Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді

Топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді

Додано: 04.10.14
Рубрика: Цікаве
Багато молоді люди ведуть активний спосіб життя, але при цьому не відмовляються від перегляду телевізора. Особливо подобаються багатьом телесеріали. А які з них можна назвати найпопулярнішими серед молоді?

Найпопулярніші молодіжні телесеріали


Отже, пропонуємо вам дізнатися топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді:
[b] 1. «Щоденники вампіра» [/b] - серіал про вампірів і простих людей. Дії розгортаються в містечку Містик Фоллс, розташованому в штаті Вірджинія. Здавна в цьому місці діється щось жахливе і незрозуміле. І це пов'язано з тим, що раніше територія належала вампірів.
Топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді

Але, виявляється, вампіри існують і зараз, і двоє з них (рідні брати) закохуються в одну з мешканок містечка - Олену Гілберт, яка так схожа на давню кохану братів Кетрін Пірс. Сама Кетрін теж вирішує повернутися в місто і розібратися в любовних зв'язках простою смертною і двох вампірів Деймон і Стефан Сальваторе.
Саме любовний трикутник є основою сюжету, але розгортаються в серіалі події також будуть стосуватися молодшого брата Олени, друзів і знайомих. Буквально киплять пристрасті, змушуючи глядачів співпереживати героям.
[b] 2. «Величне століття Роксолана» [/b] - телесеріал, заснований на реальних історичних подіях, що відбувалися в Туреччині. За сюжетом країною править султан Сулейман I, який був найбільшим полководцем і просто ставним і величним чоловіком. Друга героїня - проста дівчина Олександра.
Топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді

Її взяли в полон османи, а потім подарували Сулейману. Дівчині довелося прийняти іслам і поміняти ім'я. Проста наложниця Хюррем (так тепер звуть Олександра) вирішує у що б то не стало завоювати серце султана і стати його дружиною. Але щоб здійснити задумане, їй доведеться долати труднощі і буквально йти по головах тих, хто встане на шляху. В результаті дівчині вдається стати першою дружиною Сулеймана, але ворогів у неї як і раніше немало.
Топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді

[b] 3. «Гра престолів» [/b] . З перших хвилин першої серії буквально неможливо відірватися від екрану. Сюжет настільки цікавий, що відразу захоплює в загадковий світ Семи Королівств. Літо, яке тривало майже десять років, закінчується, і разом з ним йде і епоха благоденства.
Топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді

Залізний трон зайнятий, але це нікого не зупиняє. У результаті починається справжня битва за право стати королем Семи Королівств. Претендентів багато, і кожен жадає помсти і готовий на все, навіть на вбивство рідних і близьких. Але все ж частинка добра в цьому світі залишається, хоча зла в ньому, безсумнівно, більше.
Топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді

Захоплені боротьбою за престол, жителі королівств не звертають уваги на те, що наближається щось страшне. Пробуджується Темрява, про яку свідчили легенди. Лише Стіна з льоду, розташована далеко на півночі, може захистити від зла. Але як зберегти її, якщо всі мріють тільки про владу?
[b] 4. «Доктор Хаус» [/b] . Хоча цей серіал, на жаль, вже закінчився, але свого часу він був одним з найпопулярніших серед молоді. Події розгортаються в клініці, в серіалі описуються трудові будні досвідчених медиків і тих, хто тільки починає свою кар'єру.
Топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді

Керує і наставляє на шлях істинний харизматичний доктор Хаус. Асистенти лікарі приймають пацієнтів і допомагають їм позбавлятися від фізичного й щиросердечного болю. Крім того, молоді лікарі намагаються вилікувати самого доктора від наркозалежності (він змушений приймати наркотичні знеболюючі препарати через перенесеної хвороби) Звичайно, не обійшлося без романтики і гумору, що робить телесеріал особливо цікавим.
[b] 5. «Покидьки» [/b] - серіал про важких підлітків, які перебувають на виправних роботах. В один прекрасний день починається шторм, і в героїв потрапляє блискавка, яка змінила їхнє життя. Один за іншим, підлітки розуміють, що після шторму стали володарями унікальних здібностей.
Топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді

