Корисні поради
на всі випадки життя
» » Жіночі гірськолижні костюми

Жіночі гірськолижні костюми

Додано: 30.09.14
Жіночі гірськолижні костюми


Катання на лижах передбачає наявність відповідного спортивного інвентарю та відповідної екіпіровки. Тому проблема, як вибрати хороший і правильний жіночий гірськолижний костюм, дуже актуальна.


При поганому виборі одягу вам може бути холодно і мокро. З-за поганих матеріалів не пропускається волога, і речі намокають, стаючи холодними. Це може спричинити за собою поява червоних прищів на ногах і застуди. Новачки часто допускають такі помилки, надягаючи на себе зовсім непотрібні речі, які заважають руху і приносять тільки шкоду.

Зараз жіночі гірськолижні костюми шиються за допомогою сучасних, перевірених роками технологій. У спортсменів вони завжди полегшеного варіанту (в іншому випадку збільшується опір повітря), адже для них кожна доля секунди буквально на вагу золота.

Жіночі гірськолижні костюми


Найбільш популярні види гірськолижного одягуНайпоширенішим покриємо в спорті вважається гірськолижний комбінезон (жіночий, чоловічий). Але останнім часом набирає популярність і варіант плюс куртка брюки, при цьому вони повинні з'єднуватися за допомогою блискавки. Це для того, щоб куртка під час бігу і катання не піднімалася.

Такий одяг робиться без кишень. Комір і манжети максимально прилягають до шкіри для зниження продування вітром і виключення попадання снігу. З-за цього вони в більшості випадків бувають в'язаними. Всі блискавки повинні бути з внутрішнім клапаном для захисту від вітру. Брелки на блискавках повинні бути достатньо великими для захоплення рукою в рукавичці. Спеціальна гумка для стопи не дозволить штанині повзти вгору.

Жіночі гірськолижні костюми


Якщо ви лижник-любитель, то вам відмінно підійде костюм гірськолижний (жіночий, чоловічий) більш вільного крою, ніж гоночний. Тут найбільш поширена версія, що складається зі штанів і куртки, яка ззаду трохи довше і має гумку для фіксації. У цьому випадку брюки можуть мати блискавку внизу для швидкого і зручного одягання і можливості дістатися до шкарпеток, спеціальні накладки з вітрозахисних матеріалів. В цих костюмах можуть бути кишені на блискавках.

Ну а в разі якщо ви турист або просто рідкісний гість на гірськолижних курортах, то одяг для таких прогулянок має дуже вільний покрій. Тут зовсім не важлива опір повітря, і тому костюми і гірськолижні комбінезони, як жіночі, так і чоловічі, роблять красивими і стильними. До того ж подібні речі досить теплі, адже темп їзди у любителів дуже повільний. Тут часто поєднуються куртки і штани абсолютно різних стилів і покроїв, з великою кількістю кишень на надійних блискавках-застібках. Популярні довгі куртки з гумкою на талії, светри, кофти. На брюках, як і в попередньому варіанті, повинна бути блискавка внизу і клапан - захист від вітру.


Важливі нюанси, які варто враховувати при виборі костюмаОкремо можна виділити кілька загальних рекомендацій. Вибирайте одяг, щоб спеціальне кріплення для Ski-Pass був досяжний (це кріплення для підйомника на гору). Одним з варіантів утеплення можна вибрати жилетку, вона може бути надіта на светр або комбінезон. Звертайте увагу на внутрішню сторону коміра - фліс не дозволить шкірі обветриться. Ще під блискавкою повинна бути спеціальна планка для підборіддя. Ну і вбудований капюшон, який знадобиться вам в сніг і дощ. І не забувайте про шви, вони повинні бути укріплені спеціальної тасьмою, що запобігає потраплянню вологи всередину.

Жіночі гірськолижні костюми


Вибирайте одяг для лижної їзди правильно, катайтеся і отримуйте задоволення!