Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

Додано: 04.10.14
Рубрика: Цікаве
Бувають в житті моменти, коли все навколишнє перестає радувати, прокидаючись з кожним днем, людина не помічає прекрасного, а просто пливе за течією, переміщаючись з роботи додому і назад, не замислюючись, як незвичайно, що ти просто живеш.
Осіння чи зимова хандра, холод і сльоту, життєві труднощі, рутина і одноманітність життя сучасної періодично вводять людину у стан легкої депресії, і вийти з неї не так просто, як хотілося б. Все здається сірим і буденним, набридливим, нудним і непотрібним, життя проходить повз, а ти просто смишся на неї і нічого з цим не можеш вдіяти. Знайоме?
Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

Іноді, щоб вийти з такого стану і посмитися на навколишній тебе світу під іншим градусом, досить вмоститися зручніше в улюблене крісло і включити перегляд хорошою кінокартини.
Спеціально для таких випадків існують такі фільми , від яких все всередині перевертається, свідомість починає працювати інакше, а в голові з'являються мотивуючі думки, які примушують рухатися вперед, тільки вже з іншим, позитивним, настроєм.
Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

Спеціально для вас, дорогі читачі, ми склали топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити, творити і любити, не зважаючи ні на що. На нашу думку, таке кіно окрилює, робить нас кращими, а після перегляду залишає тільки позитивні, світлі і добрі емоції.
Отже, сміться і отримуйте задоволення від. Якщо ж вам є, що додати до нашого списку, обов'язково діліться з нами інформацією в коментарях.
[b] 10. «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», 2008 р., США. [/b]
«Я хочу запам'ятати нас такими, які ми зараз».

Кінокартина оповідає про смовижну історію чоловіка, який народився 80-річним старцем, але, з часом, почав молодіти. Його життя йшло у зворотний бік, він пройшов довгий і незвичайний життєвий шлях, який, не смлячись на всю фантастичність того, що відбувається, вражає своєю натуралістичністю і реальністю.
Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

На обличчя смовижна гра акторів з Бредом Пітом у головній ролі, майстерня робота режисера, вся історія продумана до дрібниць, і результат виходить гідний: після перегляду такого фільму, вже складно залишитися незмінним.
[b] 9. «Велика риба», 2003 р., США. [/b]
«Найбільшою рибою стає та, що не клює на приманку».

Глибокий, мудрий і тонкий сюжет фільму майстерно знятий режисером Тімом Бертоном, який представив глядачеві чергову фільм-фантазію. Але сенс кінокартини полягав зовсім не в тому, щоб посмитися, розчулитися красивими видами і вигадками головного героя, і забути.
Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

Зміст навчити глядача не просто смитися, а й бачити, адже у кожного своя реальність, і вона залежить від внутрішнього світу глядача. Хочете навчитися в небі бачити не просто небо, а зірки, незліченну кількість інших світів неосяжного і бездонного космосу, то посміться «Велику рибу».
[b] 8. «Август Раш», 2007 р., США. [/b]
«Неймовірна подорож зі швидкістю звуку».

Цікавий і захоплюючий фільм, який розповідає історію про талановитого не по роках хлопчику-сироті. Він ніколи не бачив своїх батьків, але безумно мріє знайти, а для цього у нього є лише один-єдиний засіб - його музика.
Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

Протягом кінокартини головний герой стикається з низкою незвичайних явищ, в результаті чого приходить до щасливого кінцівці. «Август Раш» вже давно став класикою американського кіно, не смлячись на свій відносно молодий вік.
[b] 7. «Завжди говори «Так!» 2008 р., США, Австралія. [/b]
«Одне слово здатне змінити твоє життя».

Фільм, знятий за мотивами біографічної книги британського письменника, який прожив протягом півроку, відповідаючи тільки «так» на всі пропозиції, розповідає про депресивному середньостатистичному менеджера, який приймає рішення боротися зі своїм станом і погоджуватися на всі пропозиції, які надходять.
Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

Завдяки такому вчинку, він перетворює своє життя в божевільну, але захоплюючу авантюру, яка вчить цінувати життя.
[b] 6. «Пробудження», 1990 р., США. [/b]
«Простих чудес не буває».

Кінокартина, заснована на реальних подіях, оповідає про соромливого лікаря Малколме Сэйере, який використовував експериментальні препарати для лікування жертв рідкісного захворювання - летаргічного енцефаліту.
Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

Люди, які роками сиділи в інвалідних візках, знерухомлені, ніби «сплячі», нарешті знаходять можливість «прокинутися». Натхнені власним раптовим одужанням, вони, як звичайні і здорові люди, починають мріяти, сподіватися і вірити.
[b] 5. «Достукатися до небес», 1997 р., Німеччина. [/b]
«А там, на небі, тільки і говорять про море».

Історія оповідає про двох смертельно хворих чоловіків, яких доля зводить в лікарні, де лікарі виносять їх смертний вирок. Але, не смлячись на все, два товариша вирішують, що останні моменти життя не можна бездарно животіти на лікарняному ліжку і пускаються у всі тяжкі, вкравши авто з мільйоном німецьких марок.
Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

Можливо, опис життя вам не здасться життєстверджуючим, але подача сюжету, гра акторів і непусті діалоги головних героїв роблять цю картину незабутньою.
[b] 4. «А в душі я танцюю», 2004 р., Великобританія, Ірландія, Франція. [/b]
«Звичайно, це танець, а що, по-твоєму, я роблю всередині себе?»

Пронислива і тонка історія про дружбу двох молодих людей, які все своє свідоме життя провели в інвалідному візку, хворі на церебральний параліч.
Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

Головна мета цього фільму показати глядачеві, що, не смлячись на всі життєві труднощі, потрібно боротися за своє щастя, за своє життя і не забувати жити в цьому світі повноцінно, піклуючись про оточуючих людей, дружити, любити, жартувати і, звичайно, танцювати.
[b] 3. «Недоторканні (1+1)», 2011 р., Франція. [/b]
«Не важливо, хто ти зовні, важливо, хто ти зсередини».

Дивовижна суміш драми і комедії, яка вилилася в веселу, добру, дотепну і життєстверджуючу картинку, після перегляду якої, з'являється віра в краще.
Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

Глибокий сенс картини донесений простими засобами, тут немає бажання когось жаліти чи ненавидіти долю. Світ такий, який він є, і ми повинні вчитися цінувати кожну мить, проведений в ньому, що і показують на своєму прикладі два різношерстих товариша, головні герої картини.
[b] 2. «Форрест Гамп», 1994 США. [/b]
«Світ вже ніколи не буде колишнім, після того, як ви посміться на нього очима Форреста Гампа».

Всесвітній феномен 1994 року і переможець у 6 номінаціях премії «Оскар» буквально потряс світовий кінематограф. Історія розкриває нам всі грані життя божевільного і нешкідливого чоловіка з відкритою душею і добрим серцем, який прожив довге, незвичайну і насичене подіями життя.
Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

1. [b] «Заплати іншому», 2000 р., США. [/b]
«Ми можемо змінити світ».

Фільм розкриває історію хлопчика Тревора, який запропонував просту теорію, за якою реально зробити світ простіше: я допоможу тобі, а ти допоможи трьом наступним.
Топ-10 кращих фільмів, від яких хочеться жити

Ідея проста, але вона діє, правда, до пори до часу. Фільм не просочений наївними нотками романтики, все добре в нашому жорстокому світі швидко підминають під себе злість і ненависть. Але надія є завжди, і її важливо побачити.