Корисні поради
на всі випадки життя
» » Топ 10 кращих індійських фільмів усіх часів

Топ 10 кращих індійських фільмів усіх часів

Додано: 04.10.14
Рубрика: Цікаве
Індійський фільм - це сама справжня життєва історія, розказана з почуттям і неодмінно з піснями і танцями. Всі ми в дитинстві смилися такі фільми, а що заважає посмитися їх зараз? Пропонуємо вашій увазі рейтинг найкращих з них.

Топ 10 найкращих індійських фільмів:


[b] 1. «Зіта і Гіта» [/b] . Старий добрий фільм, який напевно бачив кожен з нас. Історія про двох сестер близнюках, що почалася в момент, коли вони народилися. Матері дівчаток стало погано в дорозі, вона з чоловіком зайшла в першу-ліпшу хатину, де циганка, яка була господинею дому, допомогла їй народити.
Топ 10 кращих індійських фільмів усіх часів

На світ з'явилися дві чудові дівчинки, але батьки побачили лише одну, а про існування іншого і не припускали, так як циганка викрала і сховала її відразу після народження. Викрадена Гіта так і росла в сім'ї циган і стала вуличної танцівницею, а Зіта виросла в сім'ї рідних батьків і отримала спадщину, але після смерті батька і матері опинилася під владою тітки-тирана, з-за чого життя стало нестерпним. Але коли сестри зустрілися, все змінилося.
[b] 2. «Мене звуть Кхан» [/b] - досить динамічний фільм. За сюжетом головний герой Різван Кхан страждає синдромом Аспергера і через це зазнає деякі труднощі зі спілкуванням.
Хлопець - мусульманин, він переїжджає з Індії в Сан-Франциско разом зі своїм братом і його дружиною. Різван закохується в Мандиру, одружується з нею і разом з нею відкриває бізнес. Всі вони живуть щасливо і спокійно до теракту, що стався 11 вересня 2001 року.
Топ 10 кращих індійських фільмів усіх часів

Після цих жахливих подій всіх мусульман стали вважати терористами. Коли за трагічних обставин гине син Мандири, вона в пориві гніву просить Кхана прийти до президента і повідомити, що він не є терористом. З-за хвороби Кхан сприймає все всерйоз і відправляється в шлях, який був важким, але довів всім, на що здатний люблячий чоловік.
[b] 3. [/b] Якщо перераховувати індійські новинки, то варто відзначити картину [b] «Справа про смерть Анкура Арори» [/b] , що вийшла в 2013 році. Історія про недбалість лікарів, заснована на реальних подіях. За сюжетом головний герой Ромеш - юний і поки недосвідчений лікар, стажирующийся в клініці під керівництвом світил медицини.
Топ 10 кращих індійських фільмів усіх часів

Прикладом для хлопця є харизматичний і працьовитий доктор Астана. Але одного разу думку Ромеша сильно змінилося, адже з-за недбалості Астани гине Анкур - восьмирічний хлопчик, який міг би жити і жити. І тоді юний стажист розуміє, що чудовий хірург і хороший чоловік - дві різні речі. І в цей момент Ромаш вирішує виступити проти власного наставника і почати вести боротьбу за справедливість.
[b] 4. «Девдас» [/b] . Головний герой Девдас разом зі своєю подругою Паро з самого дитинства був оточений багатством, розкішшю і красою. Паро любила Девдаса, але той вибрав навчання і поїхав у Лондон. Через роки змужнілий і дорослий хлопець повертається додому і зустрічається з подругою дитинства, яка продовжує його любити.
Топ 10 кращих індійських фільмів усіх часів

Різниця між молодими людьми дуже велика, але все ж почуття пересилили все. Але батько Девдаса вирішив, що син повинен одружитися на іншій. Паро залишалося покластися на коханого, але той вибрав інший шлях, так і не зрозумівши, що біль залишиться назавжди.
[b] 5. «Вір і Зара» [/b] - фільм про сильних почуттях, які пронесли крізь довгі роки. Вир Пратал Сінгха потрапляє у в'язницю і проводить там довгих 22 роки. Все це час він зберігає безмовність до того моменту, поки у справу не вступає адвокат Самія Сиддика.
Топ 10 кращих індійських фільмів усіх часів

