Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ 10 кращих і цікавих фільмів 2014 року

Топ 10 кращих і цікавих фільмів 2014 року

Додано: 04.10.14
Рубрика: Цікаве
Всі ми любимо смитися фільми. А хороше кіно - це справжнісінька маленька життя, в яку можна зануритися цілком і повністю, нехай всього лише на пару годин. А які фільми стали кращими в 2014 році?

Пропонуємо вивчити топ-10 кращих фільмів 2014 року:


[b] 1.«Робокоп» [/b] . Попередня версія фільму, знята в далекому 1987 році, була номінована на Оскар. Але нова версія теж вийшла досить вражаючою. Компанія «ОмниКорп», що займається випуском роботів, представляє своїх дронов, які допомагають підтримувати порядок у всьому світі, крім Америки. Глава корпорації планує впровадити технологію і на території США.
Топ 10 кращих і цікавих фільмів 2014 року

Але багато хто виступають проти такого нововведення, посилаючись на відсутність у роботів людських почуттів. І тоді в корпорації беруться за розробку технології, яка поєднувала б здатності людського мозку і переваги робототехніки. Тим часом два поліцейських беруть участь в операції по захопленню небезпечних злочинців. Одного з них Джека Льюїса ранять, іншого в машину закладають бомбу.
З-за вибуху Алекс Мерфі отримує травми, не сумісні з життям. У поліції за згодою дружини Алекса вирішують задіяти поліцейського у випробуваннях технології, яка дозволила зберегти йому життя. У якийсь момент почуття і спогади Алекса беруть верх над програмою, він вирішує знайти своїх убивць і з'ясовує страхітливі подробиці.
[b] 2.«Ной». [/b] Біблійна історія в цій картині знайшла трохи інший сюжет. Люди загрузли в гріхах, один лише Ной зі своєю родиною живе праведним життям, за що Бог доручив йому складну місію - врятувати людство і очистити землю від гріха. Ной будує ковчег, на який збирає тварин і свою сім'ю.
Топ 10 кращих і цікавих фільмів 2014 року

Про майбутні події дізналися й інші люди, які, звичайно, спробували проникнути в ковчег. Серед них один з синів знаходить дівчину, її сім'я Ноя бере з собою. Потім історія розходиться з тією, що була описана в Біблії. Зрада, заздрість, любов - все це притаманне людству. Але чи зможуть люди перемогти гріхи?
[b] 3.«Я, Франкенштейн» [/b] . Адам - плід творіння божевільного вченого Франкенштейна, який вирішив воскресити труп. В результаті творець вирішив своє дітище знищити, за що загинув сам. Адам розуміє, що світ населений демонами і гаргульями, які воюють між собою за право володіння владою.
Монстр випадково потрапляє в штаб Ордена Гаргуль, де дізнається, що світу загрожує небезпека, якщо демони здобудуть перемогу. Адам потрібен чолі демонів Набериусу, як і записи вченого Франкенштейна, в яких є інформація про те, як оживити мерця.
Топ 10 кращих і цікавих фільмів 2014 року

На Набериуса працює дівчина-вчений Терра, вона проводить досліди по пожвавленню тварин і не підозрює про те, у що вплутується. Адаму належить вирішити відразу кілька проблем: захиститися від гаргуль, захистити Терру і врятувати весь світ.
[b] 4.«Межі майбутнього» [/b] . На планету вторгається інопланетна раса мимиков, яка бажає захопити територію. Майора Вільяма Кейджа направляють на бойову операцію, але той відмовляється. В результаті Кейджа звинувачують у дезертирстві і закидають на військову базу в якості простого рядового.
Топ 10 кращих і цікавих фільмів 2014 року

У першому ж бою Вільям гине, але знову виявляється на тій же базі і знову вирушає в бій. «День бабака» повторюється до тих пір, поки Вільям не зустрічає воїна Риту Вратаски, яка володіє такою ж здатністю і перезавантажує час.
У підсумку обидва воїна намагаються з'ясувати слабкі сторони противників і перемогти їх, заходячи все далі і далі. Потрібно знайти лігво мимиков і Омегу, убивши яку, можна перемогти всю расу.
[b] 5.«Перевага» [/b] . Дослідник Доктор Уїлл Дастер досягає неймовірних успіхів в області дослідження штучно розуму і створює унікальну «розумну» програму. Але прийдешні перевороти лякають прихильників радикальної антитехнологической угрупування, що виступає проти створення штучного розуму.
Топ 10 кращих і цікавих фільмів 2014 року

