Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вітамін А в капсулах

Вітамін А в капсулах

Додано: 30.09.14
Вітамін А в капсулах


Сучасна медицина рекомендує застосовувати ретинол (вітамін А) для оздоровлення, профілактики хвороб і омолодження організму. Препарат можна придбати в будь-якій аптеці без спеціального рецепту. Засоби представлені як для зовнішнього так і для внутрішнього застосування.


Вплив ретинолуВітамін а відіграє важливу роль майже у всіх процесах організму людини. З допомогою нього відбувається стимуляція імунітету, нормалізується тиск, здійснюється поділ клітин. Також він відповідальний за функцію зору, мозкові імпульси, обмінні процеси, регенерацію тканин і усунення вільних радикалів.

Безліч вітамінних комплексів розроблено на основі вітаміну А. Дуже зручно брати його в капсулах. Ось найбільш популярні препарати: Аеровіт, Комплевіт, Аевіт.

Активна речовина, яка сконцентрована в капсулі, не взаємодіє з повітрям, що забезпечує повне збереження корисних властивостей. Дуже важливо приймати ретинол спільно з вітаміном Е, який перешкоджає окисненню. Якщо ж в організмі переважає мала кількість токоферолу (Е-вітаміну), то відбувається неповне засвоєння ретинолу. Обопільне надходження компонентів допомагає у формуванні кісток, зорових пігментів і епітелію.

Ретинол має хороший антиоксидантний ефект. Він активізує окислювальні процеси, підвищує швидкість метаболізму. Також вітамін результативно бореться з вірусними, простудними захворюваннями, розладами шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи. Прийом ретинолу покращує роботу щитовидної залози і нормалізує рівень гормонів і цукру в крові.

Вітамін А в капсулах


ПоказанняУ медицині вітамін А використовується для лікування таких захворювань:


 • авітаміноз, гіповітаміноз;


 • гастрит, виразка;


 • цироз печінки;


 • епідемічний гепатит;


 • сечокам'яна хвороба;


 • бронхіт, пієліт, трахеїт;


 • псоріаз, іхтіоз, кератодермия, кератоз, екзема, фурункульоз, кропив'янка. • Це неповний список хвороб, з якими допомагає впоратися ретинол. Крім того, дуже корисно вживати вітамін в цілях профілактики.

  Вітамін А в капсулах


  Дозування  Дуже важливо розрахувати правильну дозування препарату. Необхідну кількість залежить від віку, ваги та інсмідуальної потреби в речовині. Найчастіше, для дорослого достатньо щодня вживати 15 мг ретинолу. Вагітним рекомендується трохи підвищена доза - 25 міліграма. Маленьким дітям прописується не більше 1 міліграма. Щоб забезпечити точне дозування, використовуйте вітамін А в капсулах.

  Передозування ретинолом може призвести до таких побічних реакцій: занепад сил, нудота, сонливість, блювання, головний біль, алергія. Якщо ви помітили подібні прояви, слід негайно припинити прийом і проконсультуватися з лікарем.

  Важливо знати, що не можна одночасно приймати вітамін А і будь-які антибіотики.

  Вітамін А в капсулах


  Краса і вітамін А  Краса і здоров'я - два нерозлучних поняття. Щоб залишатися молодим, треба дбати про себе не тільки зовні, але і зсередини.

  Вітамін усуває вільні радикали, тим самим забезпечуючи пружність, еластичність і хороший тонус шкіри. Допомагає боротися з акне, акне, почервоніння і навіть мімічними зморшками. Крім того, поліпшується стан волосся і нігтів.

  Забезпечте своєму організму надходження всіх необхідних речовин, і ви отримаєте відповідну подяку - відмінне самопочуття і зовнішній вигляд!