Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися малювати людей олівцем?

Як навчитися малювати людей олівцем?

Додано: 30.09.14
Як навчитися малювати людей олівцем?

Всім художникам, чи то професіонали або аматори, потрібно знати, як навчитися малювати людей олівцем. Навіть самі короткі курси не можуть пройти без цього. Спробуйте проявити себе, тим більше, що натурників з різними типами зовнішності знайти досить просто.

Інструкція


  • Вам варто освоїти [b] базовий курс анатомії [/b] щоб мати уявлення про всіх м'язах людини. Тренуйтеся промальовувати череп, м'язи, кістки та інше. Якщо ви будете розуміти, як все влаштовано, то зможете мати повне уявлення про те, як правильно малювати людей.

  • Щоб зрозуміти, як повністю зобразити людину на папері, спочатку спробуйте [b] намалювати окремі частини тіла [/b] : голову, тулуб, ногу, руку і т.д. Удосконалюйтеся і поступово ви зможете перейти до малювання людини в повний зріст.

  • Спробуйте [b] накреслити не складну схему [/b] , яка буде враховувати всі пропорції, розмір тулуба щодо голови, довжину кінцівок тощо. Наприкінці, звісно, ці лінії потрібно видалити з малюнка.

  • Обов'язково [b] змальовувати з натури [/b] . Чим частіше ви це робитимете, тим краще. Необхідно проводити щоденні тренування та не втрачайте жодної деталі, навіть самої дрібної! Для загального розвитку корисно малювати з фотографії, однак не варто дуже захоплюватися, щоб не спотворювати своє уявлення про перспективу.

  • Коли починаєте малювати, уважно [b] вивчіть людини [/b] , якого зображує. Спробуйте знайти родзинку, вираз обличчя, яке властиве лише йому. Якщо ви зможете передати неповторність людини, то які-небудь недоліки не будуть помітні.

  • Також радимо [b] ознайомитися з полотнами відомих майстрів [/b] . Тіло людини завжди надихало різних художників. На початковому етапі слід максимально часто копіювати вже готові зображення людей. Поступово ви зможете набити руку, щоб приступити до малювання з натури.

  • Також буде корисно [b] робити начерки людей в різних позах і в движени [/b] в. Вибирайте моделей різної комплектації і віку. Завжди носіть з собою олівець і блокнот, щоб не упустити можливість для творчих моментів.

  • На худий кінець радимо прочитати ще одну статтю під назвою « Як навчитися малювати людину олівцем «

  • Відео уроки