Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися битися в домашніх умовах дівчині? +відео уроки

Як навчитися битися в домашніх умовах дівчині? +відео уроки

Додано: 30.09.14
Рубрика: Спорт і їжа
Як навчитися битися в домашніх умовах дівчині? +відео уроки

У сучасному світі у житті багато несподіванок і небезпек, які можуть загрожувати життю. Це стосується як хлопців, так і дівчат. Але хлопці можуть розраховувати на швидкість своєї реакції, фізичну підготовку і силу кулаків, то для дівчат все набагато складніше.
Як можна убезпечити себе? Один з методів - купити пістолет і отримати дозвіл на його носіння. Цей метод хороший по-своєму, однак викликає деякі труднощі, та й не всі дівчата захочуть постійно носити його з собою. Також не ефективно виглядає метод з відвідуванням тренажерного залу, в якому ви можете стати амазонкою, у якій будуть накачані м'язи, проте будете позбавлені жіночої краси і привабливості. Можливо ви налякаєте когось, проте навряд чи м'язи убезпечать вас під час повернення додому вночі через двори.
Досить непоганий метод захисту - найняти персонального охоронця, але далеко не всі можуть дозволити собі цілодобову послугу бодігарда.
Так, залишається лише один метод - навчитися битися. Однак як дівчині навчитися битися, при цьому робити це так, щоб не постраждала їх природна привабливість, краса і крихкість?
Найчастіше, зловмисники впевнені, що з боку дівчат їм не буде ніякого опору. Саме це дає дівчині велика перевага, оскільки нападники, які не очікують протидії, відразу ж підходять до жертви максимально близько без жодних побоювань, а це дає безліч стратегічних переваг, наприклад, можливість скористатися больовими точками зловмисника.
Як навчитися битися в домашніх умовах дівчині? +відео уроки

Якщо ви дівчина і хочете навчитися битися, а також, щоб це було максимально швидко, потрібно запам'ятати три основних правила самооборони.

Ніколи не здавайтеся!


Дівчатам можна використовувати будь-які прийоми і дії, які їм можуть допомогти. Вашої головним завданням є вижити, а для цього всі засоби підійдуть. Якщо з вами щось подібне сталося, то спробуйте будь-яким чином нокаутувати зловмисника, навіть на короткий час. Оскільки навіть кілька хвилин можуть врятувати вам життя.

Шукайте врасливі місця


Не слід соромитися використовувати всі слабкі місця нападника. Це можуть бути дряпання, вкушене зап'ясті, удар в пах, удари в інші больові точки, наприклад, сонячне сплетіння.

Зберігайте стійкість


Дуже важливо, щоб жертва залишалась в стійкому положенні. Самим кращим варіантом для вас є позбавлення рівноваги зловмисника, при цьому не втративши рівновагу. Щоб ви не перекинулися - намагайтеся якомога ширше розставити ноги, а щоб вивести з рівноваги негідника - спробуйте розгойдати його корпус.
Крім всіх перерахованих вище варіантів, найкращим буде послуга супроводу. Не забувайте, що супроводжує вас знайомий, молодий чоловік, друзі або просто перехожий, може бути гарним захистом від різних злочинців. Але також не забувайте, що простий перехожий може бути не чистий на руку.

Відео уроки