Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися танцювати тектонік для початківців?

Як навчитися танцювати тектонік для початківців?

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися танцювати тектонік для початківців?

Все більше людей мріють знати, як самостійно навчитися танцювати будинку тектонік. Не смлячись на те, що професійні танцюристи говорять, що необхідно записуватися в школи танцю, великий відсоток цих людей починали саме з занять вдома, вдосконалювали майстерність і здійснювали якісь відкриття. Так що немає нічого не можливого.
В цей раз УчиЭто постарається допомогти своїм читачам з правильного боку підійти до питання навчання тектоніку, так щоб бажання продовжувати займатися не покидало вас ніколи, а ефективність була максимальною. Ми розповімо про дискових посібниках, музики, відео уроки по тектоніку, а також про те, як правильно підготувати свою квартиру до занять.
Практично завжди новачки мислять однобоко і плоско. Вони в інтернеті шукають різні відео на тему: як навчитися танцювати будинку тектонік відео, надягають обтягуючі штани і намагаються повторити всі рухи. Звичайно, у вашій голові після таких занять щось та залишиться, але навчання триватиме не довго. Це відбувається, тому що ви підходите до танцю без душі і чіткого настрою, а просто сліпо повторюєте.
Як навчитися танцювати тектонік для початківців?

Отже, [b] досягніть рішучого настрою і твердого бажання [/b] . Скажіть самому собі - хочу навчитися і зроблю все для цього, оскільки не хочу просто імітувати танець, а стати знаним і відомим танцюристом, хоча б у вузькому колі. Правильна мотивація і настрій можуть багаторазово скоротити час, витрачений на навчання.
Не варто поспішати включати комп'ютер і качати все відео, пов'язані з навчанням тектоніку, для початку підготуйте себе і свій будинок до занять. Щоб сусіди не били по трубах, постеліть на підлогу килим або спеціальний спортивний килимок, а можете і кілька. У кімнаті, де будете займатися, повісьте дзеркало.
[b] Потрібно завжди бачити себе з боку. [/b] Навіть якщо ви будете повторювати за тренером на відео, іноді зупиняйтеся і продовжуйте теж перед дзеркалом. Ви побачите, як наше сприйняття власних рухів відрізняються від того, як ці ж рухи виглядають з боку. Краще поставити кілька дзеркал, щоб було кілька ракурсів огляду.

Нереально швидко навчитися танцю, якщо під рукою немає [b] музики потрібного жанру [/b] . Так що витратьте деякий час на пошук треку, придатного для занять. Вам поки що треба буде один або два треки, вам необхідно повністю відчути їх ритм, а потім вже переходити до інших.
Припустимо, що ви ще не знаєте якихось конкретних виконавців, але хочете дізнатися, де і що качати для занять. Вирішити це можна просто, вам потрібно завантажити тематичні збірники, наприклад, Electro Dance, Tectonik Killer і так далі. У збірнику повинні бути прописані місяць і рік збірки. Природно, чим старіше, тим гірше.
Можете відвідати тематичні сайти тектоніка і качати звідти все підряд, а також можете відвідати торрент трекер і завантажити потрібну добірку. Як це робити, ми опишемо нижче, а зараз припустимо, що ви завантажили парочку збірок хочете вибрати кілька шикарних треків.

Якщо ви мрієте навчитися тектоніку онлайн, ви повинні вибрати пісню, яку відчуваєте всім тілом, яка спонукала вас імпровізувати, рухатися, танцювати з повною віддачею, тобто заводила. Коли знайшли, то під неї потрібно почати заняття - повторювати всі за тренером з відео уроку.
Залишилася справа за малим - [b] знайти хороший навчальний урок [/b] , придбати його або завантажити. Раніше вважали, що на youtube є все що необхідно, але зараз думки розділилися. Ні хто не може посперечатися, що саме відеохостинги дали таку популярність, але зараз виток еволюції пішов ще далі.
Раніше нас навчали тектоніку французькі танцюристи, без виразних пояснень і перекладу. У підлітків не було виходу, і він повторювали і робили експерименти в міру своїх сил. Минув час і в нашій країні почали з'являтися школи навчальні тектоніку. Щоб тримати школи на плаву, тренера почали випускати [b] професійне, якісне відео російською мовою [/b] .
Тепер нереально уявити людину, яка б навчався вдома і при цьому не мав такого диска. Переваги на обличчя - розвитку власної гнучкості і ритмічності, аналізу музики, імпровізації, швидкості виконання, рекомендації по зв'язкам, продумана схема навчання, російський звук, відмінна якість самої картинки і російські коментарі.

Як навчитися танцювати тектонік для початківців?
Розберемо де ж купити якісні навчальні диски, а потім обговоримо, де безкоштовно скачати таке відео. Той, хто не страждає жадібністю і готовий заради мрії на витрати, може вирушати на Озон і присмитися до DVD під названеим [b] Тектонік-Базовий курс [/b] . Докладний опис є на самому озон, там же можете купити диск такого ж видання, тільки для просунутих танцюристів.
Для тих, хто хоче навчитися, але не хоче витрачатися, може вирушати на [b] rutracker [/b] і абсолютно безкоштовно скачати все, що потрібно.
Щоб знайти те, що вам потрібно, виберіть розділ [b] «Танці, різне» [/b] і в рядок пошуку введіть [b] tecktonik [/b] . Ви побачите близько 20 роздач з якісним навчальним відео. Природно там можуть бути і аматорські зйомки, але можна знайти і справжні шедеври.
Наприклад, роздача [b] First Pro Tutorial [/b] зроблена викладачем одного з найбільш професійний шкіл тектоніка в Російській Федерації. Складно буде знайти краще цього посібника російською мовою, в якому переделено велику увагу до деталей і дрібниць. Також добра роздача від Павла Коваленка під назвою [b] Electro Dance [/b] , яка не просто доступна в плані розуміння, але ще й найбільш повно розповідає, як швидко навчитися танцювати будинку тектонік.
Загалом, ви повинні були вловити основну думку - [b] не варто витрачати час на відео з youtube, відразу починайте з професійних, продуманих і повних посібників [/b] . Як все буде під рукою, можете приступати до планомірних і цілеспрямованих занять.