Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як знайти адресу за допомогою номера телефону

Як знайти адресу за допомогою номера телефону

Додано: 30.09.14
Рубрика: Цікаве
Як знайти адресу за допомогою номера телефону


У сучасному світі все, що можна, переходить з паперових носіїв у віртуальну площину. Це стосується і книг, журналів, газет. Не винятком є різного роду довідники, в тому числі - телефонні, які в дев'яності роки допомагали нам дізнатися номер будинку за номером телефону або навпаки. Тепер не потрібно дзвонити в диспетчерську, ні купувати величезну телефонну книгу, найчастіше, застарілою інформацією. Сайтів, які дають можливість дізнатися номер телефону за адресою в Москві безліч. На будь-який вибір, з об'ємними базами даних мешканців міста.


Докладне керівництвоЩоб не рекламувати який-небудь один з багатьох сайтів, що надають послуги пошуку адреси по телефону безкоштовно, наведемо загальну інструкцію, яка буде однаково применительна до кожного з них.

На більшості Інтернет-ресурсів такої тематики, на головній сторінці, можна виявити меню пошуку, де попросять вказати відомі вам дані: прізвище, ім'я, по батькові, адреса, номер телефону. Вводите дані, які ви знаєте. Наприклад: «Іванов Іван Іванович» і натисніть пошук. Телефонна база видасть вам список з осіб, зареєстрованих у місті , із зазначенням їх конкретного місця проживання (вулиця, дім) і номера домашнього телефону. Схожим чином можна ввести номер телефону. У цьому випадку, база конкретно видасть вам власника телефону і його місце проживання.


Якщо рядок пошуку відсутня, зазвичай, виділяють категорії номерів. Посміться ліворуч, там знайдете список типу: «Аварійні служби», «Дозвілля», «Телефони і адреси мешканців» і так далі. Враховуючи, що нам потрібно дізнатися адресу по телефону, шукайте відповідну категорію і клікайте на ній. Там виявите такий же пошук, як і описаний вище.

Як знайти адресу за допомогою номера телефону


Якщо ви не знайшли потрібного телефону або адресиПри пошуку інформації в інтернеті врахуйте, що довідкова база даних оновлюється, зазвичай, раз на кілька років, тому, якщо ваші знайомі, друзі або колеги прописалися зовсім недавно, то можете сміливо залишити спроби знайти їх подібним чином, це не принесе ніякого результату.

У разі, якщо впевнені в існуванні жителя з давньою пропискою , але не виходить в довіднику його знайти - перевірте написання прізвища, номера або адреси. Не допомогло? Відкрийте інший ресурс подібного змісту, так як бази відрізняються, і на іншому сайті ви знайдете що шукали.

До речі, пошук за телефонним довідником в інтернеті, абсолютно законна дія. Деякі чомусь вважають, що це суперечить будь-яким нормам Конституції України чи законами. Аж ніяк, інформація надається телефонними компаніями і заноситься в цифрову базу легально. Тим не менше, якщо ви хочете, щоб вашу електронну адресу чи номер телефону був вилучений з публічного доступу, то маєте таке право.

Дізнатися номер телефону за адресою безкоштовно дуже просто і не вимагає додаткових знань. Все що потрібно - вміти поводитися з інтернетом і пошуковою програмою. Введіть в рядку пошуку Google, Yandex, Rambler «як знайти адресу за номером телефону Москва» і отримаєте список із десятків, якщо не сотень сайтів, які допоможуть вам у вирішенні цієї задачі.

Як знайти адресу за допомогою номера телефону