Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчиться малювати троянду олівцем поетапно?

Як навчиться малювати троянду олівцем поетапно?

Додано: 30.09.14
Як навчиться малювати троянду олівцем поетапно?

Зміст:
 • Контур бутона малювати легко

 • Як зобразити пелюстки

 • Намалюйте листя і деталі серцевини

 • Розфарбуйте малюнок кольоровими олівцями або фарбами

 • Як намалювати букет

 • Відео уроки

 • Троянда - це напевно, самий чарівний квітка у світі. Кожної дівчини буде приємно отримати букет з троянд, а якщо ви намалюєте цей букет, то це буде зовсім шикарний подарунок. Як це зробити, якщо ви ніколи не малювали квіти? Як передати в малюнку, зробленому олівцем, чарівну форму бутона? Адже він має досить складну форму і зробити його розкрився формі дуже непросто. Але якщо ви будете робити все поетапно, поступово додаючи нові елементи, то у вас може вийти справжня картина.
  Як навчиться малювати троянду олівцем поетапно?

  Для початку намалюйте контур пелюсток серцевини квітки. Це зовсім просто, для цього намалюйте коло у верхній частині аркуша. Не обов'язково креслити її ідеально рівною, головне пам'ятати, що сам квітка буде знаходитися всередині цього контуру, тому малюйте відповідний розмір відразу. Сам квітка будемо креслити далі, а поки домалюйте стебло.
  Як навчиться малювати троянду олівцем поетапно?

  Спочатку в самому центрі зобразіть ще нераскрившуюся частина квітки. Потім розділіть цю частину на дві половинки, для цього накресліть лінію (на фото вона синього кольору). Тепер вам буде комфортно зображувати лінії пелюсток правої і лівої половини. Контури самих пелюсток можете не копіювати з цієї фотографії, ви можете створити їх іншої форми.
  Як навчиться малювати троянду олівцем поетапно?

  Тепер вам потрібно ретельно промальовувати листя і пелюстки. Спочатку зобразіть стебло з листочками. Кількість листочків і гілочок може бути довільним. Важливо не робити листя великими. І пам'ятайте, що у них є прожилки. Щоб ваша картина вийшла більш реалістичною їх теж варто зобразити.
  Тепер залишилося накреслити пелюстки квітки. В них і криється вся чарівність малюнка. Край всіх пелюсток потрібно накреслити двома лініями, які з'єднані на краю пелюстки. У такому випадку створюється враження, що краї у них загнуті. А це, у свою чергу, в наступному кроці допоможе нам створити тіні в бутоні, що зробить картину більш об'ємною.
  Як навчиться малювати троянду олівцем поетапно?

  На цьому етапі у вас вже є справжня троянда, залишилося тільки створити тіні і вона стане більш живою і об'ємною. Для початку уявіть, з якою саме сторони буде падати світло, щоб визначити сторону, яка буде більш освітленою. Розберіться де будуть поглиблення між пелюстками, в тих місцях, також потрібно зробити тіні "гущі". Також тіні варто накидати на стику пелюсток. Після пальцями трошки розітріть заштриховані ділянки олівцем. Цей спосіб дозволить згладити різкі лінії і картина буде більш ніжною.
  Як навчиться малювати троянду олівцем поетапно?

  Ваш малюнок буде виглядати набагато ефектніше, якщо її розфарбувати кольоровими олівцями замість тонування. Не забувайте враховувати освітлення, коли раскрашиваете олівцями. Без тіней квітка буде виглядати двомірної і "плоскої".
  А якщо у вас є фарби і ви вмієте ними користуватися, тоді це просто ідеальний варіант розмальовки.
  Як навчиться малювати троянду олівцем поетапно?

  Після того, як ви навчитеся малювати одну троянду, можете спробувати зробити цілий букет. Варто звернути увагу на те, як квіти стоять у вазі, деякі зображені ще не розкритими бутонами і маленькими, листя різних розмірів і стебла нахилені. Найкращим способом зобразити букет на папері - це змалювати з живого букета, для початку простим олівцем, а потім розфарбувати. А якщо у вас немає цього букета, можете змалювати з картинки.

  Відео уроки