Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися писати диктанти без помилок?

Як навчитися писати диктанти без помилок?

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися писати диктанти без помилок?

Будь диктант - це кошмар для школяра, та й не тільки. Але в диктантах насправді нічого страшного немає, якщо ви вмієте їх писати. До того ж, є ще і [b] навчальні диктанти [/b] , а не тільки [b] контрольні [/b] . Вчителі повинні час від часу проводити навчальні диктанти, щоб учні чогось навчалися, а вже потім перевіряти їх. Але якщо ваш вчитель не робить такого, то ви легко можете самі підготуватися до написання під диктовку.
Як правильно підготуватися? Для цього можете [b] придбати спеціальні аудіо записи [/b] , на яких у форматі mp3 записані тексти. І все, що від вас вимагається - це практикуватися. Або ж попросіть будь-якої людини, щоб він виступив в ролі вчителя.
Насправді, якщо ви хочете писати під диктовку без помилок вам необхідно [b] знати правопис і російську мову [/b] . Щоб грамотно писати, треба багато читати. Якщо ви будете це робити, то слова з текстів будуть запам'ятовуватися, і потім буде більше ймовірності без помилкового написання. Ще один спосіб - це читати слова по складах, звертаючи увагу на кожен склад. Робіть такі тренування хоча б два рази в тиждень і беріть складні слова. Раніше люди радили просто переписувати тексти, тобто читати вголос і записувати, це теж може допомогти.
[b] Важливо! [/b] Під час диктанту [b] зосередитися і не хвилюватися [/b] . Це також причина, за якою повинні проводитися навчальні диктанти. Це допоможе закріпити знання і виробити звичку писати під час стресу. Репетиція дозволяє подолати емоції і позбавити від помилок, які вони, напевно, зроблять в умовах стресу.

Кілька порад


  • Прослухайте текст і постарайтеся визначити його загальну структуру, стиль та інше. Це дозволить вам правильно розподілити пунктуаційні знаки. Якщо ви чуєте текст вперше, то в цей момент він найкраще закладається в голові.

  • Коли вам читають текст, ви повинні автоматично уявити собі, як він пишеться. Як тільки почали читати, ви повинні думати про це.

  • Коли дають час на перевірку, вам потрібно для початку перевірити орфографію, потім пунктуацію. Рухайтеся від кінця до початку, щоб зміст тексту вас не відволікав.

  • Коли перевіряєте, постарайтеся читати текст, ніби ви його в перший раз бачите, і якщо нічого не змушує задуматися і не привертає увагу, сміливо здавайте його.

  • Відео