Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися малювати ніс? + відео уроки

Як навчитися малювати ніс? + відео уроки

Додано: 30.09.14
Як навчитися малювати ніс? + відео уроки

Для серйозного, професійного побудови носа непогано було б знати анатомію, і як кістки і хрящі сполучаються, щоб згодом відобразити це в малюнку. Адже саме кістки служать фундаментом того, на чому базується начерк носа. Ці знання необхідні, щоб грамотно передати на аркуші те, що ми бачимо в життя.
Як і губи, рисунок носа починається або з площин, або з конструктивних ліній. Почнемо ми з першого способу.

Площині


Ніс треба укласти в призму, піраміду. Це спрощує спобличчя правильно зобразити пропорції носа і співвідношення з іншими частинами голови.
Як навчитися малювати ніс? + відео уроки

Намалюємо пірамідку носа. Не смлячись на те, що у кожного унікальний ніс, будова різних носов має єдину для всіх анатомічну структуру. На самому початку треба навчитися дотримуватися пропорції при його зображенні. В добавок, можна уточнити кут нахилу і положення носа з урахуванням перспективи.
Як навчитися малювати ніс? + відео уроки
[b] Роботу над малюнком носа слід вести так: [/b]
Починаємо з основних величин пропорції.
Визначаємо нахил і положення носа в просторі.
Намічаємо форму носа і його розміри.
Потім намалюємо надбрівну дугу, ширину основи носа, довжину його піраміди передню площину і перенісся. У цьому нам допоможуть конструктивні точки. Їх розташовують симетрично щодо осі симетрії, що розділяє ніс на дві частини. Вони є парними, як би дзеркально один одному.
Пам'ятайте, не вірно вважати, що відстань між очима дорівнює відстані між крайніми точками крил носа. Звичайно бувають збіг, що такі розміри зустрічаються.

Конструктивні лінії


Як навчитися малювати ніс? + відео уроки

Можна наблизити ніс до живої натурі без перерахування всіх хрящиків, просто прийнявши форму носа за обсяг. Адже ми більше не препаруємо трупи для вивчення анатомії і можемо дещо відійти від них, надавши носі живу форму. Посміться в дзеркало.
Як навчитися малювати ніс? + відео уроки

Форма носа може бути різною, але краплеподібні м'язи йдуть в сторони по бічних хрящам кінчика носа, немов обволікають його. Теж саме і в менших хрящів крил носа.
Як навчитися малювати ніс? + відео уроки

Однак цю живу форму можна укласти в рамки, тут існують площині - верхня, нижня, бічні, на які можна покласти світлотінь.
Все інше приходить під час практики, коли ви порівняєте безліч носов, намалюєте багато гіпсових фрагментів. Малюйте цими двома способами. Вони робочі. Головне пам'ятайте про пропорції та перспективу і побільше тренуйтеся.

Відео уроки