Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися цілуватися без язика? (+відео)

Як навчитися цілуватися без язика? (+відео)

Додано: 30.09.14
Як навчитися цілуватися без язика? (+відео)

Більшість помилково вважаю, що французький поцілунок і поцілунок взасос це одне і те ж. Оскільки думають, що цілуватися взасос без язика нереально. А ось і реально!

Що являє собою поцілунок взасос


Поцілувати взасос - значить зробити це пристрасно, щоб губи інтенсивно стикалися. Після такого поцілунку можете навіть спостерігати синець. Чому його прийнято називати французьким? Може, причина криється у величезній пристрасті і велелюбності французів. Але французький поцілую являє собою поцілунок з язиком і він відрізняється від поцілунку без нього.

Поцілунок без язика


Як навчитися цілуватися без язика? (+відео)

Як навчитися цілуватися без язика? Для початку знайдіть час для тренувань. А допоможе у цьому ваше ж зап'ясті. Прочиніть рот, докладе до зап'ястя губи, приставте мову до шкіри і починайте ніжно всмоктувати поверхню зап'ястя, ніби п'єте сік з трубочки. У результаті цих рухів на руці може залишитися почервоніння. Його ще називають засосом. Але це не весь поцілунок, зараз ви побачили сам принцип. Також і при поцілунку з партнером, потрібно посмоктувати губи один одного.
Під час реального поцілунку не варто застосовувати силу, в цьому випадку спочатку важливо показати ніжність, а вже потім пристрасть. Експериментуйте, пробуйте повторювати за партнером, якщо це у нього не в перший раз. Важливо відчувати вашого обранця (обраницю), злитися воєдино і отримати задоволення від процесу. Техніка поцілунку без язика схожа на французьку. Присасивайтесь ним до зовнішньої або внутрішньої поверхні губ партнера. Але робіть все акуратно, щоб не заподіяти біль коханому (коханій).

Відео уроки