Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися танцювати, як Майкл Джексон?

Як навчитися танцювати, як Майкл Джексон?

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися танцювати, як Майкл Джексон?

Зміст:
 • Як навчитися руху

 • Місячна хода Майкла Джексона

 • Секрети танців поп-ідола

 • Відео уроки

 • Майлка Джексона вважають одним з кращих хореографів і танцюристів в історії. Його майстерність була кращим з кращих серед тих, хто був у поп індустрії. Йому завжди це легко вдавалося, і він поки що залишається найвидатнішим художником (звичайно, не в прямому сенсі слова). Ви можете насолоджуватися постановками і рухами в різних відео. Майкл так чудово танцює, що танець виглядає дуже органічно і просто, як ніби ти здатний відразу встати і без праці все повторити! Але, в цьому і криється величезний талант Майкла Джексона як артиста - робити складне невимушено і легко! Як навчитися танцювати, як він? У чому полягає секрет рухів? Природно, візитною карткою співака є всім відома «місячна хода». Даний рух - це спеціальна техніка, коли танцюрист рухається назад, при цьому намагаючись рухатися вперед. Ось так і створюється ілюзія ковзання.
  Як навчитися танцювати, як Майкл Джексон?

  Щоб навчитися робити ковзну місячну ходу, потрібні кучеряве волосся і блискучі шкарпетки. Кажуть, це запорука успіху! А ось поетапні технічні руху:
 • На повну стопу поставте одну ногу вперед;

 • Другу відведіть назад і поставте на пальчики;

 • Ногою, тієї, що знаходиться спереду, починайте легко і м'яко ковзати назад, повз ноги, яка знаходиться ззаду;

 • Тепер ногою, яка виявилася попереду, поставте на всю стопу, а задню підніміть на носочки;

 • Повторюйте ці рухи знову і знову. Всілякі варіації рухів місячної ходи, дозволяють ковзати вправо, вліво, вперед, а також по колу. Ось тепер Ви знаєте, як зовсім не складно навчитися цьому цікавому руху.

 • Як навчитися танцювати, як Майкл Джексон?

  Вперше артист показав місячну ходу в далекому 1983 році, це відбулося на американському телешоу в прямому ефірі, коли виконували пісню «Billie Jean». Молодий Майкл, одягнений в капелюх, одну рукавичку, чорний піджак, срібну футболку, срібні шкарпетки і чорні брюки, справив фурор. Він обернувся навколо себе і зробив цю знамениту на весь світ ходу.
  Танці зірки залучали величезна кількість глядачів, а сам рух під назвою місячна хода ставало дуже популярним. Танці вважають другою натурою знаменитого співака. Перша - це, природно, музика, яка зайняла більшу частину його життя.
  Цікаво , що в 1989 році зняли фільм, де Майкл зіграв головну роль, він зображав самого себе. Цей фільм називається «Moonwalker». Співак вважав танці настільки важливою частиною образу, що навіть біографічний фільм отримав назву «Moonwalk», що перекладається як «Місячна хода».
  Як навчитися танцювати, як Майкл Джексон?

  Крім місячної ходи танцюристи всього світу люблять повторювати ще один трюк зірки. Це нахил тіла на 45 градусів до підлоги . Побачити це ви можете в кліпі пісні «Smooth Criminal». Є велика кількість варіацій і версій на тему: як виконувати цей трюк. Деякі стверджують, що в сценічних костюмах самого Майкла і його танцюристів були встановлені спеціальні штирі, за формою і розміром каблука, які в якийсь момент висувався і фіксувався. Сам танцюрист і запатентував цю конструкцію черевика.
  Як навчитися танцювати, як Майкл Джексон? Чи Реально це зробити? Звичайно, так! Величезна кількість людей цьому доказ. Вам допоможуть відео уроки, представлені нижче. Уважно вивчайте техніку, вмикайте музику голосніше, і вперед.

  Відео уроки