тільки малий відсоток дійсно може розмовляти по-англійськи, по-німецьки чи по-французьки. Причиною є не те, що люди не здатні, а в тому, що напрям або курси, які вони обирають, не завжди може навчити їх цьому.
Один варіант - це [b] протягом 10 років вивчення іноземної мови в школі [/b] - у цьому випадку хочеш не хочеш, а навчишся повторювати звичайні фрази. І зовсім інший - вчити мову з нуля, та ще й в обмежені терміни - за пару місяців навчання, за допомогою «шкільного» підходу, не у кожного буде прогрес в освоєнні мови.
Але не турбуйтеся, тому що крім шкільного підходу існує багато інших методів, які дійсно працюють і дозволяють навчитися розмовляти вже за пару місяців.
В їх основі дуже проста, але і звучить парадоксально ідея - щоб навчитися розмовляти іноземною мовою, потрібно на ньому розмовляти. Ви подумаєте маячня. А ось і ні! Чому, займаючись плаванням, діти вчаться плавати, а навчаючись читати, ми починаємо з абетки?
Як навчитися англійської мови з нуля?

[b] Виходить, якщо людина чогось хоче навчитися - він приступає робити те, що хоче освоїти [/b] спочатку повільно, з підказками і виправленнями. Ніякої початківець художник напам'ять не запам'ятовує, що таке ромб або куля - рука повинна запам'ятати, як їй необхідно рухатися, щоб намалювати цей ромб чи куля, а очей повинен розрізняти, як куля падає освітлення.
Такий же підхід і з мовою - якщо людина мріє навчитися розмовляти іноземною мовою, найголовніше - [b] почати говорити на ньому [/b] . Нехай спочатку повільно, але поступово він звикне і навчиться вимовляти все правильно і швидко.
Саме в цих тезах полягає відмінність між розмовними курсами та іншими. На них абітурієнти з першого дня вчаться говорити правильно і відточують майстерність розмови. Тут не потрібно ніяких науково сформульованих правил - вони тільки сповільнюють процес навчання, додаючи непотрібні роздуми і сумніви про те, яке слово за яким необхідно говорити, що позначають ті чи інші граматичні терміни, якою частиною мови є те чи інше слово.
Очевидно, що якщо ви візьметеся за освоєння нової мови з метою навчитися розмовляти, [b] не потрібно бігти за підручниками і чекати, що вчитель пояснить всі правила [/b] . Відвідавши розмовний курс, необхідно розуміти, що рух до мети складається з маленьких кроків - вчора навчилися говорити просту фразу, сьогодні - щось більш складне.
Головне - [b] розберіться з цілями [/b] . А далі - рішення дуже просте. Якщо мета - навчитися писати і читати - треба йти на курси, де абітурієнти пишуть і читають, якщо хочете навчитися розмовляти, необхідно шукати хороший розмовний курс.
Щоб освоїти мову потрібно не так багато, як здається - всього пару місяців навчання і ви почнете розуміти, говорити англійською мовою, навчитеся користуватися словником, але найголовніше - це не відчувати страху або сорому за те, що сказане слово виявиться помилковим або не правильно вимовлених. Якщо вам не вистачило цього матеріалу можете прочитати ще статтю: Як навчитися англійської мови вдома

Відео урок