Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коли вийде Реальні пацани 8 сезон

Коли вийде Реальні пацани 8 сезон

Додано: 03.10.14
Рубрика: Коли вийде
Коли вийде Реальні пацани 8 сезон

Коли вийде Реальні пацани 8 сезон?
Чи буде продовження цього російського комедійного серіалу? Коли вийде 1 серія нового сезону? Ці питання хвилюють всіх шанувальників.
Ось уже протягом семи сезонів не зменшується популярність російського телесеріалу « Реальні пацани «. Восени 2014 року завершився показ фінальної серії сьомого сезону, і тепер фанати хочуть знати, коли буде новий восьмий сезон.
За всі ці роки серіал став одним з улюблених для тисяч глядачів каналу ТНТ і не тільки. Серіал не перестає демонструвати позитивну динаміку глядацьких рейтингів, що дуже лестить творцям. Їм у свою чергу не залишається нічого іншог, як радувати своїх глядачів виходом нових серій серіалу.
І все таки, буде новий сезон або надії фанатів будуть марними? В центрі історії захоплююча життя звичайного хлопця з Пермі Коляна . Він і його друзі постійно потрапляють в різні безглузді ситуації, з яких знаходять нестандартні виходи.
Варто відзначити, що цей серіал є культурним надбанням усього пермського краю. Що стосується продовження, то недавньому інтерв'ю творців серіалу говорилося про те, що Колі ще чекає багато нового. Про це глядачі впізнають у 8 сезоні.
Дата виходу Реальні пацани 8 сезон - весна 2015 року.
А ви хочете, щоб вийшов новий сезон?