Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися швидко друкувати на клавіатурі гра

Як навчитися швидко друкувати на клавіатурі гра

Додано: 29.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися швидко друкувати на клавіатурі гра

УчиЭто раніше докладно описав, як навчитися писати швидко на клавіатурі , тренажери, які допомагають навчитися друкувати на клавіатурі , а також просто описували різні методи навчання швидко набирати тексти . Але для тих людей, які люблять азарт, існує [b] гра [/b] швидко друкувати на клавіатурі. Вона знаходиться на сайті: [b] klavogonki.ru [/b]
По суті, цю гру розробили, щоб швидше навчитися друкувати. Її головна фішка - це [b] віртуальна їзда на автомобілі [/b] . Гравці повинні друкувати текст, а машинка буде рухатися. Спочатку вам дадуть звичайний автомобіль, але, якщо ви будете багато займатися, то машинка буде поступово змінюватися.
Якщо хтось захоче відразу отримати класну тачку, то в грі існує [b] гараж [/b] , в якому при наявності грошей, можна її купити. У грі порушувати правила не можна, за це вам можуть дати покарання і навіть заборонити відвідувати сайт.
В цілому ця гра приносить свої плоди, але потрібно знати, що [b] необхідно постійно тренуватися [/b] . Ви повинні щодня близько 10 хвилин приділяти цьому заняттю, поки не дійде до автомата.
Все ж УчиЭто вважає, що дана гра не кращий варіант, хіба що для дітей, до того ж у вас повинен бути постійно інтернет.
Щоб ви краще розуміли ситуацію, розповімо вам один приклад з життя. Назвемо людини, який навчався - Дмитро. [b] Перший раз [/b] Дмитро навчався приблизно три тижні (по 10 хвилин), результати були незначні.
[b] На другий рік [/b] він приділив більше часу тренувань - 1.5 місяця. Шикарним результат було складно назвати, але для нього це було прийнятно. Він друкував наосліп двома руками, хоча зі швидкістю, з якою міг би писати одним пальцем.
[b] На третій рік [/b] Дмитро витримав 3 місяці занять без пропусків, приблизно по 10 хвилин кожен день, результат був приголомшливим. Рідних і друзів зміг зсмувати. Тепер, навіть якщо він не буде друкувати місяць, то після кількох хвилин розминки, навички відновлюються.
Як ви зрозуміли за день або тиждень ви не зможете навчитися швидко друкувати. Але якщо ви часто працюєте з клавіатурою, то вам обов'язково потрібен цей навик. Нехай ви навіть витратите на навчання три місяці.
Ви отримаєте від цього багато позитивних емоцій, навіть від звичайного зсмування ваших рідних чи знайомих, не кажучи вже про те, що зможете заощадити багато часу.

Відео огляд