Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися танцювати драм степ ?

Як навчитися танцювати драм степ ?

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися танцювати драм степ ?

Драм степ - це не простий танець, з'явився він від музичного стилю «drum'n'bass», який був популярний на танцполах у 90-х роках. Ви, напевно, пам'ятаєте про стилі під назвою джангл. Так от, те, що раніше називали джангл, зараз називають драм. І В наш час цей стиль дуже популярний. У цій статті УчиЭто збирається познайомити вас із основами, як навчитися танцювати драм степ будинку.

Що являє собою драм степ?


Перед початком тренувань, варто познайомитися з самим драм степом. Це танець складається з суміші брейк-дансу, хіп-хопу, харда і інших модних стилів. За назвою зрозуміло, що буде не просто, і доведеться попотіти, щоб навчитися елементам на пристойному рівні. Але з часом у всіх, хто поставив собі завдання навчитися, виходить танцювати драм степ.
Необхідно
Спортивна зручне взуття на плоскій підошві
Будь-яка спортивна або тренувальна одяг, джинси можна
Маса вільного часу і бажання танцювати

Інструкція


  • Спочатку елементи цього танцю можуть здатися бездумними. Однак якщо зрозуміти його походження, то драм степ поділяють на певні рухи, які притаманні іншим стилям сучасних танців. По-перше, назвою складається із слова [b] «степ» [/b] - це означає, що більшість рухів виконується ногами. Тому варто подбати, щоб [b] нічого не заважало тренуватися [/b] . Підберіть одяг, яка не буде обмежувати ваших рухів. Краще всього вибрати [b] спортивні штани [/b] або [b] не сильно вузькі шорти, джинси [/b] .

  • Крім усього цього, варто подумати про [b] підходящої взуття [/b] . Особливо сміться на підошву. Необхідно вибирати абсолютно рівну і плоску. Ніяких надмірних підйомів, шипів і каблуків. Якщо ви зробите неправильний вибір, це може призвести до травм, які відіб'ють охоту від тренувань.

  • Тепер [b] підберіть місце [/b] , де будете займатися. Специфіка танцю передбачає більше вільний простір. Природно, краще займатися в спортзалі. А влітку чудово підійде відкрита площадка з асфальтованою поверхнею, а можна і просто рівною. В принципі підійде практично будь-яке вподобане вам місце. Важливо, щоб біля вас не було сторонніх предметів, які б сковували руху і могли завдати травми, а в майданчики була відповідна площа, щоб без утруднень проводити тренування.

  • Коли ви створите всі необхідні умови, можете приступати до навчання. Якщо ви хочете вивчити основні елементи, то дозвольте ще трошки позанудствовать і запропонувати почитати теоретичну частину. Як кажуть - [b] без теорії не можлива практика [/b] . І навпаки. Тому варто приділяти цим двом складовим однакову увагу.

  • Основний елемент в танці - це швидке чергування енергійних ударів п'яти і шкарпетки про поверхня, на яку ви танцюєте. Це [b] база танцю [/b] на її основі будуються всі наступні комбінації і руху. Приділіть цього елементу достатньо уваги. Ви повинні робити його дуже швидко, щоб потрапляти в ритм музики. Якщо врахувати [b] музичну стилістику Drum and Bass [/b] , який побудований на [b] брейкбите [/b] - то це величезна праця. Спочатку відпрацьовуйте цей елемент без музики, щоб вона вас не квапила. Поступово збільшуйте швидкість і при цьому зберігайте ритмічність. Коли доведете до певного темпу, можете спробувати під музику. Зверніть увагу, щоб п'ятка енергійно стикалася з підлогою і не забувайте про чергування ударів п'яти і шкарпетки.

  • Коли освоїте базове рух, сміливо переходьте до інших елементів. Однак [b] «не женіть коней», [/b] не намагайтеся як можна швидше навчитися. Як і в інших справах, поспіх може лише нашкодити. Якщо ви хочете досягти високих результатів, то розмірено і уважно вивчайте все нові рухи. Їх у цьому танці достатня кількість. Є різні махи ногами (в сторони, вгору) та інші. Драм степ ділиться на підвиди: [b] Panda, X-outing, VengrStyle, OldSchool (Standart) [/b] . Залежно від підвиду є певні елементи, які переважають над іншими. Ну і, природно, намагайтеся створювати свої комбінації. У будь-якому творчості вітається імпровізація. Тим більше, що в драм стьопі певній послідовності немає.

  • Ще одна особливість - намагайтеся, щоб у танці [b] ноги ставали під певним кутом до поверхні [/b] . Це обов'язкова умова, щоб досягти хорошої техніки.

  • І наостанок. Природно, читаючи цю статтю, ви до кінця не зможете розібратися у всіх нюансах описаного танцю. Вам обов'язково необхідний [b] наочний приклад [/b] . Краще працювати з людиною, у якого є досвід в драм степі. Якщо немає такої можливості, то ми вам надамо відео уроки. Тільки якщо у вас буде наочний досвід, ви зможете отримати потрібні результати.

  • Відео уроки