У Уілла потрапляє куля, заражена радіоактивними речовинами. Вчений повільно помирає, але його дружина Евелін і друг Макс Вотерс встигають оцифрувати мозок генія і передати його на потужний комп'ютер, як програму. Померлий Уїлл починає спілкуватися з дружиною через монітор і продовжує вести розробки. Але в підсумку жага знань переростає в бажання влади.
[b] 6.«Малефисента» [/b] . Чарівниця Малефисента жила в красивому зачарованому лісі в оточенні чудових істот. Але одного разу в її світ вирішили вторгнутися люди, і все змінилося.
Топ 10 кращих і цікавих фільмів 2014 року

Намагаючись повернути все на свої місця і захистити своїх підданих, Малефисента закликає темні сили і накладає закляття на новонароджену доньку короля. Але спостерігаючи за принцесою Авророю, чарівниця починає думати про те, що саме ця прекрасна дівчинка в майбутньому зможе змінити життя у чарівному царстві в кращу сторону.
[b] 7.«Люди Ікс: дні минулого майбутнього» [/b] . В 2023 році мисливці на мутантів, які беруть участь у програмі «Варти», майже здобули перемогу, але раптом виявили сплячі мутаційні гени і у звичайних людей.
Топ 10 кращих і цікавих фільмів 2014 року

У підсумку всіх людей і мутантів помістили в концентраційні табори, а світ майже зруйнували. Люди Ікс намагаються чинити опір і планують змінити минуле, перемістивши Росомаху в далекий 1973 рік. Але все виявилося не так, як очікувалося: Магнето у в'язниці, люди бояться мутантів, а Професор Ікс майже закинув свої ідеї.
[b] 8. «Need for speed: жага швидкості» [/b] .Банда гонщиків, ватажком яких є Домінік Торрето, знищує злочинне угруповання, на чолі якої стояв Оуен Шоу. Гонщики не тільки звільняють подругу Домініка, але і вбивають ватажка Оуена. І за це рідний брат убитого Ян Шоу планує помститися. Він готує план жорстокої помсти і мріє знищити всіх, хто винен у смерті рідного брата.
Топ 10 кращих і цікавих фільмів 2014 року

[b] 9.«Планета мавп: Революція» [/b] . Чисельність генетично модифікованих мавп, які завдяки наведеними раніше випробувань нових препаратів володіють високими інтелектуальними здібностями, продовжує збільшуватися. Цезар, який очолює колонію, а також Ракета, Коба і Моріс, вміють говорити, інші спілкуються мовою жестів.
Топ 10 кращих і цікавих фільмів 2014 року

Десять років тому більша частина людства загинула через «мавпячого грипу». Люди намагаються облаштувати своє життя, але випадково ранять одну з мавп, з-за чого Цезар забороняє їм втручатися в свої володіння. Перемир'я було недовгим, почалося справжнє протистояння. Цезар смом залишився в живих після того, як його спробував вбити Коба.
[b] 10.«Інша жінка» [/b] . Марк і Карлі зустрічаються вже два місяці. Карлі думає, що все серйозно і вирішує відвідати коханого, але виявляє в будинку його дружину Кейт. Кейт починає підозрювати про зв'язки Марка на стороні, знайомиться з Карлі і з'ясовує, що чоловік їй зраджував.
Топ 10 кращих і цікавих фільмів 2014 року

Потім дівчата дізнаються, що у Марка є ще одна коханка - Ембер. Подруги по нещастю знайомляться і починають вести спостереження за бабієм, одночасно розробляючи план помсти. В результаті Марк залишається ні з чим, а Ембер, Карлі і Кейт, нарешті, знаходять щастя.
Такий список кращих фільмів 2014 року. Але це далеко не всі картини, що заслуговують уваги. Також варто посмитися «Любов крізь час», «Мисливці за скарбами», «Годзілла», «Дивергент» і деякі інші фільми. Крім того, в 2014 ще очікуються прем'єри, які обіцяють бути цікавими та вражаючими.
Приємного перегляду!