Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися співати скримом? +відео уроки

Як навчитися співати скримом? +відео уроки

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися співати скримом? +відео уроки

[b] Скриминг (або скрім) [/b] - один з видів вокалу, який використовувався в black-metalе, а потім в деяких інших жанрах музики. Відмінною рисою є дуже високе звучання, схоже на надривний крик. Втім, це не крик, так як техніка виконання зовсім інша. Нижче ми розповімо вам детальніше про неї.

Шепіт або сипение


Основою для скрима є поєднання сипения і шепоту. Спочатку, вам слід навчитися шепотіти голосно, при цьому головне не перестаратися, ви можете пошкодити голосові зв'язки. Після цього додайте до шепоту сипение, яке буває при ангіні. При цьому потрібен дуже сильний напір повітря, який ви випускаєте розмірено. У такій комбінації, за повітряний потік відповідає шепіт, а сипение - за роботу помилкових зв'язок. Правильно використовуючи діафрагму, ви доб'єтеся доброго повітряного потоку.

Гортань


Вам потрібно, як ніби, пережимати гортань. Повинно виникати відчуття, що ви ковтаєте з великим зусиллям і гортань знаходиться посередині цього ковтання. Кадик знаходиться вище, ніж зазвичай, чим вище - тим вище і пронисливіше звук. Для того, що б кадик знахосмся високо, вам слід розвивати міміку.

Міміка


Освоївши міміку, ви освоїте і свої голосові зв'язки, змусите їх працювати так, як потрібно вам. При використанні техніки «скрім», ніс повинен бути наморщенним, брови піднімаються, очі можна заплющити, а верхня губа піднімається так, що оголює зуби. Для того, щоб краще зрозуміти яким має бути вираз обличчя, перегляньте виступи гуртів (наприклад, [b] Cradle of Filth [/b] ).

Висота


Коли ви співаєте скримом, ви співаєте дуже високо. Відчуття повинні бути, ніби ви співаєте фальцетом. Але це не означає, що ви співаєте саме так. Ви повинні відчувати висоту нот. Для початку, ви можете використовувати «визговой фальцет» (UDO або AC/DC), додавши повітря, ви отримаєте скрім.

Поєднання


Якщо ви навчилися співати пошепки і одночасно сипіти, ви отримаєте той самий скрім. Для початку, краще почати зі звуку «фаааай», він один з найбільш зручних для новачків. З початку у вас може виходити тихо, але з часом ви навчитеся співати його як потрібно. Експериментуйте і намагайтеся підбирати правильне положення гортані.

Виключення


Ви можете експериментувати з «скримом», додаючи його, наприклад, до харшу (як вокаліст [b] Children of Bodom [/b] ). У будь-якому випадку, пам'ятайте, що скрім в першу чергу ґрунтується на сипении і шепоті.

Відео уроки