Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися швидко водити машину?

Як навчитися швидко водити машину?

Додано: 29.09.14
Рубрика: Авто поради
Як навчитися швидко водити машину?

[b] Зміст: [/b]
 • Правила дорожнього руху (ПДР)

 • Знаки дорожнього руху

 • Поїхали!

 • Правила для «другого» дня водіння

 • Відео уроки

 • Якщо ви читаєте цю статтю, значить, зацікавлені водити автомобіль в найближчому майбутньому. Водійське посвідчення і транспортний засіб є, а навичок водіння немає - це класична ситуація, і дуже часто ми можемо спостерігати її в життя.
  Настав перший день, ви хочете «осідлати коня». Але як? Питання, нерви, побоювання, страх Як почати їздити впевнено? Як взагалі вести себе на дорозі?
  Є вихід: потрібно знайти людину-водія, він зможе допомогти вам. Якщо у вас є така людина - це добре. Але! Він буває нервовий, ледачий, зайнятий і часто не може донести до вас потрібну інформацію. Візьміть ситуацію в свої руки, читайте далі, ми зможемо допомогти в цьому питанні! Дуже важливо зараз для вас як можна швидше навчитися керувати автомобілем.
  Новачкам потрібно знати ясне і коротке пояснення головних нюансів, щоб із-за надлишку інформації спочатку не було плутанини в голові.
  Отже ви впевнені в тому, що будете водити. Отримання водійського посвідчення і покупка машини в цій статті не розглядаються. Нашої завданням є дати вам перші навички водіння.
  Як навчитися швидко водити машину?

  Ви повинні читати знаки відразу, як їх бачите, не намагатися згадати, що він означає, а відразу знати. Але для кращого засвоєння вам варто виїхати в місто. В такому випадку у вас є 2 варіанти:
  Інструктор з автошколи може вивезти вас на навчальному автомобілі, і ви придбаєте необхідні навички швидкого читання дорожніх знаків і орієнтацію на них.
  Добре вивчити значення всіх знаків і самому не їздити до тих пір, поки в якості пасажира (з родичами, з друзями, «на общаке» та ін) не виробите в собі уважність і розуміння знаків. Намагайтеся зрозуміти, як потрібно рухатися в тій чи іншій ситуації, але врахуйте, що водій сам не завжди дотримується. Наприклад, ви щодня можете їздити по одному маршруту і закріплювати знання.
  Тільки потім ви сідаєте у власне авто і акуратно в реальній обстановці починаєте звикати до знаків.
 • [b] Завдання: [/b] розуміти знаки відразу ж, як тільки побачили.

 • [b] Рішення: [/b] починати вчити, намагатися почати розуміти їх, коли ви - пасажир.

 • [b] Не можна: [/b] починати рух, якщо в голові у вас «каша». Як мінімум повинен бути досвід в якості уважного пасажира.

 • Поїхали!


  Як навчитися швидко водити машину?

  Знання і розуміння дорожніх знаків та ПРАВИЛ дорожнього руху, автомобіль та водійське посвідчення - це у вас вже є. «Як рушати?», «Куди вставити ключ?» та інші схожі питання ви повинні були пройти раніше. Переходимо безпосередньо до водіння.
  Один із способів, як навчитися швидко водити машину - [b] починати їздити з раннього ранку [/b] . Якщо зараз літо, 5 години ранку буде відмінним часом, рух ще не таке насичене і вже світло. Потрібно продовжувати до того часу, поки не утворився потік транспорту. Це можете робити багато раз для того, щоб виробити навички і запам'ятати, як треба рухатися на будь-якому маршруті. Цей спосіб дуже дієвий і рекомендується всім.
  [b] На авто стоїть наклеїти значок новачка [/b] (тим більше вам потрібно це зробити за правилами), так люди будуть бачити, що ви ще тільки вчитеся. За кермом таким чином буде їздити простіше: змушує ставитися до вас з обережністю, привертає увагу, зайвий раз не підріжуть, не посигналять.
  [b] Перед початком руху треба пристебнутися. [/b] Не просто накиньте ремінь, а пристебніться! Ви вперше будете їхати за кермом, з ременем буде спокійніше. Щоб не потрапити в халепу, можете включити габаритні вогні, вам не сподобатися починати водити з спілкування з співробітником ДПС.
  УчиЭто вважає, що не варто нагадувати про те, що [b] потрібно спокійно повільно рухатися [/b] , оскільки це очевидно, якщо у вас такий «великий» досвід водіння. Коли ви в перший раз сідайте за кермо, варто відразу підготувати себе до того, що вам будуть сигналити. Ви можете рушити з третього або більше рази, стихнути посеред дороги, що призведе до обурення водіїв, що стоять позаду вас. Це нормально, тому поставтеся з розумінням і з гумором, тому що, якщо будете постійно нервувати, це ще більше буде заважати.
 • [b] Завдання: [/b] їздити повільно і спокійно.

 • [b] Запам'ятайте: [/b] поспіх і нерви за кермом - ваш ворог. Менше «смикатися»; їдьте впевнено, але повільно, краще запізнитися, ніж поквапитися і створити аварійну ситуацію! Якщо у вас буде включена аварійка - це допоможе заспокоїти інших водіїв і ви зможете спокійно здійснювати заплановані маневри.

 • [b] Не можна: [/b] метушитися, зайве поспішати, нервувати!

 • Правила для «другого» дня водіння


  Як навчитися швидко водити машину?

  У цьому підпункті УчиЭто призведе список правил, яких повинен дотримуватися за кермом новачок:
 • Перший час не варто робити різких маневрів, необхідно бути уважним (перший досвід часто доводить до ейфорії, і новачок може просто не помітити світлофора).

 • Зі світлофора не варто починати їхати, коли для пішоходів загорілося червоне світло, оскільки на «Т-образному» перехресті режим його роботи може зіграти з вами злий жарт.

 • Коли хочете припаркуватися, не потрібно лізьте в «нетрі»

 • Коли перебудовуєтеся, краще перевірте дорожню ситуацію поворотом голови. Робіть це максимально швидко, оскільки попереду ситуація може миттєво змінитися.

 • Коли рухаєтеся тому, обов'язково включайте аварійну сигналізацію, а коли заднім ходом виїжджаєте з ряду автомобілів, для більшої помітності можете посигналити.

 • Не забувайте при перемиканні передачі вичавлювати зчеплення, а також коли заводите авто (дуже часто люди б'ють попереду стоять авто, коли заводять двигун на включеній передачі).

 • Візьміть за звичку при початку експлуатації автомобіля: смитися рівень тосолу (охолоджуючої рідини), рівнем масла в коробці передач і двигуні, закривати двері, коли рухаєтеся або стоїте вимикати світло, коли стоїте з незаведенним ТЗ.

 • Намагайтеся їздити без музики, а коли ви везете пасажирів, старайтесь менше спілкуватися з ними. Не варто відволікатися!

 • Для більшості людей водіння автомобіля - необхідність, а не талант. Автомобіль - це засіб пересування, а не розкіш. Тому стати водієм може кожен. Якщо ви будете слідувати правилам цієї статті, то зможете набагато швидше навчитися водити машину.

  Відео уроки