Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися швидко та смачно готувати? +відео уроки

Як навчитися швидко та смачно готувати? +відео уроки

Додано: 29.09.14
Рубрика: Дім і затишок
Як навчитися швидко та смачно готувати? +відео уроки

Коли ми відриваємося від маминої спідниці і йдемо з дому, ми харчуємося фастфудом і йогуртами, але коштує в нашому житті з'явитися коханій людині, або здоров'я нагадає, що вона не залізне, як ми починаємо дзвонити мамі і питати, як готувати те або інше блюдо. Отже, ми розповімо, як можна навчитися готувати швидко і смачно.

Готуємо смачно і швидко


  • Для перших кроків не треба вибирати складне або модне блюдо, є безліч страв смачних і легких у приготуванні. Вони підійдуть в якості першого експерименту значно більше, ніж модне блюдо пересмажене або недоготовленное.

  • Кулінарні книги просто палочка-виручалочка для вас. Крім рецептів у них часто містяться хитрості за готування того або іншого блюда. Можна вибрати ті, де готування розкладена буквально по дрібницях і містять фото готового продукту.

  • Намагайтеся купувати найсвіжіші продукти. Вчіться відрізняти хороші продукти від поганих, знайомтеся з продавцями, запитуйте у батьків, не бійтеся звертатися до подруг. З поганих продуктів хорошої їжі не вийде.

  • Так само для готування потрібна якісна посуд і різна техніка. Не треба скуповувати все, що попадеться під руку, достатньо буде купити кілька речей, які значно полегшать вам життя.

  • Спостерігаючи за готуванням професіоналів складно помітити, що вони слідкують за часом, проте новачкам слід не відволікатися під час готування на сторонні речі і не виходити з кімнати, залишивши страву на плиті. І якщо написано, що необхідно безперервно помішувати, то не варто нехтувати цим, поки самі не зможете готувати смачно і швидко, виконуйте всі вказівки в рецептах. Також не забувайте пробувати, щоб визначити чи вистачить солі, цукру або спецій.

  • Почніть готувати з тих страв, які вам подобаються або подобалися. Задоволення від процесу - половина успіху

  • Навчіться красиво оформити страву. Красиве блюдо і є приємно і на стіл поставити не соромно.

  • Також радимо в Інтернеті знайти відео рецепти приготування того чи іншого блюда, з ним набагато простіше готувати. Деякі з них представлені нижче.

  • Відео уроки