Корисні поради
на всі випадки життя
» » Трійчатка евалар відгуки

Трійчатка евалар відгуки

Додано: 30.09.14
Трійчатка евалар відгуки


Такі істоти, як паразити є не тільки вкрай шкідливими мікроорганізмами для здоров'я людини, але і можуть бути небезпечними для його життя. Вони потрапляють в організм людини різними способами, і ми часом навіть не здогадуємося про такому спільному існуванні. А вони тим часом можуть бути причиною нашого поганого самопочуття з-за того, що засмічують органи різними токсинами, викликаючи збої в їх природних функціях. Це в багатьох випадках призводить до серйозних ускладнень.


Протипаразитарний засіб Трійчатка ЕваларВ ході численних експериментів на природній основі було створено засіб Трійчатка Евалар. Це противопаразитное засіб на основі рослинної сировини, яка покращує стан травної системи.

Трійчатка від паразитів складається з декількох різних трав - це деяка частина бутонів гвоздики, квіток пижма звичайного і наостанок до складу входить трава полину. Перший інгредієнт (екстракт бутонів гвоздичного кольору) має дуже сильну антисептичну дію, знижуючи гнійні процеси, знищуючи яйця глистів і дорослих паразитів.

Трійчатка евалар відгуки


Трава полину гіркого (екстракт) нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, посилює виділення жовчі та поліпшують її відтік, що в свою чергу заважає утворенню каменів. Чинить негативний вплив на круглих паразитів.

Квітки пижма звичайного (а вірніше, їх екстракт) виконують функцію сильного знеболюючого засобу з деяким протизапальним ефектом. До того ж, даний екстракт володіє загальним протимікробну дію. Покращує секрецію залоз травної системи.

Як же приймається Трійчатка Евалар? Інструкція рекомендує дорослим та дітям, яким вже є 13 років, приймати по 2 капсули під час прийому їжі тричі на день. Курс лікування становить 6 тижнів. Буває, що під час курсу людина відчуває дискомфорт і втому. Це пов'язано з діяльністю тройчатки і протидією паразитів. У цьому випадку можна приймати препарат наступним чином. На початку (перший день) вам варто взяти 2 капсули 04 г один раз за добу. На наступний день стільки ж, але в цей раз - два рази на день, наступні п'ять днів - дві капсули 04 г три рази на день, ще один тиждень - по 2 капсули 04 г раз на день. Дітям, яким ще не виповнилося 12 років, вагітним жінкам і годуючим матерям, людям з проблемами шлунково-кишкового тракту прийом препарату суворо заборонено!

Трійчатка евалар відгуки


Відгуки на препарат Трійчатка ЕваларЯк же ставляться пацієнти до Трійчатка Евалар? Тількі тут самі різні (як і на будь-який засіб). Зазначається, що в перші дні прийому спостерігаються відчутні болі в нижній частині живота. Часто це стає причиною відмови від подальшого застосування. Не рекомендують пити препарат в робочий час з-за появи рідкого стільця. Але ефективність препарату залишається під великим питанням. Комусь допоміг, комусь ні. До того ж, серед відгуків в інтернеті напевно трапляються рекламні, з завідомо позитивними настроями.

Що ж кажуть фахівці з приводу Трійчатка Евалар? Відгуки паразитологів зводяться практично до однієї думки - не допомагає. Лікарі, в принципі, не схильні довіряти БАДам на травах у таких серйозних випадках і покладаються на традиційне медикаментозне лікування. Тим більше ціна у тройчатки явно завищена. І в цьому разі допоможе тільки самонавіювання хворого.