Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ 10 кращих мотивуючих фільмів усіх часів

Топ 10 кращих мотивуючих фільмів усіх часів

Додано: 04.10.14
Рубрика: Цікаве
Якщо після перегляду фільму у вас залишилося сильне бажання щось робити і робити, значить, цей фільм ви посмилися не дарма. Пропонуємо вам дізнатися рейтинг мотивуючих картин.

Кращі мотивуючі фільми


Отже, пропонуємо вивчити топ 10 кращих мотивуючих фільмів:
[b] 1. «Їж, молися, люби» [/b] . Відмінний мотивуючий фільм для жінок і дівчат. За сюжетом головна героїня Елізабет втрачає смак до життя і впадає в депресію. У 32 роки дівчина не знає, що робити далі, до чого прагнути. Елізабет вирішує змінити своє життя, розлучається з чоловіком, а потім знаходить іншого чоловіка Девіда і починає будувати з ним стосунки.
Топ 10 кращих мотивуючих фільмів усіх часів

Але довгоочікуваного щастя так і немає. І тут Девід вимовляє фразу, яка буквально перевернула все життя дівчата: «Перестань весь час чогось чекати, дій!». Тоді Елізабет розуміє, що сидіти на місці - не кращий варіант.
Дівчина відправляється в подорож, в якому пізнає навколишній світ, себе і свої раніше незвідані сторони, а також просто насолоджується життям. Після перегляду такої картини приходить розуміння того, що ми самі повинні впливати на життя, адже саме ми робимо її насиченішим і яскравішим.
[b] 2. «200 фунтів краси» [/b] - динамічний і досить цікавий фільм про схуднення і про прагнення стати красивою і домогтися успіху. Кан Хан На - добра і талановита дівчина, що має одну велику проблему - зайва вага. У неї гарний і сильний голос, тому вона співає за кадром для симпатичної співачки, не має жодних вокальних даних.
Топ 10 кращих мотивуючих фільмів усіх часів

Але одного разу Хан На стає мимовільним свідком розмови, в якій про неї відгукуються вкрай цинічно і негативно. І тоді дівчина вирішує змінити себе і в що б те не стало добитися успіхів у сольній кар'єрі. Вона відправляється в клініку, де їй роблять кілька пластичних операцій.
У підсумку виходить з лікарні красуня з витонченою фігурою і прагненням завоювати весь світ. Хан На приховує правду і хоче домогтися всього сама. Їй доводиться зробити чимало, але в підсумку вона все ж потрапляє на сольний концерт і підкорює серця слухачів.
[b] 3. «У гонитві за щастям» [/b] . А ця картина - відмінний варіант для чоловіків, особливо для батьків. За сюжетом Кріс і Лінда Гарднер живуть в Сан-Франциско і виховують сина. Кріс просуває нові технології, але безуспішно. Постійні доги і неоплачені рахунки і штрафи змушують Лінду відправитися на заробітки в Нью-Йорк, де їй пропонують високу заробітну плату та вигідні умови.
Топ 10 кращих мотивуючих фільмів усіх часів

Кріс переконує дружину залишити сина з ним і починає вести нелегку життя батька-одинаки. У якийсь момент батько і син опиняються на вулиці і ночують на лавках і в вокзальних туалетах. Кріс влаштовується на роботу і проходить неоплачуване стажування, як і ще кілька стажистів.
Віра в себе, завзятість і любов до сина дозволяють Крісу досягти успіху та отримати роботу. Пізніше він відкриває свою власну брокерську компанію, яка зробила його мільйонером. Картина, до речі, заснована на реальних подіях.
[b] 4. «Мільйонер з нетрів» [/b] - картина про нелегку долю і про зміну життя. Сирота з бідного району Мумбаї Жамал Малік вирішує взяти участь у грі «Хто хоче стати мільйонером?». На кожне запитання хлопцеві смним чином вдається давати правильні відповіді. Коли до перемоги залишається один останній крок, Жамала заарештовують.
Топ 10 кращих мотивуючих фільмів усіх часів

Поліцейські вважають, що юнак є шахраєм, його розпитують про те, звідки він, що прожив все своє життя в покинутих нетрях, знає відповіді на такі складні питання.
Жамал розповідає поліцейським історію свого життя, в якій було багато: нещасна любов, сутички з злочинцями, пригоди з братом і багато іншого. Деякі спогади і сюжети з пам'яті якраз і дали юнакові відповіді на питання вікторини.
[b] 5. [/b] У список також входить фільм [b] «Поки не зіграв в ящик» [/b] . За сюжетом власник мережі клінік Едвард Коул і простий робітник заводу Картер Чемберс опиняються в одній палаті лікарні. Обом поставлений невтішний діагноз, обидва хворі на рак і дізнаються, що жити залишилося зовсім недовго.
Топ 10 кращих мотивуючих фільмів усіх часів

