Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати хороший дитячий надувний басейн?

Як вибрати хороший дитячий надувний басейн?

Додано: 02.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Невелика водойма, в якому можна всмак похлюпатися, охолодитися в літню спеку і просто побавитися в погожий сонячний денечек - це саме те, що потрібно вашій дитині, особливо в період відпусток і відпочинку в заміських дам і дачах.
Правда, як би прекрасним не був такий відпочинок по кожній бажанням вирушати на море або на річку не так-те просто, та ще й з маленькою дитиною. Спека, натовпи людей, мошкара на річках і озерах, небезпечні підводні течії і гострі камені, які можуть стати загрозою для ваших маленьких непосид, є тими мінусами, які відштовхують молодих батьків від подібних походів і поїздок.
Як вибрати хороший дитячий надувний басейн?

Але зовсім необов'язково позбавляти своїх маленьких дітей такої радості, достатньо придбати дитячий надувний басейн, який багато в чому зможе замінити природні водойми, а в чомусь, можливо, навіть перевершити їх.
В першу чергу, треба відзначити, що надувний басейн - це дуже зручно і практично, можна навіть сказати, що це і є основні переваги таких «замінників» басейнів або водойм. Можна почати з мобільності - такі басейни легко переміщати з місця на місце, а при необхідності і зовсім здути, прибрати на зиму на горище і не переживати з приводу його схоронності.
Дуже зручно невеликі надувні басейни брати навіть з собою до моря або до будь-якого іншого водоймища - коли ваше чадо хлюпоче поруч з вами в абсолютно безпечній ємності, і мама може трохи відпочити, а не постійно контролювати берегову лінію.
На відміну від цього стаціонарного басейну, під який доведеться рити яму, вкладати чималі кошти в його будівництво, а потім подальший догляд, все це може здатися невдячною справою, що не скажеш про надувному басейні.
Такий «штучний» водойма сподобається вашому малюку, адже плескатися і влаштовувати водні баталії в ньому можна, по суті, коли завгодно, і для цього всього лише потрібно вийти з дому!
Природно, перед батьками виникає питання, як вибрати дитячий надувний басейн? Адже дуже важливо, щоб він був зручний для дитини, відповідав необхідним вимогам, а також був якісним і довговічним придбанням (хоча б до тих пір, поки не виросте малюк).
До речі, якщо підібрати правильні розміри такого надувного» ставка, то в ньому малюка можна навчити плавати, а, якщо води набирати зовсім небагато, то можна бути набагато спокійніше за дитину, адже такий водойма набагато безпечніше, ніж справжнє море чи річка.

Як вибрати дитячий басейн?


Перш, ніж відправляти в магазин за покупкою, варто розібратися з тим, які бувають дитячі надувні басейни, а вже виходячи з цього, зробити вибір на користь того або іншого варіанта.
Як вибрати хороший дитячий надувний басейн?

Такі «штучні водойми», в першу чергу, розрізняють по їх формі: у вигляді правильних геометричних фігур, наприклад, квадрат, овал, коло або прямокутник, а також у вигляді будиночків, островів, піратських кораблів, звіряток, риб і так далі.
Також між собою вони можуть відрізнятися за обсягом, який необхідно вибирати в залежності від зросту і віку вашої дитини. Наприклад, до 1.5 років зазвичай обходяться минибассейнами, висота бортиків яких сягає не більше 17 см, а от вже від 1.5 до 3 років можна вибирати «лягушатник» з висотою бортиків від 20 до 50 см.
Є і сімейні надувні басейни, які відрізняються великими розмірами і купатися в них можна всією родиною. Зазвичай такі конструкції укріплені жорсткими бортами, на яких можна сидіти.
Такий варіант відмінно підходить для дачі або заміського будинку, там його запросто можна встановити у дворі, а на зиму повністю прибрати, звільнивши простір для інших потреб. А ось для будинку або для поїздок до моря все-таки доведеться обійтися якийсь невеликий моделлю, яка не займе багато місця, і її легко буде постійно збирати, розбирати і транспортувати до моря.
Як вибрати хороший дитячий надувний басейн?

Наступне, на що слід звернути увагу - це конструкція басейну. Найпростіші моделі складаються з надувного кільця, яке піднімається одночасно із збільшенням рівня води в басейні, тим самим, формуючи стінки.
Є і такі моделі, які складаються з кількох надувних шарів, з-за чого басейн стає більш стійким, а для більшої безпеки вашої дитини краще вибирати варіант з надувним дном.
В такому водоймищі вашому малюкові буде тепліше, м'якше і комфортніше, до того ж, такі моделі, як правило, більш міцні. Є моделі і з додатковими пристосуваннями, наприклад, з невеликою спусковою гіркою або, навіть з цілими ігровими центрами: надувні м'ячі і якоря, вудки, надувні кульки і кільця для баскетболу, невеликі плоти і багато інші захоплюючі доповнення для дітей і дорослих.
До речі, особливу різноманітність подібних ігрових комплексів і басейнів можна зустріти у фірми Intex, яка відрізняється високою якістю наданої продукції.
Іноді надувні матраци можуть бути обладнані спеціальними елементами, які допомагають захищати вашу дитину від потрапляння сонячних променів, які можуть призвести до обгорання ніжної дитячої шкіри і загального перегрівання організму.
Для цього в деяких моделях передбачені невеликі навіси або козирок, який може бути частиною форми басейну, звичайно, краще, щоб вони були знімними. В принципі, якщо у вас є можливість поставити басейн у тіні, то без такого пристосування можна і обійтися.
Важливою частиною такої покупки є насос, обов'язково дізнайтеся у продавця, чи він йде в комплекті, а може, слід підібрати хорошу модель окремо.
Також досить важлива деталь: наявність клапана сливу, оскільки якщо такий не є, ви ризикуєте періодично підтоплювати свою ділянку.
Як вибрати хороший дитячий надувний басейн?

Купити таку іграшку для вашої дитини можна в будь-якому спеціалізованому магазині або, що ще простіше і дешевше, замовити через інтернет, де ціни значно нижчі, а вибору набагато більше. Природно, вартість буде варіюватися залежно від виробника, якості використовуваних матеріалів, розмірів і конструкції самого басейну.
Не забувайте, що якщо ви збираєтеся купувати досить великий за розмірами басейн, в якому буде постійно стояти вода, вам, швидше за все, потрібно буде придбати додаткові аксесуари, які зможуть забезпечити чистоту і хороший стан води: спеціальний комплект хімії для обробки води та скіммер для видалення сміття з поверхні води.

Зимова консервація


На зиму дитячий надувний басейн треба розбирати, якщо він у вас легкий і не заглиблювався у грунт, то в цьому немає нічого складного: після спускання води, його необхідно гарненько просушити, скласти і відправити на зберігання в тепле приміщення. Звичайно, чим більше модель вашого басейну, тим важче з нею впоратися і знадобитися більше місця, щоб її зберігати.