Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися малювати аніме олівцем для початківців?

Як навчитися малювати аніме олівцем для початківців?

Додано: 30.09.14
Як навчитися малювати аніме олівцем для початківців?

Зміст:
 • Початкові контури хлопця в стилі аніме

 • Малюємо овал обличчя

 • Додаємо картинці більше деталей

 • Заключний етап малюнка

 • Розмалюйте отримане зображення

 • Аніме - це особлива японська техніка малювання. Малюнки в цьому стилі відрізняються від інших жанрів, насамперед тим, як малюється обличчя і очі. Є різні види аніме, приміром, комікси або манга. Також до нього відносять популярний мультик про покемонів. Покемонв велике кількість, але головним вважається Пікачу, зі своїм господарем. Малювати героїв в цьому жанрі досить захоплююче, тому що картинка виходить контрастною, навіть якщо малювати звичайним олівцем. Зображати очі і обличчя в стилі аніме нескладно, тому що очі зазвичай завжди великі, а овал обличчя можна робити приблизними. У персонажів в цьому жанрі завжди яскрава різнобарвна одяг, з досить простими елементами, що полегшує процес малювання. Головне, щоб кольори виглядали соковитими і яскравими. Якщо ви навіть будете творити простим олівцем, варто зробити картинку дуже контрастною, практично без полутеней. У цій статті для початківців ви навчитеся поетапно малювати аніме простим олівцем.

  Початкові контури хлопця в стилі аніме


  Як навчитися малювати аніме олівцем для початківців?

  Коли Ви малюєте будь-яку картинку поетапно, необхідно на першому етапі правильно розмітити контур вашого малюнка. Щоб намалювати хлопчика, спочатку потрібно виділити його основні контури.
  Щоб вам було легше, зробіть первинний контур з прямокутних фігур, які підходять за розміром частин тіла. Спершу прямокутник для голови, нижче контур для шиї. Від неї опустіть 2 дуги, вони позначать плечі. Від лівої лінії плеча відведіть ще одну лінію, яка в майбутньому буде рукою хлопчини. На краю лінії руки зобразіть гурток, він позначить лікоть. Потім продовжуйте креслити руку, використовуючи прямокутники і прості лінії. В кінці правій лінії плеча зобразіть гурток для ліктя, а потім відведіть від нього лінії з прямокутником для кисті. А вже тепер можна приблизно описати деталі костюма вашого малюнка.

  Малюємо овал обличчя


  Як навчитися малювати аніме олівцем для початківців?

  Форма обличчя в жанрі аніме схожа на прямокутник, який з'єднаний з трикутником. Вам треба зобразити, а потім з'єднати ці дві фігури, а потім видалити лінію, яка сформувалася після стикування. В результаті у вас вийде овал обличчя, з гостро завуженим підборіддям. На цьому етапі можна додати деякі деталі костюму.

  Додаємо картинці більше деталей


  Як навчитися малювати аніме олівцем для початківців?

  Зараз гумкою можете видалити всі непотрібні контури, і приступити до їх деталізації. По тих лініях, що у вас вийшли, домалюйте остаточну форму обличчя. Потім зверху обличчя намалюйте дугоподібний форми козирок, з круглим підставою для кепки. Тепер малюйте вуха і поруч з ними трикутники, які будуть зображати волосся. Починаючи з рукава, з попереднього контуру окресліть руку. Потім необхідно виділити ноги і накреслити комір. У правій руці ми намалюємо Покемона. Для цього накресліть прямокутник - для тулуба і окружність - для голови. Якщо картинка на даному етапі має точні пропорції, то найважче вже позаду.

  Заключний етап малюнка


  Як навчитися малювати аніме олівцем для початківців?

  На даному етапі потрібно навчитися оформляти зображення деталями, головними з яких є очі та обличчя. Ось з обличчя і варто почати. Зробіть очі великої витягнутої вгору форми з великими чорними зіницями. Рот зобразіть у вигляді перевернутого трикутника, а рот крихітним. Ця техніка використовується для того, щоб надати обличчю людей форм і пропорцій аніме.
  Тепер додайте дрібних деталей одягу: ремінь, кишені, гудзики. Не варто забувати про футболку. Намалюйте руки в рукавичках з прямокутників на кистях рук. Потім трикутники для волосся "перетворіть" самі волосся. Ластиком з контуру для Пікачу видаліть зайве і намалюйте звичайне особа, яка складається з кіл. Додайте хвіст, руки і вуха.

  Розмалюйте отримане зображення


  Як навчитися малювати аніме олівцем для початківців?

  Ну і на завершення зробіть малюнок контрастним і яскравим. Різкі, яскраві кольори є головною рисою малюнків в даному стилі. Можете затінити зображення простим м'яким олівцем, тільки додайте контрастних яскравих тіней.

  Відео уроки