Корисні поради
на всі випадки життя
» » Маска темного ангела своїми руками

Маска темного ангела своїми руками

Додано: 03.10.14
Маска темного ангела своїми руками


Чарівні маски, створені за власним ескізом і в чомусь нагадують маски венеціанських балів - це хороше доповнення до карнавальної костюму. Виділяє такі маски оригінальність, такий не буде більше ні у кого. Акуратна робота і ретельне шліфування допоможуть вам створити смовижної краси маску з недорогих і підручних матеріалів. В цьому майстер-класі ми докладно покажемо, як створити маску темного ангела своїми руками. На основі даних рекомендацій ви можете робити свої маски з цікавим дизайном.

Матеріали

Щоб виготовити маску, приготуйте:чисті аркуші папери;
олівець;
газетний папір, серветки, старі книги та інше;
шматок бавовняної тканини або стару сорочку з натуральних матеріалів;
клей ПВА;
ватман;
пензлик;
харчову плівку;
пластилін або голову манекена;
дрібнозернисту наждачний папір;
ножиці;
канцелярський ніж;
фарбу;
ґрунтовку;
лакове покриття.Крок 1 . На самому пером етапі роботи вам потрібно створити основу маски. В якості вихідного шаблону для ліплення ви можете використовувати власне обличчя, пластилін або голову манекена. Для роботи з вашим обличчям вам знадобиться допомога іншої людини. Даний прийом ви можете використовувати тільки в тому випадку, якщо вам потрібно виготовити основу, повторивши саме вашу форму обличчя.

В інших випадках краще піти найпростішим шляхом і зробити основу для маски на голові манекена. Подібні частини манекенів продаються для демонстрації головних уборів. Вам потрібно укласти голову горизонтально, закріпити її на робочої поверхні, щоб під час роботи вона не падала. Далі на голову накладається і фіксується харчова плівка, і вже після, в техніці пап'є-маше, приклеюються шматочки паперу. Запам'ятайте, наклеївши кілька шарів паперу, дайте їм повністю просохнути і вже після приступайте до приклеювання наступних. Основа для маски буде готова до подальшої роботи, після повного висихання папери.

Маска темного ангела своїми руками


Крок 2 . Поки основа для маски висихає, на папері намалюйте ескіз вашої маски. Додайте декоративні елементи, виходячи із задуманого вами образу. В даному випадку до основі з маски будуть прилаштовані крила, але тільки з одного боку.

Маска темного ангела своїми руками


Крок 3 . На основі маски для канцелярським ножем зробіть прорізи для очей. Харчову плівку із зворотного боку зніміть.

Крок 4 . Прикладіть основу маски до великого аркуша ватману.

Маска темного ангела своїми руками


Крок 5 . Приклейте до масці з того боку, де будуть розташовуватися крила, смужку тканини.

Маска темного ангела своїми руками

Маска темного ангела своїми руками


Крок 6 . Виріжте пір'я для крил з тканини, змочуйте їх у розчині клею і викладайте у вигляді крила.

Маска темного ангела своїми руками


Крок 7 . Викладайте крило декількома шарами пір'я, але обов'язково дайте просохнути кожному шару. Так як для виготовлення даної частини маски використовується тканина, часу на висихання знадобиться більше.

Крок 8 . Як тільки маска повністю висохла, обріжте все зайве, а саму маску наждачним папером ретельно відшліфуйте. На цьому етапі ви ще можете виправити всі огріхи, отшлифовав, зрізавши або, навпаки, наростивши потрібні ділянки маски.

Маска темного ангела своїми руками


Крок 9 . Після шліфування маску обов'язково загрунтуйте.

Маска темного ангела своїми руками


Крок 10 . Пофарбуйте маску потрібні вам кольору. Перед фарбуванням переконайтеся, що грунтовка висохла, особливо це стосується ділянки маски з тканини. Фарбу або ґрунтовку краще брати з герметичними властивостями, щоб маска згодом не вбирала вологу і не розпалася. Замість цього можете просто покрити маску лаком в кінці роботи.

Маска темного ангела своїми руками


Маска готова!