Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що подарувати дитині на рік

Що подарувати дитині на рік

Додано: 02.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Перший день народження - це дуже цікава і важлива подія в житті кожного батька і його дитину. Це тільки здається, що якщо малюк ще зовсім маленький, то він і не згадати самого свята і подарунків, які так складно підібрати. Так міркувати зовсім неправильно і нудно, адже залишиться безліч фотографій, які ви будете переглядати всією сім'єю ще дуже довго, згадуючи такий знаменний момент життя вашого малюка.
Що подарувати дитині на рік життя? Це питання у вас виникне не залежно від того, готуєте ви подарунок власній дитині, а може ви запрошені на святкування першого ювілею малюка друзів або родичів.
Що подарувати дитині на рік

Подарунки з розряду «необхідно» і «практично» будуть доречні лише тоді, коли вас про це попросили самі батьки малюка. Адже всілякі набори рушників, постільна білизна та комбінезони на виріст, швидше за все, не сильно порадує батьків, і вже точно не розвеселять малюка.

Недоречними є і подарунки, які підійдуть за віком малюкові, адже на даний момент він не зможе повноцінно їх використовувати, а коли прийде час, іграшка може просто не дожити в цілості до цього моменту.

День народження зараз і тут, тому однорічний малюк повинен випробувати свою радість у своє свято, а не через рік або два.

Що можна подарувати дитині на рік?


З виконанням першого року у дитини починається період, коли він не тільки займається розкиданням і спогляданням іграшок, але і починає прагнути до пошуку нових функцій навколишніх предметів та іграшок.

Тому, в першу чергу, підійдуть іграшки та пристрої, які наповнені різними примочками, і, здатні виконувати ряд дій. Якщо ви дійсно хочете принести не тільки радість, але і користь малюкові, то необхідно дарувати, розвиваючі різні навички, іграшки.

Список можна почати з самих простих винаходів людства: конструктор або мозаїка . Зовсім немає необхідності дарувати складні конструктори, які складаються з тисячі дрібних деталей. Такі набори зазвичай підходять для дітей більш старшого віку. А для маленьких непосид підійдуть конструктори, які складаються з великих блоків, яскраві і легко складаються.
Відмінно можуть виглядати в якості подарунка навіть звичайні кубики, які обійдуться вам недорого, а про розвиваючих властивості таких наборів можна навіть і не говорити, так як вони всім відомі.
Якщо ви вирішили подарувати мозаїку, то вибирайте її так, щоб окремі пазли були великі - не менше 3 см.

Не варто зупинятися на тематичних наборах, наприклад, всілякі роботи-рятувальники. Такий конструктор маляті ще не зібрати, а дрібні деталі можуть швидко розгубитися або, того гірше, діти мають звичку пробувати «на зуб».

Частим подарунком на однорічний вік буває розвиваючий столик або навчальні черевички. Розвиваючий столик - це незвичайний стіл, який містить у собі кілька видів навчальних і розважаючих елементів.
Зазвичай вони дозволяють вивчати кольори, цифри, музичні мелодії, такі столики вміють «розмовляти» російською мовою, все це здійснюється суто в ігровій формі.
Що подарувати дитині на рік

Навчальні черевички найчастіше незвичайні, вони можуть бути і на шнурівці, містити яскраві гудзики, петельки і липучки. Дитина зазвичай зацікавлюється і починає користуватися таким різноманіттям яскравих деталей на власних ніжках, що сприяє розвитку дрібної моторики рук.
Важливою частиною гармонійного розвитку малюка є достатня фізична активність. На жаль, у батьків не завжди є велика кількість часу, що дозволяє проводити активні ігри на повітрі, особливо в холодні місяці року.
Тому більшу частину свого життя малюк проводить вдома, де йому теж необхідно зганяти свою накопичену енергію. Відмінним подарунком для дитини на перший ювілей може стати, наприклад, ігрова намет або сухий басейн, наповнений м'ячиками.
Практично всі діти, до певного віку, любили створювати своєрідні курені і будували будиночки з ковдр, щоб зануритися в свій власний ігровий світ. Ви спростите цю задачу, подарувавши ігровий намет.
А сухий басейн - це прекрасний тренажер для всіх груп м'язів, зазвичай діти дуже люблять попустувати в такому атракціоні, особливо якщо батьки хоч раз показали, як це робиться.
До гарних подарунків з тієї ж серії можна віднести і підвісні гойдалки. Зараз існує величезна кількість. Такі гойдалки підвішуються в дверному отворі, але вам можуть підійти і більш сучасні модифікації, які мають власні опори.
Що подарувати дитині на рік


Вибираючи мотузкові гойдалки, намагайтеся враховувати зростання дитини, щоб малюк міг самостійно підійматися на неї.

Що подарувати на перше день народження хлопчику?


В принципі, рік - це такий вік, коли відмінність статі ще не так сильно впливає на вибір подарунка, адже діти в такому віці можуть захоплюватися чим завгодно, дівчаткам можуть сподобатися машинки, а хлопчикам - лялькові набори.
До речі, про машинках. Є така чудова річ, як толокар. Що це таке? Це велика машина, яка має місце для сидіння. Коли дитина на неї сідає, то може відштовхуватися ніжками від підлоги і, таким чином, переміщатися по підлозі, що зазвичай призводить малюків в невимовний захват. Толкари зазвичай мають яскравий кермо, можуть включати в себе безліч цікавих малюкові штук - видавати гудіння, грати мелодію і, навіть, пускати мильні бульбашки!
Що подарувати дитині на рік

Якщо такий варіант вам не підійшов за якими-небудь параметрами, а ви хочете подарувати саме машину, то намагайтеся вибирати як можна більш яскраву і велику, щоб вона могла виконувати функції вози - прив'яжіть до неї мотузочку, ваш малюк буде щасливий катати таку гарну штуку.
А ось машинки на радіоуправлінні і на батарейках можуть налякати малюка, так як вони ще не зможуть їй управляти, а на незрозуміло рухомі предмети, діти реагую по-різному.

Що подарувати дівчинці на перші іменини?


Зазвичай в однорічному віці діти ще не розуміють, що таке «дівчинка», а що таке «хлопчик», тому традиційний подарунок - лялька - може виявитися не цілком вдалим, так як дій з нею мало, а гратися в «дочки-матері» дівчатка починають не раніше, ніж з трьох років.
Але якщо ви все-таки хочете подарувати дочки першу ляльку, то, бажано, щоб у неї було багато одягу, щоб її можна було одягати-роздягати, можна до неї підібрати невеликий набір - меблі для ляльки або додаткові елементи одягу. Намагайтеся, щоб все це не було занадто дрібним і мало яскраве забарвлення.
В такому віці діти добре сприймають «розмовляють» і «співаючі» іграшки, це можуть бути, як і ляльки, так і книги, які самі себе читають. Зазвичай такі книги мають барвисте оформлення, кнопки та інші дрібниці.
Що подарувати дитині на рік

Гарним подарунком, який запам'ятається, може стати сертифікат для фотосесії малюка, ростометр або набір для зліпків. Такі подарунки зазвичай довго зберігаються і милують око всіх членів сім'ї.