Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися писати вірші для пісень?

Як навчитися писати вірші для пісень?

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися писати вірші для пісень?

Буває для якогось випадку потрібно написати вірші для пісні: для коханого або на день народження. Як же це провернути, якщо ніколи такого не робили? У даній статті ви зможете дізнатися кілька порад, які допоможуть вам не вдарити в бруд обличчям.

Почуття


Почуття являють собою одну з головних привілеїв, які є у людини. Не настільки важливо ніжні ви або грубі, ненавидите любов чи вірите в це почуття. У вас все одно є шанс писати гарні вірші. Просто посидіть в тиші і подумайте, які почуття вас переповнюють, а потім спробуйте виплеснути їх на папір. Нижче буде описано почуття, які більше підходять для створення віршів. Не потрібно обмежувати себе якимись стандартами. Почуття-це ваш помічник, якщо ви вкладіть їх у вірші, то читачам вони обов'язково сподобаються.
Безсердечність, егоїзм, грубість, твердість - це темні почуття. Якщо саме вони домінують у вашому підсвідомості, то ви можете писати вірші переважно в готичному стилі. Приміром, про демонів, люблячих жорсткість і кров. Але не варто перебільшувати, адже це не мемуари маніяка, а вірші. Можете додати трохи романтики, вона тільки прикрасить ваш вірш. Також його можна написати і про зраду одного або розбите серце, є багато різних тем.
Романтичність, гумор, доброта, ніжність - світлі почуття. Якщо ви відчуваєте саме їх, то в цьому випадку у вас є багато різних стилів для написання шикарних рядків. Приміром, про історію, природу, вічну любов. Вибирати, про що писати можете тільки ви, і не варто забувати, що якщо ви дасте волю почуттям, то зможете написати чудове твір мистецтва.

Натхнення


Це також важливий аспект. Натхнення може бути душевним або штучним. Якщо у вас його немає, ви не зможете написати гарний вірш.
Душевний натхнення приходить саме і часто несподівано. Важливо, щоб в цей час у вас під рукою були ручку і листок. Спогади або сумна музика можуть розбудити його. Душевний натхнення краще штучного тим, що у вас з'являється більше думок.
Штучне натхнення можна самостійно розвинути, наприклад, послухати музику, яка здатна піднімати настрій. Є й інші методи: погуляти на пляжі, в парку, лісі, саду і так далі. Свіже повітря піднімає настрій і освіжає думки. Подумайте про щось сумне або романтичному, пограйте з домашнім тваринам, посміться фільми, аніме. Натхнення з'являється лише тоді, коли у вас є віра в себе.

Рима


Рима у віршах не завжди важлива. Якщо у вас немає таланту складати рими, то можете писати «Білий вірш». У цьому випадку вам необхідно лише вкласти у вірш максимум почуттів і сенсу. Люди більше люблять римовані вірші, проте це не означає, що вам слід цього. Талант писати рими може прийти з часом, почекайте і не кидайте розкривати свій талант.
Щоб допомогти собі розвинути рифмование, радимо читати багато всіляких віршів. Це дозволить вам наблизитися до пізнання і вдосконалення рими. Краще читати великих поетів, наприклад, Шекспір, Толстой, Пушкін та інші. Саме класика допоможе вам у цьому не легкому ділі.

Граматика


Цей аспект ніколи не можна порушувати. Якщо ви творите з помилками і потім викладаєте в інтернет, то над вами будуть сміятися. Якщо ви знаєте, що не сильні в граматиці, то слід скористатися онлайн програмами, що дозволяють виправляти помилки або звичайним текстовим редактором Word. Помилки не зроблять вас хорошим поетом.

Фантазія


Фантазія є потужним інструментом у написанні віршів, сміться фільми в жанрі фентезі, малюйте, читайте казки і у вас вийде розвинути власну фантазію. Не варто писати тільки про кохання! У фантазії немає меж і це великий плюс. Ви є чарівником і творцем власної казки, яка називається вірш.

Бажання


Коли немає бажання, то у вас не вийде жодного вищезазначеного аспекту. Якщо ви хочете просто прославитися, то не варто витрачати час даремно. Просто уявіть, що ви є творцем якоїсь скульптури, з якої необхідно зробити твір мистецтва і, що саме на вас лежить обов'язок зробити її ідеальною.
У 21 столітті залишається все менше поетом і романтиків, Інтернет, гонки на мотоциклах, нічні клуби - це змінює людей і у них немає часу на поезію. Ті люди, які продовжують розвивати свій талант, на березі океану будують замки з піску і вірять, що океан не зможете зламати їх замок.

Відео уроки