Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися танцювати хіп хоп в домашніх умовах? (+відео)

Як навчитися танцювати хіп хоп в домашніх умовах? (+відео)

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися танцювати хіп хоп в домашніх умовах? (+відео)

В якомусь великому місті навчитися танцювати хіп хоп досить просто. Можна просто піти в танцювальну школу або найняти обличчястого тренера. У провінційних гороках все складніше. Так і сором'ясливість заважає більшості зробити перші кроки в цьому напрямку.
Тому УчиЭто вирішив написати корисну статтю , як навчитися танцювати хіп хоп в домашніх умовах, тобто самому без чиєїсь допомоги. Коли вдома нікого не буде, ні хто не буде давати поради чи сміятися - тільки ви, тоді вам знадобиться відповідна музика і велике дзеркало. Якщо ви зрозумієте, що це дійсно ваше, можете найняти обличчястого вчителя. Якщо ж ні, то ви хоч спробували і тепер можете перейти до статті про те, як навчитися танцювати брейк данс.
Зараз ми вам розповімо про цю субкультуру і про музичному напрямку. Все почалося в Нью-Йорку в 1974 році, в цей час було чітко сформовано вісім головних складових цієї субкультури графіті, Діджеїнг, бітбоксинг, мода, сленг, філософія, брейкінг, эмсиинг.
Як навчитися танцювати хіп хоп в домашніх умовах? (+відео)

Щоб називати себе хипхопером, потрібно було займатися хоча б одним напрямком. Звичайно ж, чим більше, тим краще. Щоб швидше навчитися танцювати хіп-хоп, потрібно придбати хоч якісь знання у відповідній музиці. Адже без музики танців не буває.
Hip hop, як музичний жанр, що відокремився від субкультури приблизно в 90-х, а тепер вважається дуже успішним жанром в сучасному світі. За цей проміжок часу багато посмилися відео про те, як навчитися танцювати хіп хоп і почали зараховувати себе в цю субкультуру. Музика складається з 2 головних компонентів - ритм, який задає діджей, і римований, ритмічний речитатив.
Щоб навчитися танцювати хіп хоп в домашніх умовах, необхідно взутися в зручну взуття, надягти вільний одяг і включити музику в стилі hip hop з виразним ритмом. Все починається з погойдувань. Тобто, вам просто потрібно розставити ноги в різні боки, опустити руки і слухати музику. Можете закрити очі і промовляти про себе слова репу.
Як навчитися танцювати хіп хоп в домашніх умовах? (+відео)

Вашою метою на першому етапі є почути біт і спробувати його «упіймати». Саме без цієї складової у вас нічого не вийде. Це розгойдування не тільки допоможе вам вловити ритм, але воно є ще і рухом хіп хопу, під назвою «кач». Коли відчуєте, що налаштувалися, піймали хвилю та готові від розгойдування до руху складніше, можете рухатися далі.
А далі ви усвідомлюєте те, що переглядаючи у мережі фото танцюристів hip hop, ви не зможете нічому навчитися, оскільки чітких рухів, які потрібно знати, немає. Є багато різних напрямів і в кожному є власні рухи. Між ними немає схеми і логіки, вони задаються вашим настроєм і серцем. Щоб ви хоч трохи орієнтувалися в напрямках, УчиЭто перелічить основні з них. Ну а нижче надамо вам безкоштовні відео уроки, за якими можна навчатися.
[b] Вейвинг [/b] - якщо ви не освоїте цей напрям, ви точно не зможете сказати, що навчилися танцювати хіп хоп. Це пластичні і плавні рухи всіма частинами тіла.

[b] Пауер-мув [/b] - це саме те, що зачаровує людей, які спостерігають за танцями. Це переходи, кручення, стійки, акробатичні елементи, які вимагають витривалості, сили, фізичної підготовки і, що дуже важливо, координації рухів.
[b] Попинг [/b] - це рухи, коли в такт музиці відбувається скорочення певних груп м'язів. Вони чергуються з локальними рухами і ритмічним розслабленням в суглобах. Є багато різновидів даного напрямку, які в залежності від плавності виконання відрізняються один від одного.

[b] Крамп [/b] - багато хто зовсім не виділяють його в окремий напрям , але по суті, це вільне «струс» і коливання ніг, рук, грудної клітини, всього тулуба під музику.
[b] Локінг [/b] - коли в музиці починається інтенсивний біт, відбуваються обертальні рухи в суглобах рук, а коли сповільнюється або відбувається пауза, тіло повністю завмирає. А, коли відбувається зміна ритму, руху тривають.
[b] Афро-джаз [/b] - це напрями частенько вставляють відео уроки хіп хопу, тільки для дівчаток. Потрібно навчитися досить складною трясці нижньою частиною тіла. Ось відео:

[b] Рага-джаз [/b] - це напрям, в якому арсенал руху повинен бути великим, а самі рухи продумуються заздалегідь танцюристом. Потрібно «накладати» на одну і ту музику одні й ті ж рухи. Приміром, під час речитативу без музики обертають руки в ліктях, під час ударних - танцюють тільки ноги і так далі.

Відео уроки