Вона хоче допомогти Виру і намагається його розговорити. І це їй вдається. Вир починає розповідати і розповідати історію про те, як і чому він опинився у в'язниці. Події, які він описує, тісно пов'язані з дівчиною, яку він любив всі ці роки і любить до сих пір - Зарою.
[b] 6. «3 ідіота» [/b] - хороший і смішний фільм про дружбу і про пригоди старих друзів. Два приятеля зустрічаються і вирішують знайти третього - Ранчо. Хлопці згадали свою дружбу, поринули в спогади, вирушили в подорож, в якому примудрилися опинитися на похоронах і зіпсувати чуже весілля.
Топ 10 кращих індійських фільмів усіх часів

Шлях друзів проходить і через вельми небезпечні місця. Але вони не лякаються, адже їм необхідно знайти Ранчо, який замолоду був жвавим хлопцем і любив бунтарку Пиу, а потім раптом зник. Що ж сталося насправді?
[b] 7. «Поки я живий» [/b] - фільм про почуття та про їх силі, пронизаний сентиментальністю. Самар Ананда - майор армії і безстрашний сапер, який з неймовірною сміливістю знешкоджує бомби і рятує життя.
Топ 10 кращих індійських фільмів усіх часів

Самар рятує потопаючу красуню, яка виявляється репортершей з однієї дуже відомої газети. Журналістка Акіра, уражена хоробрістю Самара, закохується в нього і починає з ним зустрічатися. Одного разу хлопець забуває у коханої куртку, в якій дівчина знаходить щоденник. У ньому Акіра знаходить історію унікальної повного небезпек життя і любові до неї.
[b] 8. «Настане завтра чи ні» [/b] . Головна героїня Неї Катріна Капур переживає нелегкі часи, адже її батько нещодавно покінчив життя самогубством, а вона змушена спостерігати сімейні сварки, допомагати матеріально рідним і терпіти нестерпну вдачу бабусі. Дівчина зла на всіх і вся, хоча їй всього 23 роки.
Топ 10 кращих індійських фільмів усіх часів

Радості життя обходять Нейну стороною, але вона зустрічає оптиміста Рохіта, який у неї закохується і всіма способами намагається довести дівчині, що все не так погано, як здається. Але чи вдасться хлопцеві побачити посмішку на обличчі прекрасною сумної дівчини?
[b] 9. «Зірочки на землі» [/b] - картина про те, що діти - це щастя, а кожна дитина унікальна. Ишану Авасти 8 років, він страждає від дислектии і має великі труднощі з навчанням. Хлопчик провалює іспити в школу і обессилившие батьки віддають дитину в інтернат.
Топ 10 кращих індійських фільмів усіх часів

Там Ішан замикається в собі і страждає від самотності, поки не зустрічає вчителя малювання Рама Никума. Тільки він розуміє хлопчика. Рам спілкується з дитиною і вчить його жити в суспільстві, але за своїми власними правилами. Учитель розвиває таланти Ішана і знаходить причину його труднощів.
[b] 10. «Хай живе перемога!» [/b] - фільм 2014 року про справжню відвагу і людських почуттях, самий справжній бойовик. Колишній офіцер Джай Хо завжди був вірний своїй батьківщині і допомагав своїм підлеглим. Ні один солдат під його керівництвом не залишався зі своїми проблемами один на один.
Топ 10 кращих індійських фільмів усіх часів

Але старання офіцера не оцінили, і зі служби він був звільнений. Але така людина не може сидіти на місці, Джай Хо починає боротьбу з корупцією. І це дуже не подобається багатому політику, діяльність якого торкнувся Джай. В результаті починається боротьба чесної людини і негідника, для якого чужі життя нічого не варті. Під загрозою виявляються близькі і рідні борця за справедливість, але здаватися він не збирається.
Дивіться всі фільми з задоволенням і діліться враженнями.