І тоді Картер вирішує скласти список справ, які хотів би встигнути зробити до кінця життя. Спересердя він рве аркуш паперу, але його знаходить Едвард, який пропонує здійснити задумане і спонсорувати все, а також додає ще деякі справи.
Незважаючи на протести дружини Картера, той відправляється в подорож зі своїм новим багатим іншому. Чоловіки подорожують, веселяться і насолоджуються останніми митями життя. Було здійснено все задумане, і навіть більше.
[b] 6. «Ніколи не здавайся» [/b] - динамічний фільм про спорт. Джек Тайлер переїжджає разом зі своєю сім'єю в нове місце, щоб зробити з молодшого брата професійного тенісиста. Сам Джейк в старому місті був талановитим футболістом, але в новому місті стає справжнім ізгоєм.
Топ 10 кращих мотивуючих фільмів усіх часів

Намагаючись знайти друзів, хлопець приймає запрошення свого привабливою однокласниці Байі на вечірку. На вечірці Джейк мимоволі стає учасником бійки з місцевим авторитетом і красенем Райаном.
В результаті юнак залишається приниженим і побитим. Але тут на допомогу приходить однокласник, який радить Джейку зайнятися унікальним спортом, в якому змішалися різні бойові мистецтва. Після зустрічі з досвідченим тренером юнак стає впевненою в собі і успішною, але труднощі йому можуть перешкодити.
[b] 7. [/b] Картина [b] «Уолл-Стріт: гроші не сплять» [/b] - справжня мотивація на успіх. Це картина про бізнес, про прагнення та амбіції. Колишній корпоративний рейдер Гордон Геко виходить з в'язниці і вирішує знову домогтися успіху. Але у світі багато що змінилося, і Гордон розуміє, що його методи не діють і давно застаріли.
Топ 10 кращих мотивуючих фільмів усіх часів

І тут на шляху зустрічається молодий і активний трейдер Джейкоб, який зустрічається з дочкою Гордона. Він пропонує угоду і обіцяє допомогти Гордону налагодити відносини з дочкою, з якої старий не спілкувався вже 11 років, але у відповідь Гордон повинен допомогти Джейкобу досягти успіху в бізнесі і стати успішним.
[b] 8. «Секрет» [/b] . Це документальний, але незвичайний і мотивуючий фільм про те, що людина здатна змінювати своє життя так, як захоче. Картина складається з інтерв'ю медиків, філософів, учених, богословів, діячів культури, психологів і навіть послідовників древніх навчань.
Топ 10 кращих мотивуючих фільмів усіх часів

Всі вони розповідають про життя, про роль людини в навколишньому середовищі і про вплив людей на реальність. Якщо зібрати всі думки докупи і проаналізувати їх, то можна зробити висновок про те, що силою думки можна змінювати реальність і світ, позбавлятися від страхів і непотрібних упереджень, зцілювати розум, душу і тіло, а також втілювати в життя бажання і мрії.
Кожен, хто давав інтерв'ю у фільмі, що розповідає про відкриття таємниці Всесвіту і про те, як така таємниця допомогла змінити своє життя і ставлення до неї.
[b] 9. «Області темряви» [/b] - фільм про те, що людина може багато чого досягти, якщо буде грамотно і по максимуму використовувати свої вміння, навички, знання і здібності, але при цьому думати про наслідки.
Топ 10 кращих мотивуючих фільмів усіх часів

За сюжетом письменник Едді з Нью-Йорка відчуває труднощі в обличчястому житті і в кар'єрі і практично впадає в депресію. Але хлопець випадково зустрічає свого знайомого, який розповідає йому про новітній препарат, здатний активізувати мозок і в рази поліпшити мозкову діяльність. Едді приймає одну таблетку і виявляє, що може досягти небувалих висот.
Він дописує книгу, не відчуває втоми і мислить так, як ніколи не думки. За короткий термін хлопцю вдається заробити велику суму грошей, він щасливий і успішний. Але незабаром виявляється, що таблетки мають побічні ефекти. Едді вирішує знайти інших людей, які вживають препарат, і дізнається сумну правду.
[b] 10. «Час» [/b] . Фільм про те, що потрібно цінувати свій час, а не витрачати його даремно. За сюжетом людство стало безсмертним, але всі люди запрограмовані таким чином, що перестають старіти після 25 років. Але час для подальшої житті потрібно заробляти.
Топ 10 кращих мотивуючих фільмів усіх часів

Час стає єдиною валютою, за яку можна купити все, навіть життя. Бідні приречені на смерть, багаті ж можуть жити вічно, оточені розкішшю і шиком. Уїлл живе в бідному гетто, його мати помирає з-за браку часу після оплати боргів. Крім того, хлопця звинувачують у крадіжці. В результаті Уїлл вирішує дістатися до самого багатого району і навести там порядок.
Є і інші фільми, які варто посмитися: «Завжди говори так», «Соціальна мережа», «Сім життів, «127 годин», «Куди приводять мрії», «Втеча з Шоушенка» і багато інших.
Насолоджуйтесь переглядом і замислюйтесь про своє життя.