Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як навчитися читати Коран на арабській?

Як навчитися читати Коран на арабській?

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як навчитися читати Коран на арабській?

Якщо у вас мрія навчитися читати Коран на арабській мові, тоді я хочу поділитися з вами зрозумілою і простою методикою, яка доступна абсолютно всім. Багато вже за досить короткий період навчилися читання Корану за цією методикою.
[b] Навчання читанню Корану складається з 4 основних правил: [/b]
 • Вивчення алфавіту (алфавіт на арабському називається «Аліф ва ба»).

 • Навчання письму.

 • Граматика (таджвідом).

 • Читання.

 • Відразу вам може здатися, що це просто. Однак, всі ці етапи діляться ще на кілька підпунктів. Основний сенс полягає в тому, що вам необхідно навчитися правильно писати. Саме правильно, а не грамотно! Якщо ви не навчитеся писати, то можна переходити до навчання граматики та читання.
  Ще 2 дуже важливих моменти: перше - за цією методикою ви лише навчитеся читати і писати арабською, але не переводити. Щоб цілком поглибиться в цей мову, можете поїхати в арабську країну і вже там гризти граніт науки. Друге - потрібно відразу визначитися, на якому Корані будете вчитися, оскільки в них є відмінності. Більшість старих наставників навчають за Кораном, який називається "Газан".
  Але я не раджу цього робити, бо потім буде важко переходити на сучасний Коран. Шрифт скрізь дуже відрізняється, а зміст тексту однаковий. Природно, "Газан" простіше навчитися читати, проте краще почати навчання з сучасного шрифту. Якщо ви не зовсім зрозуміли різницю, то посміться на картинку нижче, саме так повинен виглядати шрифт в Корані:
  Як навчитися читати Коран на арабській?

  Я думаю, що якщо ви хочете навчитися читати Коран, то вже купили його. Тепер можна перейти до алфавітом. На цьому етапі раджу завести зошит і згадати школу. Всі букви окремо необхідно вивести в зошиті разів по 100. Арабський алфавіт не складніше російської. По-перше, в ньому всього 28 букв, по-друге, голосних всього 2: «їй» і «алеф».
  Але це може також ускладнити розуміння цієї мови. Тому що крім літер, є ще й звуки: «ун», «в», «і», «а». Більше того, практично всі літери (крім «уау», «друзів», «рей», «заль», «далина», «алеф») в кінці, в середині і на початку слова пишуться по-різному. У більшості виникають проблеми і з тим, що потрібно читати справа наліво. Адже всі ж читають зліва направо. А в арабському все навпаки.
  Також це може доставляти незручності в листі. В ньому головне, щоб у почерку ухил був справа наліво, а не навпаки. Ви можете довго звикати, однак через деякий час доведете все до автоматизму. Зараз UchiEto покаже вам арабський алфавіт (в жовтих рамках виділено варіанти написання літер в залежності від їх розташування в слові):
  Як навчитися читати Коран на арабській?

  Спершу важливо, щоб ви якомога більше писали. Необхідно на цьому «набити руку», оскільки зараз ви будуєте фундамент свого навчання. За місяць цілком реально вивчити алфавіт, знати варіанти написання та навчитися письма. Якщо вам буде цікаво, то ви укладетеся у і пів місяця.
  Як тільки вивчили алфавіт і навчилися писати, то можна перейти до граматики. На арабському вона називається «таджвідом». Вивчати граматику можна безпосередньо під час читання. Тільки маленький нюанс - в Корані початок знаходиться не там, де всі звикли. Початок знаходиться в кінці книги, але краще почати з першої сури Корану під назвою «Аль-Фатіха».

  Відео уроки