Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися танцювати, як Шакіра?

Як навчитися танцювати, як Шакіра?

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися танцювати, як Шакіра?

[b]
Шакіра і Дженніфер Лопес без розуму від танцю під назвою Zumba, який все більше набирає популярність не тільки в Україні, а й у всьому світі.
[/b]
Це фітнес-напрямок з Колумбії, а придумав його Альберт Перес. Зумба швидко стала популярної в США і на Заході, зараз вони переживають справжній бум цього танцю.
Тренування проходять під латиноамериканську музику. Руху представляють собою суміш рухів африканських танців і спрощених кроків латини. На відміну від інших видів танців, в ній немає довгих зв'язок і складних елементів, руху змінюються ,коли змінюється пісня, а також можлива імпровізація. Так що навчатися зумбе можна і без особливої підготовки. Найважливішим є посмішка і заряд позитивного настрою.
Якщо тренер харизматичний і в групі тренуються багато людей створюється обстановка безтурботного веселощів і свята. Подібні заняття ніколи не набридають, оскільки завжди можна придумати новий рух.
Відмінний бонус - це те, що всі заняття дозволяють тримати своє тіло в хорошій фізичній формі.

Як виглядає тренування


Цей стиль відносять до інтервальним тренуванням: танці поєднують в собі швидкі переходи від плавних па до стрімким руху. Тренування проходять під виглядом вечірок. Не важливо, як технічно ви рухаєтеся, важливо - постійно бути в русі! Також важливо тримати ритм, а вже як ви при цьому виляете стегнами - не настільки важливо.

Кому підійдуть ці танці


Стиль Шакіри створений для схуднення, процес проходить стрімко і непомітно. Фітнес-програми і аеробіка всім вже набридла, всі мріють веселитися і відриватись! Всі можуть почати займатися, тобто люди абсолютно різного віку, зросту та вагових категорій, оскільки ніяких обмежень немає, тільки от серцево-судинна система повинна витримати ритм.

З чого починати


Якщо ви початківець, то тренуватися потрібно три рази в тиждень по годині в день. Цього буде достатньо, щоб звикнутися з навантаженням і скинути парочку кілограмів. До речі тренера кажуть, що за годину таких занять можна спалити до 1000 калорій. Адже це краще ніж сидіти на дієтах! Також варто займатися, краще зранку. Потім протягом усього дня ви будете бадьорими і повними сил!

Відео уроки