Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися малювати 3д малюнки олівцем?

Як навчитися малювати 3д малюнки олівцем?

Додано: 30.09.14
[b] Створити малюнок 3D, іншими словами візуальне об'ємне зображення на папері [/b] не так важко, як це може здатися починаючому і недосвідченому художнику, так і простому любителю, який вперше зіткнувся з даним варіантом зображення об'єктів. У цій статті Вам дадуть кілька гарних рекомендацій і порад, але теорія - це одне, а практика - зовсім інше. І запам'ятайте без практики у вас ніколи нічого не вийде!
Як навчитися малювати 3д малюнки олівцем?

А зараз трошки теорії. [b] 3д малюнки олівцем [/b] створювати досить просто, для цього Вам потрібні знання основ перспективи, правильно передавати світло і тіні. Щоб правильно визначити світло і тіні необхідно уявити собі, по-перше, під яким кутом буде розглядатися Ваша робота (3д зображення виглядають більш реалістично під якимсь одним кутом, який Ви повинні розрахувати перед тим, як почати малювати); по-друге, необхідно дізнатися джерело світла, який буде падати, на Ваш нібито, реальний предмет. Якщо ви правильно визначите джерело світла, ви зможете більш реалістично передати тіні. Саме тому малювати з натури - це потрібна практика, яка допомагає розібратися в питаннях світлотіней.
Як навчитися малювати 3д малюнки олівцем?

А тепер, [b] малюємо 3д ілюстрації на папері [/b] . Після того, як Ви визначили де буде знаходиться предмет на папері, кут зору смиться і затемнені ділянки, можна приступати до штриховці. Головне тут не перестаратися, не забувайте, що у Вас завжди є можливість додати глибину, а от зробити буде дуже складно, а зіпсувати картину чорною тінню досить просто, що зробить об'єкт не реалістичним. Спочатку намагайтеся зробити загальний легкий ескіз (ніколи не зосереджуйтеся на якійсь одній ділянці візерунка, тому що можете захопитися і зіпсувати), а після паралельно додавайте глибину, при цьому збільшуйте її в тіньових місцях.
Як навчитися малювати 3д малюнки олівцем?

Якщо Ви все ще не знаєте, [b] як навчитися малювати 3д малюнки олівцем [/b] , то це не смно, тому що, по-перше, ми ще не зачепили тему перспективи, а по-друге, практикуйтеся, практикуйтеся і ще раз практикуйтеся. Щоб правильно передати перспективи необхідно ретельно вивчити об'єкт при різному розташуванні, якщо потрібно, можна зробити парочку схематичних начерків. І не забувайте про те, що перспектива - це сходження всіх точок об'єкта в одній точці горизонту, тобто чим об'єкт далі, тим він менше, і навпаки.
Як навчитися малювати 3д малюнки олівцем?

Є більш простий спосіб зображення 3д об'єктів для ледачих. У цьому способі не треба довго вивчати і складати начерки. Ви можете взяти звичайний предмет, наприклад, кубик Рубік, розташувати його на аркуші і обвести олівцем. У цьому випадку перспектива і всі пропорції будуть дотримані правильно, Вам залишиться тільки реалістично і грамотно підкреслити світло і тіні.
Сподіваємося, що після прочитання цих простих рекомендацій, Ви самі зможете [b] намалювати 3д малюнок [/b] .

Відео уроки