Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися танцювати стрип пластику?

Як навчитися танцювати стрип пластику?

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися танцювати стрип пластику?

Чи можна навчитися танцювати стрип пластику будинку? Так! Це легко? Ні! Але ви ж не шукайте легких шляхів. Немає нічого, з чим людина, який поставив перед собою мету, не зміг би впоратися.
Звичайно, якщо ви хочете навчитися стрип пластику, то почніть з відео уроків, які подані в кінці статті, але також радимо прочитати корисні рекомендації, які запропоновані в цій статті.

Почніть з розтяжки


Вам варто підібрати комплекс вправ стретчингу. Якщо, раптом, ви раніше займалися йогою, фітнесом, танцями, то вам слід почати з більш просунутого курсу розтяжки, які складаються з різних динамічних елементів (нахили, махи і так далі) і статичні (при яких ви на деякий час затримуєтеся в деяких положеннях). Якщо ж ви вперше вирішили зайнятися фізичним навантаженням, вам варто підібрати вправи для новачків, які будуть складатися з поміркованих елементів на розтяжку з наступним збільшенням навантаження. Наша рекомендація: якщо заняття розтяжкою заподіюють біль м'язів, варто проконсультуватися з лікарем.
Як часто слід займатися розтяжкою? Всі в один голос скажуть: "Чим частіше, тим краще!". Але це і справді так. Тільки регулярність може гарантувати результат. Це пов'язано зі структурою будови м'язів людського тіла. Якщо ви провели одне заняття в тиждень, ви відчуєте крепатуру (це нормальний стан, м'язи розтягуються і "ниють"). Тепер ви почекаєте, поки тіло не перестане "ломити" і потім знову приступити до тренувань - повірте, попереднє заняття збільшився на 0 - м'язи повернулися в звичайне положення. А треба навпаки, коли ви розтягує м'язи, необхідно закріпити результат - вчасно провести наступне заняття. Таким чином, ми радимо проводити розтяжку не рідше двох разів на тиждень по годині щодня. Але якщо ви хочете швидких результатів (від 3 до 6 місяців), вам потрібно тренуватися не рідше трьох разів у тиждень.

Працюйте над координацією


Після того, як ви зрозумієте, що перші кроки вже зроблені - ви приступили до занять розтяжкою - можете продовжувати навчання стрип пластиці в домашніх умовах - додайте руху, які розвивають координацію. Щоб контролювати тіло, вам необхідно робити регулярні підйоми рук, ніг, нахили, обертання, проходки - усім цим елементам ви можете навчитися з відео уроків. Повторюйте дані руху максимально часто, можете виконувати їх не тільки у точно відведений час - ви можете ходити по квартирі, з кімнати в кімнату, використовуючи "танцювальну ходу". Ви можете під час робочої перерви встати і зробити декілька нахилів уліво-вправо, парочку обертань. Обов'язково розминайте руки і шию. Якщо ви ніяковієте, то це може стати вашим першим кроком у подоланні страху виступу перед публікою! Доведіть оточуючим і собі, що ви впевнені в собі.
Результатом занять з координації стане впевнене володіння тілом. Люди цього вчаться все життя - чим більше ви займаєтеся, тим складніше руху ви зможете виконувати. Але база: балансування на одній нозі, підняття ніг, обертання по прямій лінії або на одній точці, стрибки з чітким приземленням, перенесення ваги на п'яти, уміння стояти на носках, перенесення ваги з однієї ноги на іншу - всі ці і інші нескладні елементи повинні бути азбукою вашого самонавчання.

Розвивайте пластичність


Природно, що найяскравіше умінням всіх танцюристів strip-dance - це відмінна пластичність. Цьому слід приділяти 50% ваших тренувань. Спеціальні вправи, які легко знайти в інтернеті, допоможуть зробити перші кроки. Після того, як у вас буде якийсь курс вправи, який ви самі ж і скомпонуєте, і у вас з'явиться перший прогрес, ви будете готові вигадувати власні вправи на пластику, а потім і власні танцювальні елементи для свого танцю.

Слухайте музику


І останнє, чого досить складно навчитися, але все ж таки можна слухати і чути музику. Щоб зробити танець органічним, музичним і витонченим, необхідно підібрати відповідну музику, потрібно прислухатися до ритму, використовувати різні рухи у певні моменти. Вони допоможуть обіграти і доповнити музичну композицію, і не будуть просто врізатися в неї і не будуть здаватися недоречними. Слід зрозуміти, що танець - це не обичкновенний набір рухів, це мистецтво під музику. Особливо в strip-dance, де танцюристу ніжно бути спокусливою, плавним, граціозним, ніжним - вам слід стати музичним.
[b] Підведемо підсумки. [/b]
Навчитися stripdancу будинку - можна. В цьому вам зможуть допомогти відео уроки по стрип-пластики і різні самовчителі. Вам необхідно приділяти увагу музикальності, координації, пластику і розтяжці. Вам слід регулярно проводити тренування. Вам варто тренуватися виступати перед глядачами. Але не забувайте, що все добре в потрібному місці і вчасно - не потрібно показувати елементи стрип пластики там, де вона буде "недоречною", а також перед тими, кому вона не сподобається чи здасться "вульгарної"!

Відео уроки