Корисні поради
на всі випадки життя
» » Імплантація зубів

Імплантація зубів

Додано: 30.09.14
Імплантація зубів


Кожен з нас мріє про мати «голлівудську посмішку». Але, на жаль, із-за безлічі негативних факторів у нас починаються проблеми з зубами і, як результат, доводиться звертатися за кваліфікованою допомогою до фахівців.


Що таке імплантаціяНайпопулярніший метод протезування зубів зараз - це імплантація. Вона являє собою штучне заміщення титановим коренем натурального, на який прикріплюють знімні або постійні протези або коронки. Імпланти зубів вставляються хірургічним шляхом, а потім закріплюються. Проводити процедуру краще відразу після видалення зуба. В іншому випадку може початися процес деформування щелепи, а це не тільки позначиться на вашій зовнішності, але і вельми згубно відіб'ється на лицьовій системі.

Імплантація зубів


Підготовчий періодПеред тим як поставити зубні імпланти, обов'язково порадьтеся зі стоматологом. Потрібно вилікувати карієс, пародонтоз, молочницю або інші захворювання. Сама імплантація буде відбуватися поетапно.Перший етапХірургічним шляхом під анестезією вам встановлять гвинтовий імплант, який закріплюється в кістки. На нього надягають спеціальну заглушку, щоб запобігти вростання тканин. Після цього рана зашивається.Другий етапНаступний етап буде проводитися після повного загоювання тканин (верхня щелепа - 5-6 місяців, нижня - 2-3). На місце ставлять заглушки формувач ясен і встановлюють коронки або протези. Місця розрізів зашивають під місцевою анестезією. Пацієнт після імплантації зубів повинен спостерігатися у стоматолога кожні 2-3 місяці. Регулярність візитів уточнить лікар. Також не забувайте про правильної гігієни порожнини рота, користуйтеся зубною щіткою, ниткою, ополіскувачем.

Імплантація зубів


Як довго служать імплантиПотрібно відзначити, що зубні імплантати будуть коштувати вам недешево. Виготовлення металокерамічної коронки на імпланти обійдеться вам приблизно в 80-100 доларів, але до повної вартості слід ще додати анестезію, лікування, постановку штифта і т.д. Все залежить від того, де ви будете проводити процедуру. Тут краще не економити, адже хороші якісні імпланти прослужать вам 10-15 років. За умови, що ви будете виконувати всі рекомендації стоматолога і регулярно його відвідувати.

Імплантація зубів


ПротипоказанняНе забуваєте, що установка протезів проводиться хірургічним шляхом з використанням місцевого наркозу. Тому, прийнявши рішення «лягти під ніж», ви повинні знати, що імплантація зубів заборонено:

людям у віці від 16 до 23 років;

при хронічних захворюваннях сполучної і кісткової тканини;

алкоголізмі, під вплив наркотичних препаратів;

психічних і нервових розладах;

остеопорозі і хронічному пародонтозі;

цукровому діабеті;

інфаркті і на гострій стадії його лікування;

ниркової та печінкової недостатності;

при попередній алергічної реакції на анестезію.

Не рекомендується проводити процедуру:

у період вагітності та годування дитини груддю;

коли людина страждає від скреготу зубами;

при підвищеному цукрі крові;

активному палінні.

Явною перевагою зубних імплантатів є те, що вони виглядають дуже красиво. Крім того, вони дуже міцно закріплені і дозволять вам їсти будь-яку, навіть саму тверду їжу. Ви станете більш впевненими в собі, а ваша посмішка обов'язково буде притягати захоплені погляди.