Так, скромний і замкнутий Саймон може в будь-який момент стати невидимкою, бунтарка Келлі розуміє, що чує думки інших людей, Кертіс може повертати час назад і змінювати майбутнє, юна тусовщиця Аліша одним дотиком може викликати дике і неприборкане сексуальне потяг, а самовпевнений Нейтон розуміє, що безсмертний. Але чи допоможуть такі здібності молодим людям?
[b] 6. «Милі ошуканки» [/b] . За сюжетом Арія, Спенсер, Елісон, Хана і Емілі були кращими подругами. Але раптом одна з дівчат (Елісон) пропадає. Невтішні подруги не можуть зрозуміти, в чому справа, а дружба їх поступово припиняється. Але ось через рік дівчата збираються разом.
Топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді

Здавалося б, все знову так, як було раніше. Але раптово кожної з подруг приходить лист від аноніма з буквою «Е». Автор листів знає всі секрети дівчат, а деякі з них були відомі тільки зниклої Елісон. Подруги бояться, що їх таємниці будуть розкриті, і готові піти на все, щоб захистити себе.
У кожної є свій «скелет у шафі». Але хто ж шле таємничі послання? Це героїням належить з'ясувати. Серіал повний відкриттів, загадок і таємниць, так що глядач постійно перебуває в напрузі.
[b] 7. «Надприродне» [/b] . Що буде, якщо вся нечисть, описана в легендах і казках, раптом оживе? Світу буде загрожувати небезпека. Але простих смертних захистять брати Дін і Сем Вінчестери. На своєму автомобілі вони об'їздили вже майже весь світ і продовжують їздити по великих містах і маленьких забутих Богом селах і селах.
Знаходячи місця, в яких охоплює крижаний страх, Вінчестери починають боротьбу зі злом. Дін і Сем безстрашно б'ються з монстрами і чудовиськами, ловлять привидів і рятують людей. Кожен з братів не раз вмирав, але потім воскресав. Кожна серія - окрема історія про втілення зла, яке прагне захопити світ і правити людьми.
[b] 8. «Шерлок» [/b] . У цьому серіалі старі герої Конан Дойля знайшли нове життя. Шерлок Холмс - трохи божевільний консультує детектив зі своїми смацтвами і талантами. Він б'є батогами трупи і може легко розпізнати програміста, пілота і представника будь-якої іншої професії.
Топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді

Сусід Шерлока Джон Ватсон недавно повернувся з Афганістану і страждає від психосоматичної хромати і важкої депресії. Сусідство з божевільним детективом лякає і бентежить Ватсона, але в якийсь момент він розуміє, що все те, чим займається Шерлок, неймовірно цікаво. В результаті Джон стає помічником Холмса і занурюється в світ розслідувань і вбивств.
[b] 9. «Молокососи» [/b] - серіал про життя сучасних британських підлітків. Це нове покоління, що відрізняється прагненням до самостійності і незалежності. Один з героїв - відв'язний хуліган Тоні, інший - його друг Сід, який є повною протилежністю. Дівчина Тоні Мішель здається зарозумілою, але насправді розумна і самодостатня.
Топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді

Подруга Мішель Кессі має проблеми з психікою і надмірно ексцентрична. Кріс - король тусовок та вечірок, а Джел - розважлива дівчина, зіткнулася з проблемами в сім'ї. Всі головні герої занурюються в сучасний світ і змушені боротися із спокусами. Наркотики, бійки, секс, розбирання - ось те, з чим доводиться стикатися підліткам. Чи зможуть герої залишитися людьми і вижити в цьому жорстокому світі?
[b] 10. «Залишитися в живих» [/b] . Великий лайнер зазнав аварії. У підсумку 48 пасажирів, що вижили після катастрофи, виявляються на безлюдному острові. Шанси на те, що знайдуть, невеликі, так що залишається виживати. А острів ніби оживає і прагне знищити всіх непрошених гостей. Люди зникають один за іншим. Хтось падає в чорну діру в землі, когось вбиває арктичний ведмідь.
Топ 10 найпопулярніших серіалів серед молоді

В результаті зовсім різні люди зі своїми смацтвами і долями змушені діяти спільно, щоб врятуватися. Але чи вдасться героям розгадати таємниці острова і зрозуміти, як звідси вибратися? Серіал дуже захоплюючий і цікавий, з кожним загиблим на острові глядачі прощаються буквально зі сльозами на очах.
Є й інші серіали, які подобаються молоді. Але перераховані вище стали культовими і завоювали любов мільйонів.