Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися малювати в фотошопі? +відео уроки

Як навчитися малювати в фотошопі? +відео уроки

Додано: 30.09.14
Як навчитися малювати в фотошопі? +відео уроки

Сьогодні все більше людей воліють користуватися цифровими технологіями для створення малюнків, адже це не тільки новий, смовижний спосіб творити, але й непоганий спосіб заробітку. Сьогодні ми розповімо, як малювати в AdobePhotoshop, адже це найпопулярніша, легка для вивчення і оптимізована для малювання програма.

База


Багато людей вважають, що малювати в фотошопі без базових знань художника можна або легше, адже треба буде вловити тільки саму суть. Насправді це не так, принцип малювання в фотошопі нічим не відрізняється від малювання на папері. Ті ж принципи побудови композиції, розкладки тіней, перспектива і пропорції. Так що людині, що уміє малювати, буде значно легше освоїти ази фотошопу.
Тому до того як приступати до навчання було б добре, щоб ви осягли ази малювання і вивчили інструменти Adobe Photoshop, щоб зрозуміти його можливості і не витрачати час на пошуки потрібного вам інструменту.

Малюємо в фотошопі мишею або планшетом?


Оскільки не у всіх користувачів фотошопа є планшет, перші кроки в освоєнні комп'ютерної графіки вам доведеться здійснювати мишею. Малювати нею значно складніше, адже не можна контролювати прямоту лінії, точність штрихів і безліч деталей з яких і складається малювання. І все одно варто спробувати почати, адже вам може сподобатися.
Багато користувачів рано чи пізно купують планшет з-за його максимального наближення до звичайного малювання і з-за розташування руки. З ним вона менше втомлюється.

Вчимося малювати в фотошопі


Є три можливих шляхи для навчання малюванню в фотошопі
 • Очні курси з малювання в Adobe Photoshop. Головним його плюсом є допомога вчителя, а мінусом - ціна.

 • Онлайн-курси. Хоча їх мінус теж висока вартість,вони не змусять вас жити по строгому графіку від навчання до навчання

 • Навчання за відео-уроків. Інтернет повниться недорогими і безкоштовними видеоураками, ви зможете підібрати будь-який на свій смак, а також можете посмитися деякі з них в кінці цієї статті.

 • Основні інструменти Adobe Photoshop


  Основні чотири інструмента це Кисть, Ластик, Заливка і Градієнт
 • Кисть - основний інструмент для малювання. Користуватися ним легко. Вибираєте кисть і проводите нею лінію. Правда якщо заглянути в налаштування кисті, з'ясується, що вони бувають різних форм, жорсткостей і розмірів.

 • Гумкою ви не видалите вдалі частини намальованого вами малюнка. Працює він за тим же принципом, що і кисть. Відрізняється від неї лише тим, що стирає, а в іншому у них навіть настройки схожі.

 • Заливкою можна зафарбувати обрану область цілком.

 • Градієнтом між областями заливки створюють плавний перехід. Вони мають різну форму і напрям.

 • Вчимося малювати пряму лінію в фотошопі


  Є два спобличчя намалювати пряму лінію в фотошопі. Програмний інструмент «лінія», який будує лінію на двох кінцевих точках. Вибирається піктограмою на панелі інструментом або кнопкою «U», так само ви контролюєте його товщину і розмір.
  Другий спосіб це інструмент кисть, він теж малює лінію на двох кінцевих точках, але для цього доведеться натиснути клавішу Shift.

  Вчимося малювати криву лінію


  Криву лінію або малюють від руки, Пензлем або Олівцем. Або викривляють з допомогою інструментів вже існуючу пряму лінію. Це не вимагає яких-небудь знань, і ви завжди можете спробувати це на практиці. Дерзайте!

  Відео уроки