Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися співати рок?

Як навчитися співати рок?

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися співати рок?

Більшість людей вважає, що талант дається людині від народження. Але при бажанні і старанності будь-якого ремесла, навіть співу, можна навчитися самому. У такій справі головне пам'ятати, що блискавичних успіхів не буває і буде потрібно якийсь час, перш ніж ви досягнете результатів.

Інструкція


  • Найпростішим способом навчитися співати рок є заняття з педагогом, який навчить вас правильно дихати, поставить ваш голос. Результати таких занять вже залежать від вашої праці і старанності. Але іноді педагога під рукою немає. Що ж робити тоді?

  • Навчитися співати можна і самостійно. У такому випадку слід вибрати виконавця, голосові дані якого більше підходять вам, а також манеру співу. При цьому потрібно враховувати тембр і силу голосу, стать виконавця (різна техніка дихання, жінки дихають - грудьми, чоловіки - животом).

  • На наступному етапі прослухайте кілька разів композицію обраного виконавця. Звертайте увагу на моменти в музиці, на які доводиться зміна сили голосу, наявність пауз, інтонації виконавця. Запам'ятайте текст пісні.

  • Після цього слід перейти безпосередньо до співу. Підспівуйте виконавцю, при цьому важливо співати голосно і виразно, широко відкриваючи рот, що б було чути ваш голос. Як тільки вам стане здаватися, що ваш голос сливається з голосом виконавця, переходьте до наступного етапу.

  • Тепер вам знадобиться мікрофон, підключений до колонок. Мікрофон посилює ваш голос, можливо, ви будете звучати занадто голосно. Налаштуйте рівень гучності так, що б ви не заглушали музику і слова виконавця. Вчіться співати дуетом.

  • Наступним важливим кроком є сольний спів. Для цього вам буде потрібна мінусовка аудіозаписи, під яку ви співали перед цим. Використовувати краще інструментальну версію композиції.

  • Після досягнення якихось результатів, запросіть на ваш виступ експертів зі сторони. Це можуть бути ваші хороші друзі або навіть родичі - люди, які не мають музичної освіти. При цьому головне, що б ви почували себе розкуто і могли співати на повну. Після вашого виконання, попросіть виставити оцінки, попересмши, що хочете почути відверту думку, навіть якщо воно буде поганим. Потрібно зробити висновки і продовжити тренування.

  • Рада


    Якщо навчатися самостійно рок-вокалу в домашніх умовах не приносить бажаних результатів, то вам слід взяти хоча б пару уроків у професіоналів.