Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися танцювати брейк данс ? (+відео)

Як навчитися танцювати брейк данс ? (+відео)

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися танцювати брейк данс ? (+відео)

[b] Зміст: [/b]
 • Тренуємо базові елементи брейк-дансу

 • Корисна порада

 • Відео уроки

 • За останній час популярність сучасних вуличних танців набирала обертів. Але навчатися брейк-дансу з тренерами і в студіях не кожен може собі дозволити. Якщо у вашому бюджеті не можна зробити пунктик на такі витрати або ж ви просто соромитеся працювати в групі, тоді вам варто спробувати навчитися цьому танцю прямо у себе вдома, а ми допоможемо вам у цьому.
  Вміння танцювати може вигідно виділяти вас з натовпу, воно розвиває впевненість у собі, м'язи і почуття ритму. Брейк-данс допоможе досягти вам усе із переліченого вище. Це справжній чоловічий танець, до того ж дуже красивий. Щоб бути справжнім бі-боєм, необхідно навчитися робити базові елементи, а це можна зробити і самостійно, не виходячи з дому.
  Щоб навчитися руху брейк-дансу будинку, для початку необхідно розрахувати як можна більше місця - ніщо не повинно заважати вам робити вправи руками і ногами. Потім розімніть і переходьте безпосередньо до вивчення бази.

  Тренуємо базові елементи брейк-дансу


  Як навчитися танцювати брейк данс ? (+відео)

  [b] «Виконуємо руками хвилю». [/b] Встаньте рівно, а руки долонями вниз, витягніть в сторони. Спробуйте рухати лише пензлями так, ніби ви намагаєтеся просунути руку під який-небудь предмет. Коли у вас це вийшло, зробіть це рух правою рукою, потім поверніть лікоть: підніміть, а потім опустіть його. З'єднайте лікоть і кисть, а вже потім додайте плече: підніміть і опустіть його після того, як закінчите рухати ліктем. На кожному етапі намагайтеся рухати лише однією частиною тіла: пензлем, ліктем і в кінці плечем. Це основа брейк-дансу. Якщо вийшло, тоді переходите на ліву руку. Коли опустилося праве плече, підніміть і опустіть ліве. Далі робіть все теж саме, що і з правою рукою: піднімайте і опускайте лівий лікоть, а потім робіть рухи лівою кистю. Так у вас ніби пройшла хвиля від правої до лівої руки. А тепер домагайтеся, щоб переходи були плавними, в цьому вам допоможе дзеркало.
  [b] «Хвиля тілом». [/b] Принцип такий же, що й у першій вправі, але потрібно починати з голови і закінчувати ногами, а потім навпаки. Покроково вигинайте голову, потім шию, груди, живіт, стегна, коліна і в кінці стопи. Коли ви закінчили прогинати якусь частину тіла, відразу ж намагайтеся повернути її в початкове положення і вже потім робіть наступної. Після багатьох тренувань це має виглядати, як єдине плавний рух. Освойте хвилю тілом, а потім учіться робити це, але в зворотному порядку - з ніг до голови.
  [b] «Кач». [/b] Це основа більшості рухів тілом у брейк-дансе і схожих стилях. Робіть грудьми прогин вперед, поклавши руки на стегна і трошки округливши лікті. Потім різко округліть спину. Тепер чергуйте ці рухи, намагаючись робити це різко, але без ривків і намагайтеся максимально прогинатися в спині і грудях.

  Корисна порада


  Коли ви тільки почали займатися, паралельно з базовими вправами постарайтеся навчитися довго віджиматися на руках і стійці на голові. Для брейк-дансу у вас повинен бути сталевий прес і сильні руки, а також хороша гнучкість - її тренуйте за допомогою нахилів в сторони. Це дозволить вам набагато швидше освоїти вибраний стиль танцю. А відео, яке знаходитися нижче, допоможе навчитися правильно робити базові рухи.

  Відео уроки