Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися танцювати реггетон? +відео уроки

Як навчитися танцювати реггетон? +відео уроки

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися танцювати реггетон? +відео уроки

Трохи історії


Reggaeton це музичний жанр, а не танцювальні рухи. В Панаму його завезли ямайські робітники в 70 роках 20 століття. В цей же час ямайські пісні стали переводити на іспанську. Через деякий час перший іспаномовний репер випустив диски, в яких змішав реггі з хіп-хопом.
На сьогоднішній день reggaeton став національним надбанням Пуерто-Ріко, нещодавно його навіть використовували для передвиборної компанії. В останні роки він широко поширився навіть в Америці.

Танець


Танець на сьогоднішній день встиг змінити масу назв, побував і фрикингом і гріндінгом, навіть перрео. Це і стало його найпоширенішим найменуванням.
Перрео це танець, в якому двоє танцюють, імітуючи сексуальне потирання один про одного, причому дівчина спиною до партнера. Мабуть танець так нагадав пуерториканців собак (perro - собака), що в честь нього вони його і назвали. Подібна розбещеність в Пуерто-Ріко тільки вітається, хоча в Європі цей танець зустрів запеклий осуд. Вважалося, що цей танець вульгарний, дік і принисливий, але незабаром музика реггі залунало звідусіль.

Як його танцювати


Як відтворювати руху - справа самих танцюючих реггі. Нечіткі рухи, що нагадують фрикції, близький контакт тіл - все це нагадує інтим з натяком на танець. Або танець з натяком на інтим. Саме за це поява танцю реггі в Європі було сприйнято в багнети. Адже саме молодь особливо піддається поганому впливу, танцює реггі. Але якщо присмитися, то можна помітити, що торкання ніколи не завершуються, тіла не притискаються і саме це недомовленість і створює ефект брудного танцю, який можна домогтися тільки тривалими тренуваннями, але ніяк не імпровізацією.
Як би там не було, перрео це всього лише один з численних варіантів танцю під музику реггі. Так, музика передбачає вираження сексуальної енергії, що переповнює вас, але танцювати потрібно так, як підкаже вам ритм.

Слухаємо реггі


Більше двохсот виконавців працює в цьому напрямку, але ді-джеї вибирають і ставлять тільки те, що подобається і тому, здається, що музика одноманітна. Не вірте першому враженню.
Варто оцінити реггі в його розвитку, щоб зрозуміти, наскільки різноманітним він може бути. Почніть з ShabbaRanks «DemBow». Це практично прабатько музики реггі, більш сучасні пісні являють собою шалений іспанська речитатив і долбежку одного слова, як у пісні Daddy Yankee-Gasolina. Є і більш мелодійні варіації з елементами soul: Don Omar - Senor De La Noche, En su Nota. Є і зовсім медляки, якщо можна так сказати про реггі: Alexis y Fido - Tu No Sabes. Часто реггі змішують з іншими танцювальними та музичними напрямками, як, наприклад, AndyMontanez - Se Le Ve, є поєднанням сальси і реггі.

Відео уроки