Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися танцювати дабстеп ?

Як навчитися танцювати дабстеп ?

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися танцювати дабстеп ?

Якщо ви все ж вирішили навчитися дабстепу, тоді для початку розберіться в суті цього танцю. Якщо ви почнете шукати в інтернеті інформацію за запитом дабстеп, вам відразу ж видасть інформацію про стилі музики. Так і є, це жанр музики, який нещодавно виник в південному Лондоні. Ритмічна чіткість і яскравість звучання - це специфічність даний музики. Щоб цього досягти музиканти створюють величезну кількість басів низької частоти. Шалений вир і непередбачуваність звуків музики може понести танцюриста. Тобто дабстеп - це стиль танцю під цю музику.
У цій статті ми допоможемо вам в теоретичних аспектах, ну а практику ви можете відпрацьовувати на представлених у кінці статті відео уроках.

Основа дабстепа


Технічна сторона танцю взята з електрик-бугі, однак при цьому з'явилися і нові рухи. У свою чергу, електрик-бугі також складається з елементів друнен танців: вейвинга, поппинга, лікві і анімації, але все перетворено в електронно-механічну ілюзію.
Тобто розібратися, як танцювати дабстеп можна, розібравшись, спершу, у всіх цих стилях. Ідея в цілому в електронних, механічних елементах, які нагадують танцюючого робота. Однак не варто забувати, що це танець. Різкість і чіткість рухів повинна містити в собі одночасно пластику і гнучкість. Як ефект гнущегося олівця, коли двома пальцями тримаєш його за центр і раскачиваешь.

Елементи дабстепа


  • Не забувайте, що електронний характер танцю не повинен бути позбавлений емоційності. У дабстеп тілом ніби керує штучний розум.

  • Майстерність, несподіванка і швидкість виконання забезпечує видовищність ілюзії. Але для цього потрібна практика і багато тренувань.

  • Різні ілюзію і людей створюються від всіляких трансформацій (ніби немає кісток, немов тіло гнеться там, де це нереально). Ці ілюзії і трансформації засновані на безперервних плавних, але чітких, переходах з одного елемента в інший, схожих перетікання рідини.

  • Тіло танцюриста - це не просто механічна робота. Різкі рухи тілом, ногами, руками, різні розвороти, вигини, хвилі - ось що треба вміти виконувати.

  • Можна припустити, що кожна людина по-своєму відчуває характер і настрій. В цьому і полягає багатство дабстепа, він дає можливість самовиразитися, проявити ініціативу і творчу фантазію. А ритм і темп загальний для всіх. Музика однакова, але кожен може внести свою лепту.

  • Танець складається з коротких і затяжних елементів, раптові зупинки, уповільнення і прискорення - все залежить від музики. Метою танцю є обіграти трек, зіграти його тілом, влитися в трек, передати характер, темп, ритм, настрій глядачів. Потрібно працювати над швидкістю рухів, навчитися різко переходити від повільних до швидким, але щоб це виглядало красиво.

  • Щоб навчитися дабстепу, потрібно працювати над чіткістю і різкістю рухів, але також одночасно над плавністю, граціозністю і пластичністю.

  • Відео уроки