Корисні поради
на всі випадки життя
» » Стиль фьюжн в інтер'єрі вашої квартири (10 фото)

Стиль фьюжн в інтер'єрі вашої квартири (10 фото)

Додано: 02.10.14
Рубрика: Ремонт
Коли питання стосується стилю оформлення власного житла, люди часто губляться, так як самі не можуть уявити собі, як для них повинен виглядати ідеальний інтер'єр. Тут на допомогу приходить безліч сучасних стилів, які дозволяють обіграти красу вашої житлоплощі з допомогою самих незвичайних і нестандартних рішень.
Стиль фьюжн в інтер'єрі вашої квартири (10 фото)

Вам набридли суворі правила класики, химерність і помпезність епохальних стилів, а також мінімалізм і обмеженість сучасних віянь? Спробуйте щось абсолютно нове і смне, адже саме такими епітетами можна описати, популярний сьогодні стиль «фьюжн».
З англійської мови його назва перекладається буквально як «злиття» або «об'єднання», що, по суті, і пояснює основні риси цього стилю.

Одним словом, ф'южн - це велика і яскрава композиція різних стилів, тут немає жорстких правил і рамок, які б обмежували фантазію митця, головна мета: отримати єдине і гармонійний простір допомогою несумісних, на перший погляд, предметів.
Стиль фьюжн в інтер'єрі вашої квартири (10 фото)

Важливо пам'ятати і враховувати, що вся ця «мішанина» складається не бездумно, щоб вміти працювати в стилі ф'южн, необхідно, в першу чергу, навчиться елегантно з'єднувати непоєднуване. Цікаво, що змішувати можна не тільки шматочки різних стилів, а окремі частини цілих епох, традицій і понять. Тут легко поєднується авангард і класика, загадковість Сходу і романтизм Європи, вінтажні шафи і пластикові стільці.

Як зрозуміти, що ф'южн - це точно для вас?


Не завжди вдається визначитися з домашнім інтер'єром з першого разу, тим більше, що сучасні стилі, в більшості, складні, багатогранні і вимагають особливого підходу.
Стиль фьюжн в інтер'єрі вашої квартири (10 фото)

Щоб не розчаруватися у своєму виборі і майбутньому інтер'єрі власної квартири, необхідно дуже уважно поставитися до основних моментів стилістики. Якщо ви можете зараховувати себе до однієї з нижчеперелічених груп, то можете бути впевнені, ф'южн - надовго затримається у вашому житті.

 • Мандрівники, знавці і любителі різних культур, епох. У вас завжди буде можливість поповнити свій домашній інтер'єр чимось новеньким, екзотичним і нестандартним, привезених здалеку. Але перш, ніж доповнювати, потрібно розбиратися в тому, що можна змішувати, а що не можна. Перестаравшись, можна отримати хаос, який вже ніяк не вписується в основні концепції обраної стилістики.

 • Люди з розвиненою інтуїцією. Дизайнери, що займаються розробкою і розвитком стилю ф'южн стверджують, що всі предмети, що використовуються в дизайні кімнат, повинні бути об'єднані спільними рисами, і це не обов'язково функціональна зв'язок, а, скоріше емоційна. Ви відчуваєте, що це симпатичне крісло, виконане в стилі французького кантрі, піднімає вам настрій і володіє потужною позитивною енергетикою? Значить, ми його обов'язково залишаємо, а потім шукаємо зв'язок з іншими можливими предметами декору.

 • Люди з бездоганним відчуттям смаку. Пам'ятайте, що цей стиль не здатний повною мірою розкритися, якщо його створенням займається не вміє людина. Якщо ви не відчуваєте в собі наявності бездоганного смаку, то не соромтеся і не пошкодуйте коштів, а все-таки зверніться за допомогою до професійного дизайнера.


 • Основні моменти стилю


  До основних особливостей цього стилю відноситься вміння поєднувати різні елементи декору таким чином, щоб у результаті виходила затишна і гармонійна обстановка, головне, пам'ятати, що всі підібрані елементи повинні об'єднуватися за заздалегідь продуманим принципом.
  Стиль фьюжн в інтер'єрі вашої квартири (10 фото)

  Наприклад, стіни з викладеним декоративним цеглою можуть запросто поєднуватися з яскравим пластиком поверхонь, або дерев'яний підлогу з яскравими кольоровими кріслами, засіяними невеликими подушками з східним принтом.
  Головне пам'ятати, що скрізь має бути почуття міри і загальна зв'язок всіх об'єднаних елементів, безликий вінегрет з усього, що потрапило під руку, тут доречним не буде точно.

  Що стосується основної колірної гамми, то для дизайну інтер'єру в такому стилі, краще, використовувати яскраві, соковиті і насичені тони. Найчастіше, це яскраво-червоні, сині , малинові, зелені, чорні та білі кольори, а також їх різноманітні відтінки.
  Стиль фьюжн в інтер'єрі вашої квартири (10 фото)

  Щоб уміло поєднувати такі складні експерименти з кольором, необхідно, в першу чергу, керуватися почуттям міри і бездоганного смаку. А для того щоб такі експерименти вдавалися і легко читалися, необхідно подбати про фоновому просторі: бажано, щоб воно було монохромне і світле. Також добре, якщо до приміщення є великі вікна і скляні двері.
  Стиль фьюжн в інтер'єрі вашої квартири (10 фото)

  Складне питання підбору меблів тут не вирішується просто так, похапцем, все необхідно ретельно продумати і об'єднати кожен елемент в цілісний ансамбль. Речі повинні ставитися до різних епох і культур, вони можуть мати різну текстуру і форму, але все-таки важливо знайти загальний принцип їх візуального об'єднання.
  Стиль фьюжн в інтер'єрі вашої квартири (10 фото)

  Наприклад, якщо це вітальня, то зсмуйте своїх гостей класичної обробкою з дерева та каменю, розбавивши буденність такого рішення контрастною меблями з шкіри або кольорового пластику, можливо, це будуть невеликі різьблені лавки в східному стилі або витончені порцелянові вази, нагадують про якихось китайських династій.
  Не забувайте робити акцент на загальній ідеї: можливо, ви вирішите спертися на форму і всі предмети декору вашого будуть, приміром, довгасті або округлі. А, можливо, ви зробите випад у бік великих конструктивних елементів або попрацюєте з освітленням.
  Стиль фьюжн в інтер'єрі вашої квартири (10 фото)

  До речі, якщо ви все ще не знаєте, як відтворити стиль фьюжн у вашій оселі, то зверніть увагу на активне використання світла, саме з допомогою підсвічування можна домогтися акцентування погляду на певних об'єктах. Для цього використовують невеликі світильники, а також кольорові точкові лампи, які особливо цікаво і святково будуть виглядати в приміщенні вітальні або кухні.
  Стиль фьюжн в інтер'єрі вашої квартири (10 фото)

  І останнє: пам'ятаєте, в інтер'єрі, який вмістив в себе сукупність всіляких стилів і тимчасових епох, дуже важливо приділяти увагу деталям, для цих цілей можуть відмінно підійти старі речі: наприклад, бабусин нічний світильник з абажуром чи тяжке дзеркало в різьбленій рамі і так далі.
  Стиль фьюжн в інтер'єрі вашої квартири (10 фото)

  Основний зміст ф'южн: це використання речей, меблів, аксесуарів та інших предметів побуту таким чином, щоб вони відтіняли і доповнювали один одного, ставали гармонійним доповненням до основи, яка була продумана завчасно і об'єднувала всі ці шматочки мозаїки в одне ціле.