Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися малювати теги? +відео уроки

Як навчитися малювати теги? +відео уроки

Додано: 30.09.14
Як навчитися малювати теги? +відео уроки

Настінні графіті-картини стали не тільки дуже популярні в наш час, але й стали джерелом доходу і популярності вуличних художників. Звичайно ж, як і будь-які картини, свої творіння треба підписувати. Вуличні граффитери використовують для цього теги.
Тег це унікальна підпис вуличного художника, яка укладає в собі обличчясту інформацію, як, наприклад, нік, ініціали або дату народження. Але тепер професійних граффитеров стало так багато, що треба мати воістину великим розумом, щоб створити неповторний тег.

Поради новачкам


Вміння малювати теги, приходить з досвідом. Адже графіті це непрості мазки фарби по полотну і вимагають особливої вправності. Для початку краще тренуватися на аркуші паперу, почавши з ліній і косих, а після перейшовши до овалам, завиткам і колам.
Можна використовувати тушедержатель, тоді малювання на папері стане нагадувати малювання на стіні.

Практика на вулиці


Для тренування на цих стінах в першу чергу потрібна фарба. Краще поспілкуватися з професіоналами, проконсультуватися щодо вибору фарб, адже погана фарба може швидко потекти або вицвісти. Професіоналів найлегше знайти на форумі, в житті більшість з них воліють мовчати про своє хобі.
Виберіть правильну погоду. Має бути сонячно, ясно і не повинно бути вітру, адже новачок краще працює, коли йому ніщо не заважає.
Виберіть правильний полотно. Для довговічних графіті найкраще підходять стіни старих, занедбаних будинків. Враховуйте також наскільки стіна стара і її пористість. Іноді краще завчасно покрити її грунтовкою, щоб не було перевитрати фарби.
Для початку намітьте контури тега, потім почніть зафарбовувати. Якщо хочете, щоб не було розлучень - не зупиняйтеся. Якщо фарба все ж потекла - дайте їй підсохнути, зафарбуйте струмочок і продовжуйте розфарбовувати тех. Коли ви без праці зможете робити це вручну, вам варто створити трафарет, щоб не витрачати багато часу на контур.

Запобіжні заходи


Пам'ятайте, що будь-графіті - це псування приватної власності і за це можна отримати адміністративне покарання.

Відео уроки