Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як швидко навчитися водити машину жінці?

Як швидко навчитися водити машину жінці?

Додано: 30.09.14
Рубрика: Авто поради
Як швидко навчитися водити машину жінці?

Коли заходить мова про те, щоб жінка навчилася водити машину, більшість чоловіків починають посміхатися: мовляв, спробувати можна, але навряд чи з цього щось вийде. Чоловіки думають, що водіння машини - це виключно їхня прерогатива. Саме тому жінки [b] починають сумніватися або зовсім передумують [/b] . Але УчиЭто готовий навчити милих дам, щоб вони відкинути всі сумніви і, щоб вони могли здійснити свою мрію - [b] стати автоледі [/b] .

Що може перешкодити жінці навчитися водити автомобіль


[b] Головною перешкодою на шляху дівчат є страх [/b]
 • Популярний жіночий страх - [b] поломка машини [/b] . Це, природно, виключати не можна, але знову ж таки, ви зможете знайти на дорозі уважного водія, який побачить розгублену жінку і включену аварійку, і запропонує допомогти. Знайти вихід з цієї ситуації зможе будь-яка дівчина.

 • Також є [b] страх перед ДАІ [/b] . Таким жінкам варто згадати, що в ДАІ працюють чоловіки. Чарівна автоледі зможе знайти спільну мову навіть [b] з самим принциповим і суворим інспектором [/b] .

 • Багато жінок бояться [b] загубитися в лабіринті доріг [/b] , за якими вони раніше їздили тільки, як пасажири. Щоб перемогти цей страх водії рекомендують [b] купити дорожній атлас [/b] і перед відправленням ретельно вивчити весь маршрут.

 • У деяких виникає страх [b] врізатися в інший автомобіль [/b] або просто [b] пошкодити машину [/b] і потрібно відшкодовувати вартість пошкоджень все життя. На практиці це відбувається рідко. Необхідно розуміти, що аварійні ситуації частіше створюють самовпевнені лихачі, а не повільні новачки. А щоб ви могли себе нормально почувати, просто [b] застрахуйтесь [/b] .

 • Жінки побоюються, що у них не вийде водити авто [b] на тому ж рівні, що і чоловіки [/b] , що будуть виглядати незграбно. На самому те справі і хлопцям вчитися досить складно. Помилки властиві всім новачкам. Тому [b] відкиньте страх і починайте навчання [/b] .

 • Типові помилки початківців автоледі


  Як швидко навчитися водити машину жінці?

  Коли дами, все-таки вирішили сісти за кермо, вони починають робити багато помилок, які тільки продовжують їх навчання.
  Чоловік-інструктор
  Представниці прекрасної статі намагаються [b] навчитися водити у власних чоловіків [/b] . Це найбільша помилка. Навчитися водінню під керівництвом дружина складніше всього.
  З незрозумілої причини у всіх без винятку чоловіків є смовижний талант [b] відбивати у своїх же жінок бажання їздити за кермом [/b] . Вчіться або самостійно (після одержання прав), або з інструктором, який працює в автошколі.
  Машина чоловіка як навчальної
  Ще одна типова помилка - це навчитися [b] водити на авто дружина [/b] . Після кожного заняття чоловік буде оглядати машину, і завжди знаходити за що вимовити дружину.
  Вчіться на власному недорогому авто. А яку машину вибрати, можете запитати у будь-якого знайомого водія.
  «Я - новачок!»
  Помилково сприймаються початківцями дівчатами водіями різного роду [b] написи і наклейки [/b] , які попереджають інших учасників дорожнього руху про те, що за "бубликом" дама, яка тільки отримала права. У водіїв навпаки [b] з'являється недружнє ставлення до таких машин [/b] .
  Та й як вони можуть ставитися до авто, на який написано: «Я не вмію їздити, не заважай, розійдись!»? Не потрібно заздалегідь налаштовувати проти себе.

  Як навчитися водити машину жінці?


  Як швидко навчитися водити машину жінці?

  Мабуть, це питання сформульовано не зовсім коректно, оскільки у представників різної статі уроки водіння нічим не відрізняються.
  Головною відмінністю в процесі навчання є [b] облік їх імпульсивність та емоційність [/b] . Більшість чоловіків, зробивши яку-небудь помилку, реагують спокійно і одразу виправляють її. Жінки відразу втрачаються, переживають, мучаться почуттям сорому і провини. Але це марно.
  Щоб на належному рівні вміти водити машину, дівчата повинні прийняти [b] парочку простих істин [/b] :
 • Деякі вважають, що навчитися водінню простіше жінкам, від природи володіє чоловічими рисами. Це не так. Іноді сором'яслива і тендітна дама їздить майстерніше, ніж самовпевнена і владна залізна леді. [b] Водіння [/b] не позбавляє прекрасна стать чарівності і жіночності. І взагалі, деякі дівчата виглядають на дорозі так само природно, як і чоловіки: чемними, уважними, зібраними і акуратними.

 • Не потрібно намагатися [b] швидко маневрувати [/b] . Неважливо, що іншим потрібно буде почекати. Адже з цією необхідністю у сучасному світі жителі стикаються не тільки на дорогах.

 • Не [b] сприймайте помилки як ніби це трагедія [/b] . Просто працюйте над ними. Не можете виїхати заднім ходом? Потренуйтеся! Природно, це варто робити, коли поруч нікого немає, щоб уникнути непередбачених обставин.

 • Вміння вчасно перемикати передачі, відчувати педаль газу, плавно відпускати зчеплення з'явиться не одразу, а десь через [b] пів рочки щоденних тренувань [/b] . Тобто, щоб стати впевненим водієм потрібно близько 6 місяців.

 • Таким чином, підведемо підсумки. Питання: як швидко навчитися водити машину жінці, є цілком доступний і простий відповідь: відкиньте всі забобони, страхи, умовності і [b] просто вчіться [/b] .
  У наш час жінки за кермом представляють закономірність, ніж виняток.
  Статистика говорить, що автоледі рідше потрапляють в аварії. А це свідчить, що дівчата можуть не тільки навчитися водити нарівні з чоловіками, але і [b] робити це на високому рівні [/b] .
  А щоб більше дізнатися про водінні авто, пропонуємо вам прочитати статтю: Як навчитися добре водити машину з нуля

  Відео уроки